SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 2:5

(přátelské utkání dne 10. 6. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:8 (0:5)

(mistrovské utkání dne 5. 6. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

FK Pro Sport Teplice – SK DFO Pardubice o.s. 1:3 (1:1)

(mistrovské utkání dne 29. 5. 2011 v Teplicích, hř. Sokol Suché)

FC Zbrojovka Brno – SK DFO Pardubice o.s. 1:0 (0:0)

(mistrovské utkání dne 22. 5. 2011 v Brněnských Ivanovicích na UMT)

Sestava SK DFO:
    Bolková, Řezníčková, Gronychová, Stará, Špačková, Klinderová, Čermáková, Černá, Rykířová, Velebová, Kabeláčová, Zelenáková, Nováková, Nejedlá, Barešová, Hronová

Hodnocení trenéra SK DFO (Vavřena):
    Všechna děvčata podala velmi kvalitní výkon. Od začátku zápasu nepustily soupeřky do trvalejšího tlaku. Dařilo se nabourávat rozehrávku a když už se dostaly do zakončení zlikvidovala jejich pokusy naše brankařka. Bohužel, zápas rozhodla jedna individuální chyba, ze které jsme obdržely 6 minut před koncem jediný gól. Největší šanci na vstřelení gólu měla ve druhém poločase Marcela Barešová, ale její průnik zlikvidovala včasným vyběhnutím brankařka soupeře.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 1:1 (0:0)

(mistrovské utkání dne 15. 5. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka SK DFO:  Gronychová

Bolková – Špačková, Gronychová, Velebová, Stará, Čermáková, Klinderová, Řezníčková, Rykířová, Černá, Kabeláčová, Vavřenová, Barešová, Vondrová, Zelenáková, Stibůrková

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák):
    Velmi cenný bod proti houževnatému soupeři holky ve velmi vypjatém duelu doslova vydřely. Mělník měl celý zápas více ze hry, my spoléhali na rychlé brejky a standartní situace. V 1. pol. se odehrála jedna velmi sporná situace, když v 15. min. sudí neposoudil obranný zákrok Pavly Gronychové jako penaltový, ikdyž někteří příznivci Mělníka se penalty dožadovali téměř jako smyslu zbavení… Velkou porci štěstí jsme si vybrali ve 29. minutě, když nás nejprve zachránila tyč a z následné dorážky se míč doslova došoural za brankovou čáru jen těsně vedle té stejné tyčky! Pěknou šanci jsme si ke konci poločasu vypracovali i my, avšak nejprve nesedla střela ve vápně Báře Velebové a po následném závaru střílela Andrea Rykířová asi 30 cm nad břevno… Konec poločasu orámovaly naše 2 rohové kopy, ale bohužel se nám nepodařilo dostatečně důrazně zakončit. Druhý pol. začal stejně jako ten první skončil, tedy naším rohovým kopem. Pavla krásně zakroutila míč do malého vápna, ale z následného závaru jsme opět nic nevytěžili. Do vedení jsme se dostali ve 40. min., kdy Zuzka Stará ukázala skvělý tah na bránu a důraz v osobním souboji, dostala se před bránící soupeřku, která jí doslova zalehla a nemohlo tak následovat nic jiného než penalta! Tu zkušeně proměnila tvrdou ranou Pavla Gronychová. Bohužel Zuzka celou akci odnesla zraněním kolene, a tak už nám v závěrečném tlaku soupeřek nemohla pomoci. Ve zbytku zápasu se Mělník zoufale snažil o vyrovnání, které bohužel nakonec přišlo 5 minut před koncem, když nejlepší hráčka soupeřek zatáhla míč na kraj vápna a svůj následný centr „omylem“ zakroutila do naší brány… Musíme však sportovně uznat, že remíza byla zasloužená. Pochvala všem hráčkám za kvalitní výkon a velké nasazení po celý zápas. Nejlepší naší hráčkou v defenzivě byla Anežka Špačková a v ofenzivě Dominika Černá.

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 5:0 (3:0)

(mistrovské utkání dne 7. 5. 2011 v Urbanicích)

Kabeláčová – Špačková, Gronychová, Stará, Čermáková, Klinderová, Řezníčková, Rykířová, Černá, Hronová, Barešová, Nejedlá, Vondrová, Pátková, Zelenáková, Štěpánková K., Štěpánková T.

V utkání jsme postrádali 3 opory – Bolkovou, Velebovou a Vavřenovou. Tento fakt naší hru poznamenal více, než jsme si před utkáním připouštěli. Hradci jsme vítězství prakticky darovali svými obrovskými hrubkami v 1. pol. První branku jsme obdrželi po velkém selhání obrany již v první minutě !!! Druhý a třetí gól padly také po našich hrubkách (15. a 23. min.). O výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhém pol. byla hra vyrovnanější, přesto jsme ještě 2x inkasovali. V 59. minutě z přímého kopu za vápnem a v 64. minutě po neodpískaném jasném faulu na naší hráčku skóroval Hradec naposledy. Nejlepší naší hráčkou byla Zuzka Stará, která se „starala“ o největší útočnou hvězdu soupeřek. Dobré utkání také odehrála Pavla Gronychová na postu stoperky, která za žádný z inkasovaných gólů nemohla, ba naopak, několikrát velmi dobrou poziční hrou zmařila šanci soupeřek.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)

(mistrovské utkání dne 1. 5. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková (Kabeláčová) - Řezníčková, Gronychová, Velebová, Stará, Černá, Vavřenová, Hronová, Zelenáková, Klinderová, Rykířová, Barešová, Nejedlá, Stibůrková, Vondrová, Špačková

Zápas rozhodly 2 naše chyby v obranných situacích uvnitř pokutového území. První branku jsme inkasovali již v 9. min. po chybě ve středu obrany. Podruhé (a jak se později ukázalo tak i naposled) jsme inkasovali ve 28. min. po rohovém kopu a dorážce z malého vápna. Zlepšený výkon našeho týmu a nepříliš kvalitní hra plzeňského favorita ve druhé půli měly za následek, že druhý poločas skončil bez branek. Celkem přijatelný výsledek 0:2 kazí zranění některých našich opor (Bolková, Velebová, Vavřenová, ...), které se bohužel nestačí dát do konce týdne zdravotně do pořádku, a tak nám v derby s Hradcem budou hodně chybět... :-(

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 14:0 (8:0)

(mistrovské utkání dne 23. 4. 2011 v Praze)

Kabeláčová (Soukupová) - Špačková, Klinderová, Vavřenová, Rykířová, Havlová, Černá, Stará, Štěpánková T., Vondrová, Barešová, Stibůrková, Prokůpková, Reinberková, Hronová, Nováková, Pátková

Utkání nemá cenu nijak hodnotit, neboť kvůli kolizi s utkáním juniorky nám chyběla řada důležitých hráček... V utkání za nás nastoupilo (věkově) 5 starších žákyň, 9 mladších žákyň a 4 děvčata patřící do přípravky... Toto utkání jsme již hodili za hlavu a soustředíme se na další zápasy, ve kterých snad již budeme kompletní...

>>>  Fotografie ze zápasu (© Michal Káva)

FC Zbrojovka Brno – SK DFO Pardubice o.s. 0:0 (0:0)

(mistrovské utkání dne 16. 4. 2011 v Brně)

Bolková, Špačková, Stará, Vavřenová, Klinderová, Řezníčková, Rykířová, Velebová, Černá, Kabeláčová, Zelenáková, Vondrová, Stibůrková, Barešová, Nejedlá, Štěpánková T.

Hodnocení trenérů SK DFO (Kozák a Vavřena):
    Na půdu souseda v tabulce jsme přijeli s cílem bodovat a hrát aktivně. Obojí se nám podařilo! Již ve 2. min. jsme se mohli dostat do vedení, ale domácí brankářka s velkou námahou krásný přímý kop Katky Řezníčkové ze třiceti metrů vyrazila. Hra v první půli se dále odvíjela bez větších šancí, hrálo se s velkým nasazením, ale od vápna k vápnu. Druhý poločas byl ovlivněn zraněním stoperky Zuzky Staré, která do té doby bezchybně řídila naší defenzivu. Ještě v době, kdy byla na hřišti, ale již se potýkala se zraněním kolena, se dostalo Brno do dvou velkých šancí. Nejprve jsme měli štěstí – brněnská útočnice trefila z malého vápna břevno a posléze nás zachránila výborným zákrokem brankářka Saša Bolková, která zlikvidovala samostatný únik. Do dalších šancí se Brno již nedostalo, neboť se na post stoperky přesunula Bára Velebová a vedla si velmi dobře. Jediná naše šance ve druhém pol. skončila dříve než pořádně začala, protože Sára Kabeláčová svůj samostatný únik pokazila kličkou… V závěru jsme Brno už k ničemu nepustili a utkání tedy skončilo zaslouženou remízou. Pochvala za kvalitní výkon plný bojovnosti a nasazení patří všem hráčkám. Nejlepší naší hráčkou byla Domča Černá, která hrála na kapitánku domácích hráček a nejenže jí k ničemu nepustila, ale ještě navíc jí přehrávala!

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:4 (0:3)

(mistrovské utkání dne 10. 4. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková, Špačková, Gronychová, Stará, Vavřenová, Klinderová, Řezníčková, Velebová, Kabeláčová, Černá, Vondrová, Zelenáková, Mužíková, Barešová, Nejedlá, Štěpánková T.

Po našem slibném začátku, kdy holky na chvíli zatlačily slávistky před jejich bránu a výsledkem byl závar po našem rohovém kopu, se pak již v dalším průběhu utkání ukázala jasná převaha fotbalové kvality na straně soupeřek. Výsledkem byly 4 branky v naší síti, nastřelené břevno a tyč a řada dalších šancí, které pochytala skvělá brankařka Bolková. Jediný světlý okamžik naší ofenzivy nastal v poslední minutě zápasu, kdy Vavřenová krásně prošla středem hřiště přes 3 protihráčky, nádhernou přihrávkou za obranu uvolnila střídající Zelenákovou, která šla sama na bránu, ale slávistickou brankařku bohužel nepřekonala. Nejlepší naší hráčkou byla brankářka Bolková.

>>>  Fotografie ze zápasu (© Slavia)

FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (0:0)

(mistrovské utkání dne 2. 4. 2011 v Mělníku)

Bolková - Stará, Řezníčková, Klinderová, Špačková - Černá, Vavřenová, Velebová, Zelenáková - Kabeláčová, Gronychová (Vondrová, Barešová, Štěpánková K., Štěpánková T., Nejedlá)

V prvních deseti minutách naše děvčata zatlačila soupeřky na jejich polovině a včasným napadáním donutila k chybám, které však nedokázaly využít k vstřelení branky. V průběhu dalších minut však soupeřky získávaly územní a herní převahu, která vyústila do několika šancí. Poločasový výsledek 0:0 byl velmi příznivý.
    Ve druhém poločase jsme po individuálních chybách umožnily soupeřkám dvoubrankové vedení (50. min. a 60. min.), na které naše hráčky nedokázaly odpovědět.
    Nejlepší hráčka Klinderová.

Pernštejn 4. 4. 2011:

Pardubický deník 7. 4. 2011:

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:2 (0:1)

(přátelské utkání dne 26. 3. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Generálka na ligu, hrálo se 2 x 40 minut na Letním stadionu Pardubice. Po prospaných 5 minutách (inkasovaný gól, břevno, ...) se hra vyrovnala a holky byly favorizovanému soupeři vyrovnaným protivníkem.
    Ve druhém pol. mezi 65. a 70. min. holky dokázaly dostat soupeře pod tlak, těsně před koncem spálila Petra Čermáková 1000% šanci (přestřelila ze 3 metrů prázdnou branku...) a v poslední minutě jsme inkasovali podruhé.
    Pochvala za kvalitní výkon především ke konci zápasu pro všechny hráčky, nejlepší naší hráčkou byla jednoznačně Marcela Barešová, která předčila i o 4 roky starší hráčky...

SK DFO Pardubice o.s. – ženy SK Starý Mateřov 0:3 (0:1)

(přátelské utkání dne 20. 3. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Kvalitní přípravný zápas se silným protivníkem rozhodla zkušenost soupeřek, několik individuálních chyb našich hráček a také naše nerozhodnost v koncovce. Pochvala celému týmu za bojovnost a příkladné napadání rozehrávky soupeřek.

Zima 2010/2011

Halový turnaj v Moravanech

(turnaj dne 20. 2. 2011 v Moravanech)

Bolková, Kabeláčová - Velebová, Čermáková, Vavřenová, Gronychová - Špačková, Řezníčková, Černá, Stará - Křečanová, Klinderová, Stiburková

Výsledky:
     SK DFO - Staré Hradiště 3:0 (Vavřenová, Gronychová, Černá)

SK DFO

Starší žákyně SK DFO Pardubice se 20.2.2011 zúčastnily halového turnaje v Moravanech. Za účasti sedmi družstev obsadily velmi pěkné třetí místo. Nejlepší brankařkou turnaje byla vyhlášena Alexandra Bolková. Všem děvčatům patří pochvala za předvedený výkon.

Pernštejn 21. 2. 2011:

Hradec Králové – SK DFO Pardubice o.s. 1:1

(přátelské utkání dne 22. 1. 2011 v Hradci Králové)

Branka SK DFO:  Zákostelná

Halový turnaj v Chocni

(turnaj dne 15. 1. 2011 v Chocni)

Bolková, Vašíčková, Martínková, Havlíčková, Gronychová, Vavřenová, Kabeláčová, Čermáková, Velebová, Špačková, Klinderová, Křečanová A., Řezníčková

Výsledky:
     Dvůr Králové - SK DFO 1:1 (Martínková)
     Choceň B - SK DFO 1:0
     SK DFO - Choceň A 0:0
     Jehnědí - SK DFO 0:3 (Řezníčková, Martínková, Vašíčková)
     HK - SK DFO 3:0
Starší žákyně SK DFO obsadily na turnaji 4. místo.

foto
Diplom

Holky hrály na začátek zimní přípravy velmi solidní fotbal a patří jim po zásluze poděkování za předvedený výkon.

Podzim 2010

SK DFO Pardubice o.s. – FK Pardubice mladší žáci B 0:7

(přátelské utkání dne 17. 11. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha 0:3 (0:1)

(mistrovské utkání dne 13. 11. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková, Špačková, Gronychová, Velebová, Stará, Černá, Vavřenová, Kabeláčová, Klinderová, Řezníčková, Rykířová, Křečanová, Zelenáková, Saxin

Celé utkání měl první tým tabulky optickou převahu, ale bez větších brankových možností. Utkání rozhodl smolný gól z 25. minuty, kdy se po vyhraném hlavičkovém souboji na středu hřiště odrazil míč k volné útočnici soupeřek, která nezaváhala, dala gól a ještě nešetrným zákrokem zranila naší stoperku Zuzku Starou, která musela odstoupit ze hry a už se do ní bohužel nevrátila… Tento moment podstatně ovlivnil dění na hřišti, protože jsme museli přeskupit hráčky a nedostali se už vůbec do hry. Navíc došlo k dalším zraněním našich hráček a 2. poločas už jsme dohrávali spíše silou vůle. Druhá branka padla z penalty a třetí z přímého kopu ve 40. a 45. minutě. Zvláštní kapitolou byl výkon rozhodčích, který raději nebudeme komentovat… Pochvala všem hráčkám za obrovskou snahu, bojovnost a vůli porvat se o co nejlepší výsledek, když některé z nich dohrávaly i se zraněním, či sebezapřením.

FK Pro Sport Teplice – SK DFO Pardubice o.s. 0:2 (0:1)

(mistrovské utkání dne 7. 11. 2010 v Teplicích)

Branky SK DFO:  Velebová, Müllerová

Bolková - Stará, Klinderová, Řezníčková, Havlová - Vavřenová, Rykířová, Čermáková, Müllerová - Velebová, Gronychová (Pohanková, Černá)

Hrálo se za deště, pardubická děvčata podala bojovný výkon. Po kombinační hře otevřela skóre ve 25´ Bára Velebová. Ve 2. poločase už terén kombinační hru nedovoloval a z obou stran se nakopávaly balony. Na konečných 0:2 pro Pardubice upravila z rohu Adriana Müllerová. Nejlepší hráčkou byla Bára Velebová a golmanka Saša Bolková.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)

(mistrovské utkání dne 31. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková, Gronychová, Stará, Vavřenová, Čermáková, Klinderová, Řezníčková, Rykířová, Velebová, Pohanková, Mydlochová, Havlová, Müllerová, Zelenáková, Nejedlá

Proti velkému favoritovi podaly holky velmi dobrý výkon, především v 1. poločase. Celé utkání měla Plzeň optickou převahu, kterou však dokázala zužitkovat až ve 2. poločase. V úvodu utkání jsme byli mnohem nebezpečnější my, a to především zásluhou Báry Velebové, která během 5. minuty podnikla 2 rychlé výpady směrem k plzeňské brance, ale bohužel ani jeden neskončil gólem. Nejprve si s její střelou k tyči poradila brankářka a podruhé si její centr srazila obránkyně Plzně na vlastní břevno !!! Pěkný kontr předvedly také střídající útočnice Petra Pohanková s Adrianou Müllerovou ve 35. minutě, avšak více než roh a následný závar před plzeňskou brankou se nám vytěžit nepodařilo. Úvod druhé půle pohřbil veškeré naše naděje na možný bodový zisk. Góly ve 37. a 39. minutě zlomily vývoj utkání jednoznačně na stranu hostujících hráček. Plzeňačky si poté vytvořily ještě několik 100% příležitostí, které především díky Saše, či břevnu naší branky neskončily gólem. Celý druhý poločas byl z naší strany o poznání slabší než první, převážně jsme se bránili a pokud holky předvedly nějakou pěknou akci, tak ta vždy skončila nepřesnou finální přihrávkou… Pochvala za 1. poločas všem hráčkám, nejlepší hráčkou celého zápasu byla Saša v bráně a Bára v útoku. Speciální pochvala „malé“ Kátě Nejedlé, která odehrála svou první desetiminutovku ve starších žákyních proti o 3 roky starším hráčkám bez bázně a velice kvalitně. :-)

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:0 (0:0)

(mistrovské utkání dne 23. 10. 2010 v Hradci Králové)

Bolková, Špačková, Gronychová, Stará, Vavřenová, Čermáková, Klinderová, Řezníčková, Křečanová A., Rykířová, Velebová, Hromádková, Černá

V prvním poločase měl soupeř mírnou převahu, ale holky hrály v defenzivě velice dobře a Hradec tak neměl ani jednu vyloženou šanci. O naší útočnou činnost se starala především dvojice Gronychová – Velebová, která vybojovala několik slibných pozic k zakončení, ale bohužel až na jednu střelu Pavly a 2 rohové kopy jsme se k ničemu dalšímu nedostali. Druhý poločas pro nás začal katastrofálně. Po prohraném souboji metr od čáry autového vhazování nechaly holky hráčku Hradce odcentrovat do vápna, no a té se „centr“ povedl tak dokonale, že zapadl do levého horního rohu naší branky…. To pro nás byla velice studená sprcha. Ve zbytku utkání byl Hradec lepší, holky se spíše bránily a k ohrožení hradecké branky jsme se prakticky nedostali. V úplném závěru jsme si ještě vypracovali dva náznaky šancí, ale ani Katka Řezníčková po rohu, ani Šárka Vavřenová po brejku se k zakončení bohužel nedostaly. Potvrdilo se tedy opět to, co již dávno víme – v obranné činnosti je tento tým velice dobrý, ale v útočné činnosti je to katastrofa. :-( Nezbývá tedy nic jiného, než na zakončení neustále pracovat a doufat, že góly přijdou !!! Snad už v příštím zápase se silnou Plzní ? :-)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)

(mistrovské utkání dne 17. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková, Špačková, Gronychová, Stará, Vavřenová, Čermáková, Klinderová, Jahlová, Řezníčková, Křečanová A., Rykířová, Velebová, Hromádková, Pohanková, Freja Saxin

Utkání se sousedem v tabulce jsme bohužel prohráli a propadli se tak v tabulce za něj. Začátek utkání však ani zdaleka nenaznačoval, že tím, kdo bude tahat za kratší konec budeme my, ba spíše naopak. Hned v 1. min. jsme výborným presinkem dokázali vybojovat rohový kop a prvních 5 minut utkání soupeře zatlačili na jeho polovinu. Náš úvodní nápor vyvrcholil poté, co naše útočnice tlakem na míč donutily soupeřky k chybě a brněnská hráčka při snaze hrát malou domů málem skórovala do vlastní branky! Bohužel pro nás míč přešel brankovou čáru 10 cm vedle tyče a místo gólu se kopal jen rohový kop. V dalším průběhu 1. poločasu se hra vyrovnala a ke slovu se dostalo také Brno. Nejprve po nedorozumění naší stoperky s brankářkou a chycení „malé domů“ do ruky trefila hráčka Brna z rozehrání nepřímého kopu pravou tyč naší branky. Ve 32. minutě pak po dalším zaváhání celé naší obrany útočnice Brna skórovala a do kabin tak šly soupeřky s jednobrankovým vedením. Ve 2. pol. jsme opět začali velice aktivně a dlouhou dobu jsme trávili na polovině soupeřek, bohužel však bez finální přihrávky a jakéhokoliv nebezpečného zakončení. V největší naší šanci, kterou byl volný přímý kop z hranice velkého vápna v ideální pozici, netrefila Pavla Gronychová vůbec bránu… Posledních 20 minut jsme dost riskovali, hráli na 3 útočnice a Brno podnikalo nebezpečné brejky. Minutu před koncem jsme inkasovali podruhé a bylo rozhodnuto. Soupeřkám se holky vyrovnaly, či je dokonce předčily v bojovnosti a nasazení, pořád nám však schází více fotbalovosti a klidu v koncovce.

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (1:0)

(mistrovské utkání dne 10. 10. 2010 v Praze)

Bolková, Špačková, Gronychová, Stará, Vavřenová, Čermáková, Havlová, Klinderová, Jahlová, Řezníčková, Křečanová A., Rykířová, Velebová, Hromádková, Pohanková, Freja Saxin

Holky podaly proti velkému favoritovi utkání velmi dobrý výkon, bohužel 2 hrubé chyby v defenzivě nás připravili o překvapivý výsledek, ke kterému jsme nebyli daleko. Až na 2 již zmíněné hrubky pracovalo družstvo v defenzivě velmi spolehlivě a soupeřky nepustilo do větších příležitostí. Se střelami z dálky si Saša Bolková bez problémů vždy poradila. V ofenzivě děvčata až na pár náznaků mnoho nepředvedla, přesto stojí za zmínku např. průnik Péti Pohankové v 1. pol., či druhé Péti, tedy Čermákové ve 2. pol. Slibnou šanci si také mohla vytvořit Andrea Rykířová hned v 1. min. zápasu, kdyby pokračovala ve sprintu na slávistickou bránu a na chvíli nezvolnila, když zřejmě nevěřila, že k ní přihrávka Andrey Havlové projde… V tomto utkání nikdo nad ostatní výrazně nevyčníval, proto patří pochvala všem hráčkám.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 0:3 (0:2)

(mistrovské utkání dne 2. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková - standartní výkon, obdržené góly padly po individuálních chybách v obrané hře
Gronychová - za stavu 0:2 začala organizace obrany a rozehrávka míčů přes záložní řadu
Řezníčková - chybí kondice a sebevědomí, které je potřeba k založení útoku. Tento zápas jí nevyšel    podle jejich představ
Klinderová - první poločas hrála v útoku a podala dobrý výkon. Druhý poločas hrála v obraně -    problém s rozehrávkou. Jeden z lepších zápasů, které tato hráčka v letošní sezóně odehrála
Velebová - hrála v útoku. Bohužel nedostala potřebné přihrávky, které by jí dovolily dostat se    do zakončení. Druhý poločas hrála na dalších třech postech z důvodu nedostatku hráček. Standartní    výkon
Špačková - Střed zálohy, taktika s osobní obranou nejlepší hráčky soupeře se tentokrát nepovedla
Vavřenová - nejlepší podzimní výkon, bohužel až od stavu 0:2. Potom si začala chodit pro balóny a    tvořit hru
Čermáková - spolu se Šárkou nejlepší hráčka na hřišti
Jahlová - chybí větší klid a sebedůvěra při zpracování balónu a při zakončení
Stará - Odehrála 3/4 zápasu. Hrála předstoperku. Bohužel se nepodařilo vykrývat prostor ve středu    obrany podle jejích představ, od stavu 0:2 standartní výkon
Kabeláčová - podala solidní výkon byť se jí tolik nedařilo
Müllerová - nastoupila v průběhu poločasu, sváděla velmi tvrdé souboje s obranou soupeře. Bohužel    se gólově neprosadila
Černá - výkon byl podřízen startu za mladší žákyně. Nedostala se tolik do hry
Křečanová - jeden z nejlepších výkonů, které tato hráčka podala za svoji krátkou fotbalovou kariéru.    Větší klid při rozehrávce a při zpracování balónu
Zelenáková - solidní výkon
Pozitivní věc: všechny holky, které nastoupily do druhého poločasu:
- nevynechaly jediný osobní souboj
- hrály dostatečně tvrdě (ne zákeřně)
- začaly si přihrávat (nejenom odkopávat balóny)
Nejlepší hráčky: Vavřenová, Čermáková

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 6:0 (3:0)

(mistrovské utkání dne 26. 9. 2010 v Praze)

Bolková, Špačková, Gronychová, Stará, Černá, Vavřenová, Čermáková, Müllerová, Kabeláčová, Havlová, Klinderová, Jahlová, Řezníčková, Křečanová, Zelenáková

Naši snahu udržet co nejdéle bezgólový stav překazil již ve 2. minutě pan rozhodčí, který neodpískal jasné hraní rukou jedné ze sparťanských hráček (naopak ukazoval výhodu pro domácí…) a z následné akce jsme inkasovali poprvé… Do poločasu přidal vedoucí tým tabulky ještě 2 branky a do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro domácí hráčky. I ve druhé půlce naše hráčky poctivě bránily, přesto jsme stejně jako v 1. poločase 3x inkasovali. Pátou a šestou branku nám vstřelila naše bývalá hráčka Doudová, která hraje od léta za Spartu… Pochvala za bojovnost, nasazení a odhodlání odehrát utkání co nejlépe i v „šíleném“ počasí patří všem holkám. Naší nejlepší hráčkou byla Péťa Čermáková.

SK DFO Pardubice o.s. – SK PRO SPORT Teplice 3:0 (2:0)

(mistrovské utkání dne 18. 9. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  Velebová, Müllerová, Havlová

Sestava SK DFO:
    Bolková, Špačková, Gronychová, Velebová, Stará, Černá, Vavřenová, Čermáková, Rykířová, Müllerová, Kabeláčová, Havlová, Klinderová, Jahlová, Řezníčková, Křečanová, Zelenáková, Pohanková

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák):
    Proti poslednímu týmu tabulky, který navíc hrál celé utkání jen v 10 hráčkách holky nepředvedly zrovna povedený výkon, na vítězství to však stačilo. Do zápasu naše hráčky vstoupily aktivně, ale ze série několika rohových kopů branku vytěžit nedokázaly. Do vedení nás poslala v 17. minutě důrazná Bára Velebová, která v souboji s brankářkou Teplic vybojovala míč a následně ho poslala do poloodkryté branky. Druhý gól přidala ve 30. min. střídající Adriana Müllerová, která přetlačila dokonce 2 teplické hráčky a samostatný únik zakončila přesnou střelou po zemi k tyči.
    Ve druhém poločase pokračovalo naše družstvo ve hře „do plných“ a dlouho se nemohlo prosadit. Moc nám nepomohla ani neproměněná penalta, kterou zahodila brankářka Bolková, jinak velice dobrá exekutorka pokutových kopů… Teplice měly náznaky několika šancí, avšak čisté konto Saša Bolková nakonec i s trochou štěstí uhájila. Náš třetí a zároveň poslední gól vstřelila v 55. minutě Andrea Havlová po dorážce střely aktivní Adriany Müllerové, která byla zřejmě naší nejlepší hráčkou v tomto utkání.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:1 (0:1)

(přátelské utkání dne 15. 9. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (2:0)

(mistrovské utkání dne 12. 9. 2010 v Plzni)

Bolková, Špačková, Vavřenová, Velebová, Havlová, Čermáková, Rykířová, Gronychová, Mullerová, Klinderová, Řezníčková, Jahlová, Křečanová A., Kabeláčová, Černá, Stará, Zelenáková

Proti velkému favoritovi předvedly holky kvalitní výkon, rozdíl ve výkonnosti však byl znát. Především v útočné činnosti se děvčata nedostala téměř k ničemu. V obranné fázi se holkám až na pár individuálních chyb nemá moc co vytknout, snad jen vypuštěný závěr utkání a zbytečná čtvrtá branka do naší sítě 10 sekund před koncem...
    Pochvala za bojovnost všem děvčatům, téměř bezchybný výkon předvedla Anežka Špačková, která byla naší nejlepší hráčkou.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:2 (0:0)

(mistrovské utkání dne 4. 9. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Bolková, Špačková, Gronychová, Velebová, Stará, Černá, Vavřenová, Čermáková, Rykířová, Mullerová, Kabeláčová, Havlová, Saxin, Klinderová

V úvodu utkání jsme se nechali zatlačit a soupeř si vytvořil územní převahu, ze které však kromě několika rohových kopů nic nevzešlo. Kolem 15. minuty se hra vyrovnala a holky začaly myslet i na útok. Ve 20. minutě měla dobrou šanci Čermáková, ale brankářka soupeřek skvěle vyrazila její nebezpečnou střelu na roh. Chvíli poté spálila největší šanci v utkání Velebová, která nedokázala sama před brankářkou přesně zakončit. Ve zbytku poločasu se hra odvíjela převážně ve středu hřiště, bez náznaku šancí.
    Vyrovnaná hra pokračovala i ve 2. pol., který však pro nás byl dost nešťastný, neboť jsme dvakrát inkasovali po sporných situacích. První branka padla po přihrávce před naší branku, kde dorážela útočnice soupeřek zřejmě z ofsajdové pozice a druhá branka neměla platit určitě, neboť v průběhu gólové akce hostujících hráček míč zcela jednoznačně přešel za čáru, ale místo vhazování jsme inkasovali….
    I přes prohru patří všem hráčkám pochvala za dobrý výkon.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 1:4

(přátelské utkání dne 29. 8. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka SK DFO:  Gronychová

SK DFO Pardubice o.s. – SK Starý Mateřov 0:3