(18. kolo LSŽČ dne 4. 6. 2016 na Letním stadinu)

Branky DFO:  Vodvárková, Novotná, Spilková

Sestava:  Bidlová - Grundmannová, Plivová, Betáková, Nosková - Matějková, Novotná (K), Fialová, Prokůpková - Vodvárková, Spilková
(střídaly: Krejčíková, Jedličková, Zoreníková, Širšová, Kolářová). Trenéři Kozák a Matějka.

Hodnocení:  V sobotu 4. 6. 2016 odehrály žákyně SK DFO Pardubice svůj poslední mistrovský zápas a doma na Letním stadionu ve vyrovnaném zápase porazily děvčata z Plzně, čímž potvrdily krásné čtvrté místo v ligové tabulce. Diváci na Letním stadionu sledovali bojovný zápas, který ve druhém poločasu rozhodla větší vůle po vítězství a zlepšený výkon našich děvčat.

FC Slovan Liberec - SK DFO 0:17 (0:5)

(17. kolo LSŽČ dne 28. 5. 2016 v Liberci)

Branky DFO:  3x Matějková , 3x Hýlová , 3x Bažoutová , 2x Jedličková , 2x Vrabcová , 2x Fialová , Spilková , Solničková

Sestava:  Vodvárková - Zoreníková , Plivová , Betáková , Bažoutová - Matějková , Krejčíková , Fialová , Spilková - Jedličková , Vrabcová
(střídaly: Hlušičková , Širšová , Hýlová , Solničková , Kružíková ). Trenéři Kozák a Bidlo.

Hodnocení:  V zápase proti poslednímu celku tabulky jsme zlepšenou hrou ve druhém poločase dosáhli vysokého vítězství , i přesto , že nám chyběly některé opory. Nahradila je mladší děvčata , která předvedla dobré výkony. Premiéru za starší si odbyly Áďa Kružíková a Vanessa Solničková (obě roč. 2004), která dokonce vstřelila i premiérovou branku :-) . Příští týden nás čeká poslední mistrovské utkání sezóny, budeme hostit plzeňskou Viktorku a bude to přímý souboj o konečnou čtvrtou příčku v tabulce . Doufáme v co největší diváckou podporu a věříme , že 4. místo uhájíme !!!

SK DFO - TJ Sokol Dobrovíz 9:1 (5:1)

(15. kolo LSŽČ dne 7. 5. 2016 na Letním stadionu)

Branky DFO:  2x Gregorová, 2x Vodvárková, 2x Vrabcová, Jedličková, Novotná, Prokůpková

Sestava:  Bidlová - Kolářová, Betáková, Nosková, Widenská - Gregorová, Fialová, Novotná, Spilková - Vodvárková, Vrabcová
(střídaly: Prokůpková, Matějková, Jedličková, Beránková, Krejčíková, Širšová)

Hodnocení:  Po třech vysokých prohrách v mistrovských utkáních za sebou jsme potřebovali zabrat, zvítězit a zlepšit si sebevědomí. I přesto, že výkon nebyl optimální, se podařilo holkám vysoce zvítězit. Kromě devíti branek nám ještě nebyly uznány 2 další regulérní branky (údajný ofsajd a ruka, která byla ve skutečnosti Báry koleno :-) ) a holky zahodily několik tutových šancí. Branku na 5:1 jsme inkasovali po hrubé chybě v obraně, když nejlepší hráčka soupeře vystihla kličku naší stoperky a pak krásně přehodila vyběhnuvší Nikolu. Pochvala všem hráčkám za útočnou činnost. Velmi dobrý zápas odehrála Aneta Gregorová, která ke 2 brankám přidala 2 finální asistence a stala se tak "hráčkou zápasu". Pozitivní je také postupný návrat hráček po zranění. :-)

FC Hradec Králové - SK DFO Pardubice 6:0 (5:0)

(14. kolo LSŽČ dne 1. 5. 2016 v Hradci Králové)

Sestava:  Bidlová - Grundmannová, Plivová, Nosková, Kolářová - Gregorová, Prokůpková, Betáková, Spilková - Vodvárková, Vrabcová
(střídaly: Widenská, Jedličková, Širšová, Beránková, Hýlová)

Hodnocení:  Začátek bojovného zápasu nenasvědčoval tomu, že by se mělo jednat o jednostrannou záležitost, ba naopak. Prvních 15 minut byly naše holky aktivní, vyrovnaly se soupeřkám ve všech činnostech a podnikaly nebezpečné brejky. Bohužel od 15. do 25. minuty přišla naše hororová desetiminutovka, během které jsme 5x inkasovali a bylo po zápase. Po prostřídání ve druhé půli se náš výkon zvedl, soupeřky polevily, a tak už jsme inkasovali pouze jednou. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit alespoň jednu branku, i přesto, že šance jsme měli - např.Terka šla v průběhu zápasu 2x sama na bránu.... Pochvalu zaslouží Bára Beránková za dobrý výkon v brance (po pátém gólu střídala Nikolu).

SK DFO SŽ/MŽ - Moravany SŽ/MŽ 3:1 (0:0)

(přátelské utkání dne 27. 4. 2016 na Letním stadionu)

Hrálo se 2x 35 minut.

SK DFO Pardubice - SK Slavia Praha 0:6 (0:1)

(13. kolo LSŽČ dne 24. 4. 2016 na Letním stadionu)

Sestava:  Bidlová - Grundmannová , Plivová , Nosková , Betáková - Kolářová , Novotná (c) , Fialová , Prokůpková - Vodvárková , Vrabcová
(střídaly Krejčíková , Widenská , Gregorová a Jedličková) . Trenéři Kozák a Matějka.

Hodnocení:  Z celkem slušně rozehraného zápasu se nakonec vyklubal debakl, který jsme si ovšem zapříčinili sami, neboť 4 z 6 branek padly po našich hrubých chybách. Obranná hra nám v tomto zápase opravdu nešla. Co se týká ofenzivní části, tak ta byla z naší strany lepší , ale na vstřelení branky to bohužel nestačilo. Nejlepší na naší straně byla Martina Prokůpková , která vystřídala během zápasu několik postů, ale všude obstála.

AC Sparta Praha - SK DFO Pardubice 12:0 (7:0)

(12. kolo LSŽČ dne 16. 4. 2016 v Praze - Satalicích)

Sestava:  Bidlová - Grundmannová, Plivová, Betáková, Prokůpková - Kolářová, Krejčíková, Nosková, Novotná (c), Fialová - Vrabcová
(střídaly: Hýlová, Širšová, Widenská, Zoreníková)

Hodnocení:  Zápas proti výborně hrající Spartě se nám nevyvedl. Holkám nelze upřít snahu a bojovnost, ale fotbalově je výběr Sparty v současnosti úplně někde jinde... První branku jsme inkasovali ve 24 vteřině ! Po 17. minutách byl stav 4:0 a nebylo co řešit. Pro nás není jiná možnost, než co nejrychleji na tento zápas zapomenout a soustředit se na další zápasy. Až do tohoto utkání jsme v sezoně inkasovali jen 9 branek a teď za jeden zápas 12... :-( Musíme zamakat v tréninku a doufat, že se "marodi" dají brzy dokupy, abychom mohli proti nejlepším týmům sehrát důstojnější roli než v sobotu na Spartě. V neděli nás čeká další těžký soupeř - Slavia.

SK DFO Pardubice - FK Dukla Praha 1:0 (1:0)

(11. kolo LSŽČ dne 9. 4. 2016 na Letním stadionu)

Branka DFO:  Vrabcová

Sestava:  Beránková - Prokůpková, Plivová, Grundmannová, Kolářová - Bažoutová, Novotná(c), Fialová, Jedličková - Vrabcová, Vodvárková.
Střídaly: Bidlová, Spilková, Zoreníková. Trenéři: K.Kozák a J.Matějka.

Hodnocení:  V sobotu jsme sehráli zápas, ve kterém jsme sice získali 3 body, ale z mého pohledu to bylo utkání velmi nepovedené. Zápas se hrál za velmi špatného počasí, bylo chladno a téměř neustále pršelo. Holky měly neustálou převahu, vytvářely si šance, jak na běžícím páse, ale ta koncovka... Zápas rozhodla branka Báry Vrabcové, která svou střelu po úniku umístila pěkně k tyči. Bohužel v dalších šancích všechny naše střelkyně selhaly. Výborně zachytala brankářka Dukly, stejně tak v jediné tutové šanci soupeřek podržela náš tým Bára Beránková. Velkou smolařkou zápasu byla Klára Bažoutová, která nejenže neproměnila žádnou ze svých několika 100% šancí, ale ještě si pár minut před koncem zápasu udělala těžký výron v kotníku, na noze už má sádru a bude nám bohužel více než měsíc chybět.... :-( Zdá se, že pro naše hráčky je letos jaro nějak zakleté - dlouhodobá absence kvůli kotníkům - Péťa, Ajka, Aneta, teď ještě Klára. Před námi jsou teď 3 nejtěžší soupeři - Sparta, Slavia, Hradec a zdravotní situace našeho kádru je žalostná... Budeme doufat, že už se nikdo další nezraní, marodi se dají brzy dohromady a snad si ještě letos zahrajeme kompletní. Pochvala za zápas s Duklou pro všechny holky za bojovnost a snahu, nejlepší na naší straně dle mého názoru - Vrabcová, Prokůpková a Plivová.

Moravany SŽ - SK DFO SŽ/MŽ 3:2 (2:0)

(přátelské utkání dne 6. 4. 2016 v Moravanech)

Branky DFO :  Zoreníková, Bažoutová (pen.)

FK Bohemians Praha - SK DFO 0:16 (0:6)

(10. kolo LSŽČ dne 3. 4. 2016 v Praze)

Branky DFO:  Novotná 4, Grundmannová 2, Bažoutová 2, Fialová 2, Spilková 2, Bidlová, Vrabcová, Vodvárková, Widenská

Sestava:  Bidlová - Prokůpková, Betáková, Plivová, Grundmannová - Bažoutová, Krejčíková, Novotná, Fialová - Vrabcová, Vodvárková
(Střídaly: Beránková - Spilková, Widenská, Širšová, Zoreníková)

Hodnocení:  Do Prahy jsme jeli s cílem jasně zvítězit a zahrát si pěkný kombinační fotbal. První se povedlo zcela, druhé částečně. Lepší byl z naší strany druhý poločas. Nejlepší hráčkou byla kapitánka Simča Novotná, která ke 4 brankám přidala i 4 finální asistence.

Zima 2016

Přípravný turnaj

(turnaj dne 19. 3. 2016 na Letním stadionu)

Hrálo se 2x 30 minut a účastnily se děvčata DFO Pardubice, Fc Hradec Králové a Horní Heršpice Brno.

Turnaj vyhrála pražská Sparta.

Fotky na facebooku . Autor: Ladislav Pilař.

Turnaj v Brně

(turnaj dne 9. 1. 2016 v Brně)

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák):
    Pardubické fotbalistky získaly na kvalitně obsazeném dívčím turnaji v Brně bronzové medaile, navíc kapitánka Simona Novotná se stala nejlepší střelkyní turnaje. Zvítězilo domácí družstvo brněnských děvčat, na druhém místě skončil Hradec Králové.

x Baník Ostrava 2:1 (Gregorová, Bažoutová)
x Brno "A" 1:3 (Spilková)
x Hradec Králové 1:3 (Novotná)
x Olomouc 6:2 (5x Novotná, Fialová)
x Brno "B" 5:1 (Prokůpková, Jedličková, Novotná, Gregorová, Vodvárková)

Sestava:
Bidlová - Prokůpková, Novotná, Fialová, Gregorová, Matějková, Bažoutová, Spilková, Jedličková, Vodvárková. Trenéři Kozák a Matějka.

Podzim 2015

Praga cup

(turnaj dne 28.11.2015 v Praze)

V sobotu 28. 11. 2015 se pardubické starší žákyně zúčastnily prestižního turnaje v halové kopané a byly úspěšné. V turnaji, kterého se zúčastnila všechna nejlepší družstva republiky, skončily na velmi dobrém 4. místě. Zcela přesvědčivě v turnaji zvítězila Sparta, která vyhrála všech 7 zápasů. Druhý byl Hradec, třetí Brno, čtvrté tedy Pardubice, pátá byla Slavia, šestá Plzeň, sedmé Slovácko a osmá skončila Dukla Praha.

SK DFO Pardubice - FK Dukla Praha 3:1 (Kolářová, Gregorová, Vrabcová)

SK DFO Pardubice - AC Sparta Praha 0:3

SK DFO Pardubice - FC Viktoria Plzeň 1:2 (Gregorová)

SK DFO Pardubice - FC Zbrojovka Brno 0:2

SK DFO Pardubice - 1. FC Slovácko 4:2 (Gregorová, Matějková, Novotná, Bažoutová)

SK DFO Pardubice - SK Slavia Praha 1:0 (Vrabcová)

SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 2:2 (Vrabcová, Fialová)

Sestava SK DFO:Bidlová - Novotná, Nosková, Fialová, Gregorová - Matějková, Bažoutová, Kolářová, Vrabcová - Grundmannová, Betáková, Jedličková, Vodvárková.
Trenéři Kozák a Matějka.

Fotky na facebooku

FC Viktoria Plzeň - SK DFO 1:3 (0:2)

(9. kolo LSŽČ dne 1. 11. 2015 v Plzni)

Branky DFO:  Novotná 2x, Vrabcová

Sestava:  Bidlová - Bažoutová, Plivová, Nosková, Grundmannová - Gregorová, Fialová, Novotná, Matějková - Vrabcová, Vodvárková
(střídaly: Flanierová, Kolářová, Jedličková, Betáková, Beránková).

Hodnocení:  "Zápas roku" - to bylo pro nás utkání v Plzni proti místní Viktorce. Šlo o hodně - pokud bychom neprohráli, tak by se udrželo čtvrté místo v ligové tabulce, což je podle našeho mínění úspěch. :-) Realita byla ještě lepší a holky perfektním výkonem domácím nedaly šanci a zaslouženě zvítězily !!! V prvním poločase byla hra vyrovnaná, my měli více ze hry, zahrávali jsme více rohů, měli více střel a hlavně se nám parádně povedl konec poločasu ! Ve 32. min. posunula Terka lobem za obranu Simonu, která udělala kličku poslední obránkyni a nekompromisně zavěsila pod břevno - 0:1 ! Ve 35. min. se po přihrávce Péti krásně uvolnila Bára a po sprintovém souboji zakončila obstřelem k tyči - 0:2 !!! A šlo se do šaten. Druhý poločas jsme začali také dobře, několikrát jsme se dostali k rohovému kopu, dvakrát zakončovala hlavou Zuzka, jednou střílela Simona. Bohužel v 52. minutě jsme hrubou chybou v obraně doslova darovali domácím hráčkám kontaktní branku - 1:2. Domácí se dostali do tlaku, který však nedokázali přetavit v žádnou nebezpečnou situaci. Naše hráčky zodpovědně bránily a podnikaly nebezpečné brejky. Nakonec rozhodla standartní situace v 67. min. , když Klára perfektním pasem od půlky za domácí obranu (která zahrála špatně ofside systém) našla Simonu, která šla sama na bránu a s přehledem zakončila - 1:3 !!! Pochvala všem hráčkám za téměř bezchybný kolektivní výkon. :-) Vyzdvihnout bych přesto chtěl výkon Simony, Báry a Kláry.

SK DFO Pardubice - FC Slovan Liberec 26:0 (13:0)

(8. kolo LSŽČ dne 24. 10. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  Vrabcová 7x , Novotná 5x , Vodvárková 5x , Fialová 4x , Jedličková 2x , Betáková , Matějková , Prokůpková

Sestava:  Beránková - Grundmannová, Plivová, Nosková, Flanierová - Bažoutová, Fialová, Novotná (K), Matějková - Vrabcová, Vodvárková
(střídaly: Krejčíková, Widenská, Zoreníková, Spilková, Prokůpková, Betáková, Jedličková).
Trenéři Kozák a Matějka

Hodnocení:  Velmi kvalitním výkonem proti poslednímu týmu tabulky (navíc ještě v oslabené sestavě) se dnes prezentovaly naše hráčky. Především v prvním poločase se nám dařila kombinace, šance si holky vytvářely jak na běžícím páse a narozdíl od jiných zápasů holky zvládaly i zakončení. Ve 20. minutě byl stav 10:0 a otázkou jen bylo, na jaké cifře se naše kanonáda zastaví. Konečný výsledek 26:0 je historicky nejvyšším výsledkem našeho klubu v rámci všech kategorií :-) . Pochvala všem hráčkám za nasazení a chuť přidat další a další branky i za zcela jasného stavu. Hráčkou zápasu byla "znovuzrozená" střelkyně Barča Vrabcová, která k 7 gólům přidala i 5 asistencí.

SK DFO Pardubice - FK Pardubice U12 7:7 (0:4, 1:3, 6:0)

(přátelské utkání dne 14. 10. 2015 na Letním stadionu)

Hrálo se 3x 20 minut na půlku hřiště.

Branky DFO :  4x Matějková , 2x Novotná , 1x Bažoutová

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Velmi zajímavý zápas za deštivého počasí proti velmi dobrému soupeři. Díky našemu zlepšení ve druhé polovině zápasu (a zřejmě i podcenění ze strany soupeře + vystřídání jeho nejlepších hráčů) se nám podařilo téměř nemožné - ze stavu 0:7 v polovině utkání holky vybojovaly konečnou remízu 7:7 !!! Pochvala všem hráčkám za druhou část zápasu, vyzdvihnout sluší výkon Simony, Kláry a Andrejky za ofenzivní smršť v poslední třetině a také výborný výkon Nikoly v brance a Natky v obraně.

TJ Sokol Dobrovíz - SK DFO Pardubice 0:10 (0:5)

(6. kolo LSŽČ dne 11. 10. 2015 v Dobrovízu)

Branky DFO:  4x Bažoutová, 2x Gregorová, Vodvárková, Kolářová, Jedličková, Bidlová

Sestava:  Bidlová - Grundmanová, Plivová (K), Nosková - Matějková, Vodvárková, Betáková, Bažoutová - Gregorová, Vrabcová, Kolářová
(střídaly: Beránková, Krejčíková, Jedličková, Jeřábková, Spilková, Widenská, Zoreníková)

Hodnocení:  Ve studeném počasí a za silného větru jsme se protrápili k jasnému vítězství nad nováčkem soutěže. Soupeř byl sice fotbalově slabší, ale ke cti mu slouží, že bojoval a dřel celý zápas. Žadný souboj holky z Dobrovíze nevypustily a poctivě bránily. Naše hra byla rozháraná, bez myšlenky, vázla nám kombinace. Zápas nám potvrdil několik negativních i pozitivních faktů, o kterých víme a v tomto utkání se projevily naplno:
1. Proti slabším soupeřům většinou neumíme hrát pěkný fotbal, je pro nás lepší hrát s težším soupeřem.
2. V případě, že chybí kapitánka Simča Novotná, tak není nikdo, kdo by ji ve středu zálohy plnohodnotně nahradil.
3. Chybí nám útočník - zabiják, který když se dostane do šance, tak ji promění.
4. Obrana v čele s Janou funguje velmi dobře, soupeře moc do šancí nepouští a pokud se přeci jenom vyskytne nějaká chybička, tak máme v brance jistotu - Nikolu.
5. Klárka Bažoutová může hrát na levé straně kdekoliv. Je jí jedno, zda hraje v obraně, záloze či útoku. Má výbornou formu, nebál bych se říci, že reprezentační...
Nejlepší v tomto utkání byla Klára Bažoutová, velmi dobře zahrála také Anet Gregorová a Jana Plivová.

SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 1:2 (1:0)

(5. kolo LSŽČ dne 4. 10. 2015 na Letním stadionu)

Branka DFO:  Plivová

Sestava:  Bidlová - Bažoutová , Plivová , Nosková , Matějková - Kolářová , Novotná (K), Fialová , Gregorová - Vrabcová , Vodvárková
(střídaly: Flanierová , Prokůpková , Krejčíková , Spilková , Zoreníková ) Trenéři Kozák a Matějka

Hodnocení:  V derby zápase proti výbornému družstvu Hradce podaly pardubické holky velmi dobrý výkon. Utkání bylo bojovné, ve svižném tempu, kvalitně fungující obrany nepouštěly soupeřky do vyložených šancí. Hra byla vyrovnaná, ve druhém poločase rozhodla lepší fyzická připravenost soupeřek a dobře zahraná standardní situace. Zápasu by spíše slušela remíza, ale i přes prohru musím všechny holky pochválit. Nejlepší z naší strany dle subjektivního názoru trenérů byla Zuzka, Jana a Klára.

SK Slavia Praha - SK DFO Pardubice 1:0 (1:0)

(4. kolo LSŽČ dne 27. 9. 2015 v Praze - Edenu)

Sestava:  Bidlová - Prokůpková, Plivová, Nosková, Grundmannová - Bažoutová, Fialová, Novotná, Matějková - Gregorová, Vodvárková
(střídaly Betáková, Kolářová, Flanierová, Krejčíková, Jedličková, Widenská). Trenéři - Kozák a Matějka

Hodnocení:  V utkání proti silnému týmu Slavie holky nepodaly špatný výkon, přesto musíme hodnotit výhru domácích jako zcela zaslouženou a spíše jen díky smůle v koncovce nebyl brankový rozdíl vyšší. My jsme si vytvořili za celý zápas pouze 2 větší šance, ale střelu Kláry zlikvidovala brankářka a přímý volný kop Jany skončil na břevně slávistické branky. Slavie měla řadu šancí, ale buď útočnice selhaly, nebo nám pomohla branková konstrukce naší branky, případně dobře zasáhla Nikola. Hodně nám v tomto utkání chyběla naše nejlepší útočnice Barča Vrabcová, která léčí zraněný kotník. Pochvala celému družstvu za bojovný výkon, nikdo nezklamal. Vyzdvihl bych obranou práci Jany, dobře chytala Nikola a pracovitý výkon předvedla Ája s Anet.

SK DFO Pardubice - FK Pardubičky MŽ 5:3

(přátelské utkání dne 23. 9. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  3x Vodvárková , Gregorová , Fialová

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Utkání se odehrálo formou dvojzápasu na půlku hřiště, celkem na 80 minut (4x 10 oba zápasy na střídačku). Naše "áčko" prohrálo 1:3 , naopak "B" tým zvítězil 4:0. Vynikajícím výkonem se prezentovala Terka Vodvárková , která k hattricku přidala ještě 2 tyčky !!! Po téměř měsíční pauze zaviněné zlomeninou prstu se do branky vrátila Nikča Bidlová a počínala si velmi jistě, neinkasovala žádnou branku :-) .

SK DFO Pardubice - AC Sparta Praha 1:5 (0:4)

(3. kolo LSŽČ dne 19. 9. 2015 na Letním stadionu)

Sestava:  Beránková - Matějková , Plivová, Nosková, Kolářová - Gregorová , Fialová , Novotná (K), Bažoutová - Vrabcová , Spilková (střídaly: Betáková , Jedličková , Flanierová , Krejčíková , Prokůpková , Bidlová).
Trenéři - Kozák a Matějka.

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Odehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. Zatímco v 1. pol. se holky favorizovaných soupeřek bály, kupily chybu za chybou a výkon byl špatný, tak ve 2. pol. se náš výkon zlepšil, soupeřkám se holky vyrovnaly v agresivitě i pohybu a najednou to byl vyrovnaný zápas. Pochvala všem za zlepšený výkon ve 2. pol., nejlepší na naší straně Novotná, Vrabcová a Beránková.

Fotogalerie na rajče.idnes.cz

FK Dukla Praha - SK DFO Pardubice 0:3 (0:3)

(2. kolo LSŽČ dne 12. 9. 2015 v Praze Nuslích)

Branky DFO:  Novotná, Gregorová, Vrabcová

Sestava:  Beránková- Plivová, Widenská, Betáková, Nosková, Matějková, Fialová, Novotná (C), Jedličková K., Vrabcová, Gregorová. Střídaly: Krejčíková, Zoreníková, Spilková, Vodvárková.

SK DFO Pardubice - FK Pardubice U13 B 1:7 (0:4,1:2,0:1)

(přátelské utkání dne 9. 9. 2015 na Letním stadionu)

Branka DFO:  Bažoutová

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Po snadném vítězství nad Bohemkou jsme zvolili k přípravě na těžší protivníky výborného soupeře, který nás jednoznačně přehrál a zaslouženě zvítězil rozdílem třídy. Naše nekompletní sestava nebyla schopna předvést výkon, kterým bychom mohli soupeři více konkurovat. Pozitivem bylo vypracování 5 velkých šancí Báry Vrabcové (1 gól, 1 tyčka) a postupné zlepšování našeho výkonu.

SK DFO Pardubice - FK Bohemians Praha 14:0 (7:0)

(1.kolo LSŽČ dne 05. 09. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  5x Novotná, 4x Bažoutová, Krejčíková, Vrabcová, Gregorová, Matějková, Spilková

Sestava:  Beránková - Grundmannová, Plivová, Betáková, Kolářová - Matějková, Krejčíková, Novotná (K), Bažoutová - Fialová, Vrabcová (střídaly: Gregorová, Widenská, Spilková, Zoreníková, Flanierová, Lehká, Jedličková). Trenéři - Kozák a Matějka.

K utkání s outsiderem soutěže holky přistoupily zodpovědně, doslova na soupeřky vlétly a když byl v 10. minutě stav 5:0, tak nebylo už v podstatě co řešit. Do zápasu se plnohodnotně zapojilo všech 18 hráček, které předvedly řadu pohledných fotbalových akcí. Nejlepší byly na naší straně kapitánka Simča Novotná a "ostré" levé křídlo Klárka Bažoutová :-) . Příští týden nás čeká zcela jistě těžší zápas, když zajíždíme do Prahy na horkou půdu nováčka soutěže - Dukly.

SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 1:3 (0:2,0:0,1:1)

(přátelské utkání dne 29. 8. 2015 na Letním stadionu)

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) V generálce na ligu jsme nestačili na jednoho z favoritů letošního ročníku, inkasovali jsme po zbytečných chybách a neproměnili několik velkých šancí. S výkonem můžeme být spokojeni pouze ve třetí třetině zápasu, první 2 třetiny nebyly z našeho pohledu příliš ke koukání. Nejlepší naší hráčkou byla Klárka Bažoutová. Stínem zápasu je opětovné zranění kolena Martiny Prokůpkové :-( , doufáme, že to nebude tak vážné, jak to na první pohled vypadalo, a přejeme brzké uzdravení.

FC Hlinsko ženy (divize) - SK DFO Pardubice 2:0 (0:0)

(přátelské utkání dne 14. 8. 2015 v Holetíně)

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Vyrovnaný zápas (2x 30 min.) rozhodlo proměňování šancí. My neproměnili samostatný únik na branku a dokonce ani penaltu, kdežto soupeřky potrestaly 2 zaváhání naší obrany. Na našem výkonu se značně podepsala únava (jednalo se o 4 přátelské utkání v 5 dnech) a drobná zranění několika hráček. Přestože jsme ze 4 utkání v přátelských zápasech na soustředění zvítězili pouze jednou, jsme s výkony nově se tvořícího družstva spokojeni a doufáme, že formu ještě před ligou vyladíme.

Žďár nad Sázavou MŽ (kraj) - SK DFO Pardubice 1:2 (1:1)

(přátelské utkání dne 13. 8. 2015 na soustředění ve Svratce)

Branky DFO:  2x Vrabcová

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Utkání se hrálo 2x 30 min., od vápna k vápnu, systémem 8+1 a zpočátku holkám trvalo, než si zvykly na jiný styl i systém hry. Kluci byli velmi dobře technicky vybavení a zápas měl dobrou úroveň. Rozhodla střelecká pohotovost Báry, která ze 3 šancí 2 proměnila a holky tak mohly slavit první vítězství v přípravě.

TJ Sokol Svratouch SŽ - SK DFO Pardubice 1:1 (1:1)

(přátelské utkání dne 12. 8. 2015 na soustředění ve Svratce)

Hrálo se 2x 35 min.

Branka:  Vrabcová

Hodnocení trenéra DFO (Kozák) Kvalitní výkon holek proti soupeři hrajícímu silový fotbal. Kvůli početné marodce nastoupilo do zápasu i 5 mladších žákyň, které hrály také velmi dobře.

AFK Pečky SŽ – SK DFO Pardubice 4:0 (1:0, 2:0, 0:0, 1:0)

(přátelské utkání dne 10. 8. 2015 na soustředění ve Svratce)

Přátelské utkání SŽ hrané na 4x 15 min.

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák) :  V prvním zápase na soustředění nás prověřil vynikající protivník, který byl jednoznačně lepší a po zásluze zvítězil. Holky však nepodaly špatný výkon, předvedly řadu dobrých věcí a rozhodně je na čem stavět.

Články, fotky, videa

25. 5. 2016 Fotky ze zápasů se Slavií, Hradcem Králové a Dobrovízí ve fotogalerii.
22. 2. 2016 Fotky z HMČR na facebooku. Autor: Ladislav Pilař.