Skrýt všechny podrobnosti

Jaro 2012

Turnaj starších žáků

(turnaj dne 17. 6. 2012 v Cholticích)

Starší žákyně doplněné několika mlad. žák. se dnes zúčastnily 36. ročníku turnaje v Cholticích. Turnaj je pořádán pro kategorii starších žáků, nejstarším klukům bylo tedy 15 let. Věk našich holek se pohyboval od 12 do 15 let.
Turnaje se zúčastnila 4 družstva, hrálo se systémem každý s každým, 2x 20 minut. Specialitou turnaje je penaltový rozstřel při remízovém výsledku (to se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor a tato specialita nás připravila o vítězství v turnaji, neboť skóre jsme měli lepší než Bukovka...). Holky hrály určitě nejhezčí fotbal, narozdíl od soupeřů nenakopávaly jen dlouhé míče, ale snažily se hrát kombinačně, po zemi. Pochvalu zaslouží určitě všechny, ale speciální pochvalu zaslouží Šárka Vavřenová, která dokázala dnes konečně skórovat v soutěžním zápase za starší žákyně, a to dokonce dvakrát!!! (předtím za 2 roky ani jednou...). :-)

Sestava SK DFO:
V bráně odchytala 2 zápasy Kabeláčová (1 obdržená branka), 1 zápas Reinberková (obě chytaly výborně). V poli hrály: Doudová, Rykířová, Zelenáková, Čermáková, Stará, Vavřenová, Reinberková (Kabeláčová), Barešová, Hyksová a Nejedlá. Střídaly dvojčata Štěpánkova a novicka Terka Mullerová.

>>>  Fotografie ze zápasu (© SK DFO)

FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 2:3 (1:2)

(20. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 26. 5. 2012 v Mělníku)

Branky SK DFO:  3x Doudová

Soukupová – Doudová (K), Hyksová, Stará, Čermáková, Reinberková, Rykířová, Černá, Kabeláčová, Vavřenová, Barešová, Vondrová, Zelenáková, Kučková, Nováková, Nejedlá

Hodnocení trenéra SK DFO:
    Naprosto zasloužené vítězství, kterým holky korunovaly své dobré výkony z minulých utkání proti papírově těžším soupeřům. Snad jedinou vadou tohoto zápasu bylo naše zakončení, takže místo toho abychom zvítězili o 4 - 5 branek, jsme se báli o výsledek do poslední minuty. Soupeř na naší branku vystřelil za celý zápas jen 3x. Všechny pokusy byly z přímých kopů a 2 skončily brankou v naší síti! Naproti tomu naše holky si za zápas vypracovaly 9 čistých brankových příležitostí (!), skórovat však dokázala jen kapitánka Jana Doudová, která dosáhla na velmi ceněný hattrick !!! Smolařkou zápasu byla Zuzka Stará, která dvakrát trefila tyčku a Domča Černá, která nedokázala proměnit ani jeden ze svých samostatných nájezdů na branku Mělníku. Pochvala všem děvčatům za kvalitní výkon především v 1. pol. Nejlepší z naší strany – Doudová, Stará, Kučková.

SK DFO Pce mix st. a ml. žákyň – Sezemice ml. žáci 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

(přátelské utkání dne 23. 5. 2012 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno na Letním stadionu 1x 30 min. na celé hřiště a 2x 20 min. na půlku hřiště.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)

(19. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 20. 5. 2012 v Pardubicích na LS)

Branka SK DFO:  Doudová

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:2 (0:0)

(18. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 13. 5. 2012 v Pardubicích na LS)

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:0 (1:0)

(17. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 5. 5. 2012 v Urbanicích)

Reinberková – Kučková, Doudová, Rykířová, Zelenáková – Barešová, Vavřenová, Čermáková, Stará, Vondrová – Hyksová (střídaly: Nejedlá, Štěpánková K., Nováková, Prokůpková)

Po vyrovnaném úvodu přišla v 10. minutě 100% šance Marcely Barešové, která však z dorážky sama před brankou pouze o metr přestřelila. Naše obrana pracovala velmi spolehlivě, a tak to hradecké hráčky zkoušely z dálky. První střela ve 20. minutě trefila břevno, druhá ve 28. min. již bohužel skončila brankou v naší síti, když se z 20 metrů nechytatelně pod břevno trefila kapitánka domácích. Posledních 5 minut prvního poločasu se holky nadechly k obrovskému náporu, ze kterého pramenily 3 naše velké šance. Nejprve po signálu trefila Zuzka Stará hlavou nad, poté kapitánka Jana Doudová z přímého kopu trefila přesně na přední tyč, avšak domácí brankářka vynikajícím zákrokem vyrazila na roh, ze kterého následně opět Jana, tentokrát levou nohou pálila ve skrumáži na malém vápně opět nad... Druhý pol. pro nás nezačal dobře, neboť po zákroku Petry Čermákové byla nařízena penalta. Tu však s ledovým klidem Aneta Reinberková ve svém prvním utkání v brance starších žákyň zlikvidovala!!! Ve druhém pol. holky opět hrozily zejména z rohových kopů, avšak vyrovnat se nám nepodařilo. Naopak nás ještě dvakrát podržela Aneta v brance. I přes prohru musím poznamenat, že holkám není moc co vytknout a zejména první poločas patřil k tomu vůbec nejlepšímu, co holky letos v lize předvedly, takže pochvala všem. Nejlepší z naší strany: Doudová, Reinberková a Vavřenová.
    Poznámka na závěr: nedá mi to, abych se nepozastavil nad chováním domácího realizačního týmu, který naváděl své družstvo k faulům, z nichž dva na naší kapitánku byly z kategorie likvidačních (oba byly oceněny žlutou kartou)... Naše děvčata samozřejmě také faulují, ale nikdy ne zákeřně a už vůbec ne na náš pokyn, naopak se je snažíme nabádat, aby se nastalé situace snažily vyřešit bez faulu. Jak vidno, tak v Hradci je to jinak...

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:4 (0:3)

(16. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 29. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

SK DFO Pce mix st. a ml. žákyň – Sezemice ml. žáci 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

(přátelské utkání dne 25. 4. 2012 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno na Letním stadionu 3x 25 minut na půlku hřiště systémem 7+1.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 2:1 (1:0)

(15. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 22. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:  2x Doudová

>>>  Fotografie ze zápasu (© Matějka)

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (2:0)

(14. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 15. 4. 2012 v Plzni)

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (3:0)

(13. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 8. 4. 2012 v Praze, UMT)

Soukupová - Doudová, Kabeláčová, Reinberková, Hyksová - Barešová, Čermáková, Stará, Rykířová - Matěnová, Černá (Vavřenová, Kučková, Zelenáková, Vondrová)

SK DFO Pardubice o.s. – st. žáci Bukovka 1:6 (0:1,1:3,0:2)

(přátelské utkání dne 4. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

Branka SK DFO:  Kabeláčová

Hráno 3x 30 min.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:1 (0:1)

(12. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 1. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

Soukupová - Doudová, Vavřenová, Zelenáková, Rykířová, Čermáková, Černá, Barešová, Kabeláčová, Reinberková, Vondrová, Stará, Hronová, Kučková, Hyksová, Matěnová

Po výborném začátku, kdy jsme měli tlak, soupeře nenechali hrát a holky hrály velice aktivně, nás srazila velká individuální chyba, po které jsme inkasovali první branku, která, jak se později ukázalo byla rozhodující... Ve zbytku zápasu byl Hradec lepší, několik nebezpečných šancí skvěle zlikvidovala Katka v brance, dobře také hrála ve zbytku zápasu naše obrana. Holky měly velkou snahu zápas zvrátit, ale ani jedna akce se nám nepodařila dotáhnout k úspěšnému zakončení, které by znamenalo srovnání stavu (šanci měla Jana, dorážkou se mohla prosadit Klára a pěkně střílela i Domča). Pochvala všem za snahu, bojovnost a touhu zvrátit výsledek. Nejlepší hráčky: Čermáková, Zelenáková a Soukupová.

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 9:0 (6:0)

(11. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 24. 3. 2012 v Praze, UMT Satalice)

Kabeláčová - Čermáková, Zelenáková, Doudová, Hyksová, Rykířová, Barešová, Vavřenová, Vondrová, Štěpánková T. a K., Kučková, Matěnová, Nejedlá, Nováková a Hronová

Do Prahy jsme nepřijeli betonovat, ale snažili jsme se hrát i dopředu a toho soupeř využil ke vstřelení devíti branek. Holky nehrály tak špatně, jak to podle výsledku vypadá, ale bohužel nám totálně selhalo bránění rohových kopů - v prvním pol. jsme inkasovali z 5 rohů 4 góly... Na tom musíme velmi zapracovat !!! Nejlepší hráčky z naší strany: Rykířová, Čermáková a Zelenáková.

Halový turnaj

(turnaj dne 25. 2. 2012 v Chocni)

Náš tým byl jediným mládežnickým, ostatní byly družstva žen převážně ze třetí ligy.
Hrálo se 1x 13 min., 4+1 dle pravidel futsalu. Hráno tříkolovým systémem po dvou utkáních.
Po prvním kole jsme se dělili o 1. - 2. místo. Po druhém kole jsme byli šestí a po třetím kole jsme na celkovém šestém místě zůstali. Ve většině utkání byly holky lepší, ale doplatili jsme na špatnou koncovku. Lepší umístění nás stálo jediné vyloženě nepodařené utkání proti "papírově slabším Rybičkám" (kdybychom vyhráli, tak jsme v posledním kole hráli o 1. - 3. místo). To bylo jediné utkání, ve kterém jsem nebyl spokojen s výkonem, v ostatních 5 utkáních holkám nemám moc co vytknout.

Přehled zápasů:
SK DFO - Čivice 2:0 (Doudová, Čermáková)
SK DFO - Hradišťko 2:2 (Doudová, Vondrová)

Čermáková,  Rykířová,  Doudová,  Vavřenová,  Černá,
Zelenáková, Hyksová, Vondrová, Reinberková a Nováková; trenér Kozák, vedoucí Zelenák

SK DFO Pce mix st., ml. žákyň – FK Pardubice 1899 1:4 (1:2)

(přátelské utkání dne 12. 2. 2012 v Pardubicích, UMT Ohrazenice)

Branka SK DFO:  Rykířová

Hráno 2x 35 min. za mrazivého počasí na UMT v Ohrazenicích. Celý druhý pol. jsme po zranění Sáry (v průběhu 1. pol.) odehráli jen v deseti...

Halový turnaj ml. žáků

(turnaj dne 29. 1. 2012 ve Slatiňanech)

V neděli obsadily starší žákyně 6 místo z 10 účastníků turnaje mladších žáků ve Slatiňanech. Výsledek neodpovídá předváděné hře, holky hrály velice dobře, ale bohužel neproměňovaly šance a měly velkou porci smůly (3 břevna, 2 tyčky,...). I přesto, že jsme skončili až na šestém místě, tak jsme získali obě dvě hlavní ceny pro jednotlivce - Katka Soukupová pro nejlepšího brankáře a kapitánka Jana Doudová pro nejlepšího hráče turnaje !!!

Zápasy ve skupině:
1. SK DFO - FK Přelouč 1:0 (Vavřenová)
2. SK DFO - FK Holetín 0:1
3. SK DFO - FK Heřmanův Městec 1:1 (Kabeláčová)
4. SK DFO - FC Chotěboř 0:0

S 5-ti body a skore 2:2 jsme obsadili 3. místo v pětičlenné skupině.

Utkání o 5. místo:
SK DFO - SK Slatiňany 1:1 (Barešová),
na penalty 1:2 (Doudová)
Foto  SK DFO Pardubice o.s.

SK DFO Pce mix st., ml. žákyně a trenéři – SK DFO Pce juniorky 2:2 (1:1)

(přátelské utkání dne 28. 1. 2012 v Pardubicích, UMT Ohrazenice)

Hráno na umělé trávě v Ohrazenici 2x 45 min.

SK DFO Pce st. žákyně – SK DFO Pce juniorky 0:4 (0:0,0:2,0:0,0:2)

(přátelské utkání dne 22. 1. 2012 v Pardubicích, UMT Ohrazenice)

Hráno na umělé trávě v Ohrazenici 4x 20 min.

Podzim 2011

FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 1:1 (1:1)

(10. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 5. 11. 2011 v Mělníku)

Branka SK DFO:  Hyksová

Kabeláčová - Doudová, Nováková, Kučková, Zelenáková, Barešová, Čermáková, Stará, Rykířová, Hronová, Černá, Vavřenová, Reinberková, Vondrová a Hyksová

Remíza je pro nás v tomto utkání ztrátou, neboť jsme byli jednoznačně lepší, vedli jsme 1:0 a měli více šancí. Ty jsme však nedali a nechali tak domácím jeden bod... Nutno říci, že špatný byl výkon rozhodčího a především "domácího" pomezního, který neustále mával i neexistující osajdy... Nejlepší hráčky: Hyksová, Vavřenová, Rykířová.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

(9. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 30. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Soukupová - Doudová, Hyksová, Barešová, Čermáková, Stará, Rykířová, Kabeláčová, Nejedlá, Černá, Vavřenová, Zelenáková, Vondrová, Kučková

Plzeň k nám přijela nažhavená, chtěla nám oplatit ztrátu bodů na domácím hřišti, jako se to podařilo nám v Plzni za překvapivou remízu 1:1. To se jí nakonec bohužel podařilo a odvezla si od nás všechny 3 body. Přesto děvčata nepodala špatný výkon, ba naopak. Utkání bylo naprosto vyrovnané, šance byly na obou stranách, rozhodla lepší produktivita Plzně. Zápas se možná mohl vyvíjet zcela jinak, kdyby Jana hned ve třetí minutě proměnila svou 100% šanci po rohu Petry a přihrávce Zuzky. Hlavou z 5 metrů však jen těsně minula... Plzeň se naopak hlavou v 16. min. prosadila a bylo to rázem 0:1. Ve 20. min. se do náznaku velké šance řítila Marcela, avšak vyřešila svůj únik zbrkle unáhlenou střelou vedle. Těsně před koncem 1. poločasu si svojí jedinou slabší chvilku vybrala Katka v bráně, když podběhla centr, vyrazila ho jen za sebe a pro dobíhající plzeňskou hráčku nebylo problémem skórovat do opuštěné branky. Poločas tedy skončil 0:2. Do druhé půle se do útoku přesunula Jana s Petrou a bylo to znát. 20 minut jsme byli lepším týmem, 3x naší nadějnou akci zastavil ofsajd... Přesto ve 41. min. Jana snížila svým typickým gólem - po výkopu Katky sólo přes půl hřiště a tvrdá rána = 1:2. Hned z protiútoku (holky asi ještě slavily :-) ) se poprvé ve druhém pol. ukázala Plzeň a bylo z toho břevno naší branky. Posledních 10 minut jsme měli mírný tlak, hráli na 3 útočnice, ale gól jsme nedali, ba naopak po brejku Plzeň uzavřela na konečných 1:3. Pochvala všem holkám, nejlepší v tomto zápase kromě Jany (samozřejmě :-) ) také Andrea a Nela.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:1 (0:1)

(8. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 22. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Soukupová (Kabeláčová) - Doudová, Kabeláčová, Stibůrková, Hyksová, Čermáková, Stará, Rykířová, Černá, Vavřenová, Zelenáková, Kučková, Reinberková a Pátková

Všechna děvčata předvedla proti velkému favoritovi výborný výkon, nemám jim co vytknout. Zápas rozhodla standartní situace a hlavička hostující útočnice do šibenice naší branky ve 20. min. utkání. Celé utkání měla Slavia optickou převahu, kterou ale zejména díky naší precizní obranné hře nedokázala využít ve větší brankové příležitosti. Pokud přeci jenom něco prošlo k naší brance, tak vše vyřešila s přehledem Katka v brance (následně i Sára, která na posledních 10 minut musela zraněnou Katku v brance nahradit). Pozitivem oproti minulému zápasu se stejným soupeřem v Praze (0:7) je i fakt, že se nám na krátkou dobu podařilo slávistky zatlačit a po dvou rohových kopech a následných závarech chybělo málo k většímu ohrožení hostující branky. Vůbec největší naší šanci si vytvořila úchvatným šedesátimetrovým sólem kapitánka Jana Doudová (posledních 10 minut hrála místo v obraně na hrotu útoku), která 5 minut před koncem prošla přes 3 hráčky soupeřek, ale na zakončení jí už bohužel nestačily síly, a tak střela uvnitř pokutového území jí nesedla a skončila vedle levé tyče... Nelepší naše hráčky: Doudová, Čermáková, Hyksová a Černá.

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (1:0)

(7. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 15. 10. 2011 v Urbanicích)

Kabeláčová - Doudová, Stibůrková, Hyksová, Barešová, Čermáková, Stará, Rykířová, Nejedlá, Černá, Vavřenová, Zelenáková, Vondrová, Vrabcová, Mužíková a Kučková

Začátek nám příliš nevyšel - nejprve utekla útočnice Hradce naší obraně a na poslední chvíli vše hasila Sára v brance (zřejmě s faulem, ale rozhodčí penaltu pro H.K. neodpískal), poté jsme již inkasovali. Ve 12. min. po centru ze strany odražený míč napálila hráčka Hradce pod břevno naší branky. Ještě chvilku měl Hradec znatelnou převahu, ale od 20. min. se hra vyrovnala a holky své protihráčky vůbec do ničeho nepustily. Naopak těsně před poločasem holky podnikly rychlý brejk, který Zuzka zakončila střelou zpoza vápna těsně vedle branky domácích.... I ve druhém pol. se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami bez větších šancí. Jednu větší šanci Hradec nezužitkoval, a tak padl již jen 1 gól do naší sítě a to opět po centru ze strany a dorážce z malého vápna. I přes prohru si myslím, že holky hrály v defenzivě velmi dobře (před týdnem porazil H.K. doma do té doby vedoucí tým tabulky Slavii 2:1), chtělo by to ještě přidat něco navíc v útočné fázi... Pochvala za snahu hrát a bojovat až do konce utkání pro všechny hráčky, nejlepší z naší strany byly Šárka Vavřenová (její nejlepší výkon snad za poslední rok!), Jana Doudová, Péťa Čermáková a Zuzka Stará.

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:5 (0:3)

(6. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 9. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Kabeláčová - Doudová, Stibůrková, Štěpánková T., Hyksová, Barešová, Čermáková, Stará, Rykířová, Nejedlá, Černá, Vavřenová, Hronová, Zelenáková, Vondrová, Štěpánková K., Nováková

Proti velkému favoritovi holky předvedly slušný výkon, který se podobal 1. poločasu z prvního utkání v Praze. Branky jsme inkasovali v 15., 18., 35., 36. a 62. minutě. Mrzí zejména třetí a čtvrtý gól, které orámovaly poločas. Na konci 1. a začátku 2. pol. holkám trochu chyběla koncentrace, na tom je třeba zapracovat! Pochvala za bojovnost po celou dobu hry, nejlepší hráčky z naší strany byly Jana Doudová, Sára Kabeláčová, Nela Zelenáková a Zuzka Stará.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 2:1 (0:1)

(5. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 1. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Soukupová v bráně - v poli se střídaly Čermáková, Vavřenová, Rykířová, Kabeláčová, Černá, Hyksová, Doudová (K), Nováková, Vondrová, Hronová, Barešová, Stará, Kučková, Zelenáková, Stibůrková

Do utkání jsme šli s jasným cílem zvítězit, a proto jsme drtivou většinu zápasu hráli systém 3-4-3. Soupeř bránil a podnikal nebezpečné brejky. Z jednoho takového jsme v 15. min. inkasovali branku. Naše snaha byla korunována ve 2. pol., kdy se 2x prosadila kapitánka Jana Doudová, a to ve 40. a 55. min. První branka padla po krásné kombinaci s Šárkou Vavřenovou a Sárou Kabeláčovou. Druhý gól byl po dlouhém samostatném úniku Jany, která dokázala projít přes 2 protihráčky a ještě levou nohou propálit hostující brankařku. Na konci utkání soupeř vše vsadil na nakopávané míče směrem k našemu vápnu, které nám dělaly značné problémy, ale podržela nás několika výbornými zákroky brankářka Katka Soukupová, takže vítězství zůstalo doma !!! Pochvala všem hráčkám za aktivitu a snahu obrátit nepříznivý vývoj. Nejlepší hráčky: Doudová, Soukupová, Stará a Rykířová.

Pardubický deník 6. 10. 2011:

SK DFO Pce mix st.+ml.žák. – FK Pardubice 1899 mix st.+ml.žáků 1:2 (0:1)

(přátelské utkání dne 28. 9. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno 2x 35 min. na celé hřiště.

Branka SK DFO:  Pátková

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 1:1 (1:0)

(4. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 25. 9. 2011 v Plzni)

Soukupová - Doudová, Čermáková, Hyksová, Kabeláčová, Rykířová, Vavřenová, Zelenáková, Stará, Barešová, Hronová, Nejedlá, Štěpánková T. a K., Vondrová

Plzeň měla optickou převahu, ale vedení se ujala až z přímého kopu. Ve druhém poločase si domácí hráčky šance nevytvořily, Pardubice dobře bránily, podstupovaly osobní souboje, a navíc si vypracovaly čtyři velmi dobré šance. Po centrech Čermákové míč domácí golmance vypadával a chytala ho až na brankové čáře, v šanci z úhlu byla také Kabeláčová. Osm minut před koncem po time-outu to na sebe vzala pardubická Doudová, přešla přes dvě hráčky a střelou k tyči zajistila pro pardubické první bod sezony za konečných 1:1. Obrovskou pochvalu zaslouží všechny hráčky za mimořádně vydařený zápas odehraný na hranici možností s obrovským zaujetím, snahou a bojovností. Nejlepší hráčky: Doudová a Čermáková.

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 7:0 (1:0)

(3. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 18. 9. 2011 v Praze)

Soukupová - Čermáková, Černá, Doudová, Rykířová, Štěpánková K., Štěpánková T., Vavřenová, Pátková, Kabeláčová, Nováková, Hronová, Nejedlá, Stará, Zelenáková a Barešová

Po skvěle sehrané 1. půlce nás bohužel ve 2. pol. Slavie sestřelila 6 góly... Za 1. poločas pochvala všem, za druhý už nikomu...

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:3 (0:2)

(2. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 10. 9. 2011 v Pardubicích na LS)

Zelenáková a Soukupová v bráně, v poli pak Čermáková, Černá, Doudová, Hyksová, Rykířová, Stibůrková, Vavřenová, Vondrová, Kučková, Prokůpková, Pátková, Kabeláčová, Nováková, Hronová, Nejedlá a Barešová

V derby jsme vydrželi hrát vyrovnanou partii jen zpočátku, následně jsme i díky hrubým individuálním chybám tahali za kratší konec... Nejlepší hráčky: Nováková, Doudová a Soukupová.

SK DFO Pce mix st.+ml.žák. – FK Pardubice 1899 mix st.+ml.žáků 0:2 (0:1)

(přátelské utkání dne 7. 9. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 8:0 (2:0)

(1. kolo 1. české ligy st. žákyň dne 4. 9. 2011 v Praze)

Kabeláčová a Soukupová v bráně, v poli pak Čermáková, Černá, Doudová, Hyksová, Rykířová, Stibůrková, Vavřenová, Vondrová, Štěpánková K., Štěpánková T., Pátková, Nejedlá a Barešová

V 1. pol. se holky prezentovaly velmi slušnou obrannou hrou, ale ve 2. půlce se již naplno projevila jasná převaha nejlepšího týmu ligy. Nejlepší hráčky: Doudová, Rykířová a Černá.

>>>  Fotografie ze zápasu (© Pilař)

SK DFO Pardubice o.s. – Tj Sokol Čistá mlad. žáci 4:1 (0:0, 0:0, 2:0, 2:1)

(přátelské utkání dne 20. 8. 2011 v Poličce)

Zápas sehraný na soustředění ml. a st. žákyň v Poličce, hráno na půlku hřiště, 4x 10 min.

Branky SK DFO:  2x Doudová, 1x Černá, 1x Zelenáková