výsledky starších žákyň

Zobrazit všechny podrobnosti
Skrýt všechny podrobnosti
Podzim 2017

1L: FK Dukla Praha - SK DFO Pardubice 0:10 (0:5)

(mistrovské utkání dne 16. 9. 2017 v Praze)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  2x Vodvárková, 2x Chabadová, Beránková, Solničková, Jedličková, Urbancová, Kružíková, Hýlová

Sestava:  Beránková - Mikišková, Vodvárková, Širšová, Jedličková - Betáková, Borovičková, Kružíková - Solničková, Hýlová, Urbancová
(střídaly: Chabadová, Mrštíková, Ledvinková, Burešová, Zikmundová, Friedrichová) Trenéři K.Kozák a J.Matějka

Hodnocení :  I přes vysoké vítězství nemůžeme být s předvedeným výkonem příliš spokojeni. Přísnější měřítko by sneslo prvních 10 minut a poslední čtvrthodinka. Větší část zápasu nebyla naše hra přesvědčivá, málo jsme hráli po stranách, zbytečně jsme bojovali se soupeřem ve středu hřiště, nedařila se průniková přihrávka ani střela... Nyní nás čekají dva zápasy pravdy - doma s Plzní a v Hradci. Pevně věřím, že v těchto zápasech naše holky podají lepší výkon než proti Dukle a budeme tak moci reálně uvažovat o dvou vítězstvích, která by nám zajistila slušnou výchozí pozici do dalších bojů o první čtyřku.

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© SK DFO Pardubice).

MU OP: Paramo Pardubice - SK DFO 0:7 (0:4)

(mistrovské utkání dne 10. 9. 2017 ve Svítkově)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  3x Matějková, Betáková, Borovičková, Urbancová, Chabadová

Hodnocení :  Třetí venkovní zápas v okresním přeboru nám přinesl třetí vítězství !!! Poprvé nastoupily dvě posily z juniorky a dost nám pomohly. Ajka byla jednoznačně hráčkou zápasu a vstřelila do sítě soupeře hattrick :-) . Tým Parama není špatný, ale byla vidět velká nesehranost a nerozehranost. Zatímco holky hrály svůj letošní devátý zápas (5 přáteláků + mistráky), tak pro kluky to byla premiéra na velkém hřišti. Určitě se budou zlepšovat a v dalších zápasech nám budou rovnocennějším soupeřem.

1L: AC Sparta Praha - SK DFO 6:1 (3:0)

(mistrovské utkání dne 2. 9. 2017 v Praze)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  Friedrichová

Hodnocení :  K prvnímu ligovému mistrovskému zápasu jsme jeli na půdu největšího favorita soutěže a věřili jsme , že jsme schopni hrát otevřenou hru a s trochou štěstí můžeme uhrát dobrý výsledek. Sparta nás však překvapila velmi dobrou hrou a nad všechny ostatní vyčnívala letní posila Sparty z Kladna - Nicole Nedvědová. Sama nám dala tři branky a další šance připravovala spoluhráčkám. Několik branek holky Spartě "darovaly" hloupými chybami v obranné hře a je třeba se z těchto chyb poučit !!! Naopak pozitivně hodnotím snahu hrát s domácími otevřenou partii, a také několik velmi nadějných akcí, které bohužel většinou skončily špatnou finální fází, na které budeme muset zapracovat. Náš čestný úspěch zaznamenala mladší žákyně Markéta Friedrichová, která vystihla špatnou rozehrávku domácích obránkyň a krásně zakončila pod břevno. Pochvala všem holkám za snahu a bojovnost, velmi dobrý zápas odehrála Agáta Urbancová, která především v prvním poločase pěkně "větrala" domácí obranu :-) .

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© SK DFO Pardubice).

MU OP: Horní Jelení - SK DFO 1:6 (0:2)

(mistrovské utkání dne 31. 8. 2017 v Horním Jelení)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  2x Kružíková, Urbancová, Vodvárková, Zikmundová, Burešová

Hodnocení :  Ve druhém mistrovském zápase Okresního přeboru si holky snadno poradily se soupeřem, kterému chyběla řada hráčů a měl velký problém sestavit alespoň základní jedenáctku. I přesto, že naše hra byla dosti kostrbatá a holky nezahrály dle našeho očekávání, tak vezeme z venku zcela zasloužené 3 body. Nutno podotknout, že soupeř (my ovšem také) zahodil několik jasných tutových šancí, především po naší špatné rozehrávce, to musíme do dalších zápasů zcela jistě zlepšit !!! Pozitivem je zapojení velkého množství mladších žákyň, z nichž dvě si dokonce ve své premiéře za starší připsaly i vstřelenou branku :-)

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© SK DFO Pardubice).

MU OP: AFK Opatovice/Libišany - SK DFO Pardubice 1:3 (1:1)

(mistrovské utkání dne 27. 8. 2017 v Opatovicích)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  Vodvárková , Ledvinková , Solničková

Hodnocení :  V prvním mistrovském utkání letošní sezóny holky zaslouženě zvítězily v Opatovicích. Zápas se odehrával podle podobného scénáře jako většina našich zápasů v minulém roce proti mužstvům okresního přeboru - holky tvořily hru a kluci se spoléhali na několik výrazných individualit, hráli na brejky, či jen nakopávali dlouhé míče. Do vedení jsme šli již ve druhé minutě, když se šajtlí trefila po rohovém kopu Terka. Pak jsme si však nechali dát zbytečnou branku a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase nás nejprve po ojedinělé šanci kluků podržela dobrým zákrokem Barča v brance a v poslední desetiminutovce se konečně podařilo vstřelit branku nejprve Nikole a poté ještě i Vanese. Vítězství je zasloužené , a to i přesto, že naše hra nebyla taková jakou bychom si jí představovali. Zejména finální fázi (přihrávky do šancí, střelba) holky neřešily dobře. Uvidíme, zda to bude ve čtvrtek při dalším utkání, tentokrát v Horním Jelení, lepší :-) .

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© SK DFO Pardubice).

PU: SK DFO - Fc Hradec Králové 0:0 (0:0,0:0,0:0)

(přátelské utkání dne 20. 8. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Hodnocení :  K poslednímu přípravnému utkání před sezonou jsme si pozvali našeho velkého rivala - holky z Hradce. Na obou stranách se ukázalo několik nových hráček, které zkvalitnily oba dva týmy a můžeme proto v této sezoně čekat vyrovnané zápasy. V tomto přípravném utkání byly pardubické holky lepší, tvořily hru a měly stálou převahu. Hradec hrozil z rychlých brejků. Bohužel defenziva převažovala nad ofenzívou, gólových šancí bylo poskrovnu a protože se žádná neujala, tak zápas skončil bez branek.

Video ze zápasu najdete na youtube.com (© Miroslav Resler).

Fotky najdete na rajče.idnes.cz. (© Miroslav Resler)

Fotky najdete na rajče.idnes.cz. (© FC HK)

PU: SK Slavia Praha - SK DFO Pardubice 4:3 (2:0,1:0,1:3)

(přátelské utkání dne 16. 8. 2017 v Seleticích)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  Kružíková, Chabadová, Hlušičková

Hodnocení :  Ke čtvrtému přípravnému zápasu jsme zajeli do Seletic, kde se na sezónu připravuje Slavie. Po předchozích třech jasných vítězstvích nás čekal mnohem těžší soupeř , jeden ze spolufavoritů nadcházející ligy starších žákyň. Holky vstoupily do zápasu velmi špatně , jakoby se soupeřek bály a ve 12 minutě jsme prohrávali již 2:0. Po důrazné domluvě o první přestávce ( zápas se hrál 3x 25 min.) se naše hra zlepšila ( i díky střídajícím hráčkám), ale přesto jsme znovu inkasovali. Navíc se spustil ohromný liják a vypadalo to, že už nás nic moc příjemného nečeká. Opak byl pravdou. Naše holky pokračovaly ve zlepšeném výkonu, Slavie prostřídala a odchod jejích nejlepších hráček byl znát. Třemi góly se nám podařilo snížit ze stavu 0:4 až na konečných 3:4. Chtěl bych holky pochválit , že zápas za stavu 0:4 nevzdaly a v nepříznivém počasí bojovaly až do konce. Naopak vytknout bych jim chtěl vlažný přístup k rozcvičce a bojácný výkon v prvních 25 minutách.

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© Martin Friedrich).

PU: MFK Vítkovice - SK DFO Pardubice 1:7 (1:3)

(přátelské utkání dne 12. 8. 2017 ve Vítkovicích na UMT)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  2x Solničková, Jedličková, Koblížková, Chabadová, Kružíková, Nechvílová

Hodnocení :  Oproti prvnímu zápasu se naše hra na umělce zlepšila. Holky až na jednu akci, ze které jsme inkasovali, velmi dobře bránily a směrem dopředu byly velmi nebezpečné. Vítkovickým holkám ve druhém zápase postupně docházely síly (bylo jich méně na střídání a některé i předčasně odešly), a tak bylo jen otázkou, kolik gólů dáme. Pochvala všem holkám za oba zápasy, které absolvovaly v únavě po soustředění.

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© Martin Friedrich).

PU: MFK Vítkovice - SK DFO Pardubice 0:4 (0:1)

(přátelské utkání dne 12. 8. 2017 ve Vítkovicích na UMT)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  2x Solničková, Chabadová, Kružíková

Hodnocení :  V zápase nám spolehlivě fungovala defenzíva, domácí holky se za celý zápas nedostaly k 100% šanci. Naopak naše děvčata si jich vytvořila spoustu, ale v řadě případů zabránilo špatné zpracování, finální přihrávka, či nepovedená střela abychom se mohli radovat vícekrát. Hodně bylo znát, že holkám nevyhovuje hra na umělé trávě, spousta míčů nám zbytečně "utekla" do autu, či k brankářce soupeřek.

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© Martin Friedrich).

PU: SK DFO - Lázně Bohddaneč SŽ 6:2 (1:0)

(přátelské utkání dne 8. 8. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO :  2x Kružíková , 2x Solničková , Hýlová , Vodvárková

V prvním přípravném utkání v rámci soustředění holky předvedly slušný výkon a výhra byla naprosto zasloužená. Gólů mohlo padnout o hodně více, ale řada šancí (včetně dvou penalt !!!) zůstala neproměněna. V obranné fázi se vyskytlo několik zbytečných hrubých chyb, ale věřím , že postupem času se holky více sehrají , zvyknou si na nový systém 4-3-3 a naše hra se výrazně posune :-)

Sestřih ze zápasu najdete na youtube.com (© Martin Friedrich).