(přátelské utkání dne 20. 6. 2013 v Pardubicích ve Svítkově)

Branky SK DFO:  Borovičková 2x, Kája Jedličková, Matějková

Nosková – Borovičková, Nechvílová, Mojdlová, Karolína a Tereza Jedličkovy, Čapková, Matějková

SK DFO Pardubice o.s. – Paramo Pardubice 0:9

(přátelské utkání dne 10. 6. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

Starý Mateřov – SK DFO Pardubice o.s. 3:3

(přátelské utkání dne 27. 5. 2013 ve Starém Mateřově)

Branky SK DFO:  Hrubešová Sára 2x, Kolínová

Zima 2012/2013

Halový turnaj mladších přípravek ve Slatiňanech

(turnaj dne 16. 3. 2013 v hale ve Slatiňanech)

Turnaje se zúčastnila 4 mužstva: FC Lípa, DFO Pardubice, Slatiňany I a II. Hrálo se dvoukolově každý s každým na 18 minut.

Bidlová – Hlušičková, Matějková, Horáková, Holoubková, Širšová, Kolínová, Čapková, Borovičková, Jeřábková, Hýlová

Zápasy:
SK DFO - Slatiňany I 1:0 (Horáková)
SK DFO - FC Lípa 2:0 (Horáková, Matějková)
SK DFO - Slatiňany II 3:0 (2x Hýlová, Horáková)
SK DFO - Slatiňany I 2:0 (Hýlová, Horáková)
SK DFO - FC Lípa 0:1
SK DFO - Slatiňany II 3:0 (2x Horáková, Kolínová)

Konečné pořadí:
1. SK DFO Pardubice
2. Slatiňany I
3. FC Lípa
4. Slatiňany II

Získali jsme také dvě individuální ocenění, Klárka Horáková za nejlepšího střelce se 6-ti góly a Nikča Bidlová byla nejlepší gólmankou.

Gratulace od trenérů k 1. místu a pochvala všem za předvedené výkony. Děkujeme také Veronice Hýlové a Lence Jeřábkové, které nám přijely pomoct ze svého mateřského oddílu MFK Chrudim a byly velice platnými oporami našeho týmu.

>>>  Fotografie z turnaje (© Bidlo)

Mikulášský halový turnaj přípravek - 4. ročník

(turnaj dne 1. 12. 2012 v hale v Moravanech)

"NEJ" turnaje:
> nejlepší golmanka: Fuchsová Tereza (MFK Trutnov)
> nejlepší střelkyně: Vejrová Aneta (Sokol Třebeš "A")
> nejlepší hráčka: Šolínová Denisa (FC Hradec Králové)

>>>  Fotografie z turnaje (© SK DFO)

Moravany – SK DFO Pardubice o.s. 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)

(přátelské utkání dne 29. 11. 2012 v hale v Moravanech)

Branky SK DFO:  Bidlová z penalty, Matějková hlavou

Sestava SK DFO:  Holoubková – Bidlová, Hlušičková, Matějková, Širšová, Holoubková, Borovičková

Před sobotním turnajem si holky vyzkoušely moravanskou halu v utkání na 3 x 20 minut. Chvilku jim trvalo, než si si zvykly na jiný odskok míče. V poslední třetině byla škoda, že Anička Borovičková nedokázala proměnit alespoň jednu ze svých čtyř vele šancí, kdy byla sama před brankářem. Určitě si ale góly schovala na sobotní turnaj, tam budou potřebnější .

Podzim 2012

Letní soustředění v Poličce

(soustředění ve dnech 18. - 25. 8. 2012 v Poličce)

Zápasy mládeže na soustředění:

Přípravka:
21.8. SK DFO x mladší přípravka Polička 1:1, branka: Matějka
23.8. SK DFO x mladší přípravka Polička 3:5, branky: Nechvílová, Matějková, Nosková
(oba zápasy hrány 3x 10 min. na 1/4 hřiště)

Mladší žákyně:
21.8. SK DFO x mladší žáci Herálec 2:2, branky: Horáková, Nosková (hráno 5x 15 min. na 1/2 hř.)
23.8. SK DFO x mladší žáci Polička 5:4, branky: Barešová, 2x Vondrová, Kučková, Fialová
(hráno 3x 20 min. na 1/2 hř.) 10 minut před koncem byl stav 1:4, ale holky mákly a zápas otočily !!!

Starší žákyně:
22.8. SK DFO x starší žáci Polička 3:4, branky: Doudová, Čermáková, Barešová
(hráno 2x 30 min. na celé hřiště)

Soustředění bylo povedené. Trenéry těší zejména velká účast hráček na soustředění, dále fakt, že se nám vyhnula vážnější zranění a také v neposlední řadě dobrá tréninková morálka všech zúčastněných. Kromě tréninků a zápasů na kvalitním hřišti holky absolvovaly také každodenní důkladné rozcvičky a protažení v parku, 3x jsme byli na koupališti (plávání, skákání do vody, plážový volejbal, přehazovaná), proběhl turnaj v nohejbalu a ve stolním tenisu. Při oslavách města jsme zhlédli krásný ohňostroj, o "volném" dnu jsme si udělali 10-ti kilometrový výlet k Ladě domů, kde nás královsky pohostila paní Vondrová, za což jí musíme ještě jednou tímto poděkovat . Dvakrát jsme se také vypravili do lesa na dříví a udělali pořádný táborák s opékáním místních uzenin.

Děkuji ještě jednou všem, kteří se více, či méně podíleli na zdárném průběhu soustředění. Díky