FC Slovan Liberec - SK DFO Pardubice 1:1 (0:1)

1. liga starších žákyň

Branka: 3. Hegrová

Sestava: Beránková - Urbancová, Širšová, Friedrichová, Mikišková - Burešová, Hegrová, Solničková - Kružíková, Koblížková, Ledvinková (střídaly: Plevová, Zikmundová a Hlaváčová).
Trenéři: K. Kozák a V. Bidlo

Hodnocení: Výsledkový propadák roku... Jinak nazvat výsledek 1:1 na hřišti posledního týmu tabulky nelze... Bodovou ztrátu nemůže omluvit ani absence většiny kádru starších žákyň (výpomoc juniorce, zranění, nemoc). Výsledek zapříčinila především naše totální nemohoucnost v koncovce, jedna obrovská hrubka našich nejzkušenějších hráček, bojovný výkon domácích děvčat a vynikající výkon polské brankářky Liberce, která chytila několik tutových šancí našich hráček. Po zápase v Opatovicích je tento zápas druhým v řadě, kdy místo vysoké výhry přichází trápení... Nejlepší na naší straně byla Týna Burešová a Janča Hegrová. V sestřihu utkání chybí prvních 15 minut druhého poločasu a v nich 5 našich šancí...

Sestřih najdete na youtube.com (© SK DFO Pardubice).