26. 5. 2010  mistr. utkání SK DFO Pardubice - AFK SKP Pardubice   0:0 (0:0)

Sestava:  Kabeláčová - Nejedlá, Hronová, Boháčková, Widenská, Jaselská J. a M., Faltová, Ťopková, Matějková, Tichá, Štěpánková K. a T.

23. 5. 2010  mistr. utkání SK DFO Pardubice - AFK Ostřešany   2:1 (1:0)

Branky:  Štěpánková K. 2x

Sestava:  Kabeláčová (21. min. Hrebenarová) – Stará, Widenská, Nejedlá, Tichá, Štěpánková K., Štěpánková T., Boháčková, Jaselská M., Jaselská J., Faltová, Matějková, Barešová

Hodnocení trenérky:  Od počátku se hrálo vyrovnané utkání. Útočné aktivity obou týmů končily zpravidla před pokutovým územím a to až do 14. minuty kdy se individuálně prosadila Kristýna Štěpánková – 1:0. Soupeř srovnal krok hned z počátku druhé půle, kdy po sérii rohových kopů vyrovnal na 1:1. Přesto se konala pardubická radost. Na konečných 2:1 pro domácí opět skorovala střelecky disponovaná Kristýna Štěpánková, která po přímém volném kopu Nejedlé tečovala míč do sítě. Střelkyně obou branek K. Štěpánková byla zároveň vyhlášena hráčkou utkání.

10. 5. 2010  mistr. utkání SK Pardubičky - SK DFO Pardubice   3:2 (2:2)

Branky:  Stará a Barešová

Sestava:  Kabeláčová, Stará, Štěpánková T., Štěpánková K., Zelenáková, Tichá, Kvapilová, Barešová, Nejedlá, Černá, Embla Saxin

Hodnocení trenérky:  První poločas začal nadějně a za mírné převahy jsme získaly vedení 1:0 (Stará). Soupeř však záhy vyrovnal. I nadále naše děvčata určovala tempo hry a opět jsme se ujaly vedení brankou Barešové. Klíčovým momentem byla vyrovnávací branka domácích v posledních sekundách prvního poločasu... Druhý poločas se již hrál pod taktovkou domácích. Prosazovali se zejména díky lepším kondičním schopnostem kluků. Naší hře samozřejmě nepřidalo ani odstoupení jedné z opor našeho týmu Dominiky Černé pro potíže s třísly. Oslabený tým vzdoroval až do 37. minuty, kdy domácí rozhodli o svém vítězství. Z pohledu obou poločasů se utkání dá označit za vyrovnané a pochvalu za výborný výkon zaslouží zcela jistě celý tým, který musel zvládnout dvě utkání ve dvou dnech proti velice silným protivníkům z čela tabulky!

9. 5. 2010  mistr. utkání SK DFO Pardubice - SK Holice   0:1 (0:1)

Sestava:  Hrebenárová – Wídenská, Nejedlá, Tichá, Štěpánková K., Štěpánková T., Ťopková, Boháčová, Jaselská M., Jaselská J., Faltová, Kvapilová B., Kvapilová A.

Hodnocení trenérky:  Hosté měli od počátku utkání mírnou územní převahu. Do šancí je však domácí obrana prakticky nepustila. Holice se ujali vedení v 11. minutě po chybě jinak výborně chytající brankářky Hrebenárové. Šance na vyrovnání přišla v úvodní části druhé půle, kdy silnější sestava dostala soupeře pod tlak, nicméně nadějné šance zůstaly nevyužity. Závěr utkání patřil opět klukům z Holic, kteří však i díky výborně chytající naší brankářce již neskórovali. Výborný výkon podala dvojčata Štěpánkova a Katka Nejedlá.

5. 5. 2010  přípravka zvítězila v přátelském utkání s FK AS Pce (2000 a mladší)   2:1 (1:1)

Branky:  Widenská a Schejbalová

Sestava:  Faltová Barbora, Hronová Klára, Topková Tereza, Hrebenárová Nikola, Boháčková Anna, Widenská Aneta, Jaselská Jana a Marie, Kvapilová Aneta, Betáková Natálie, Schejbalová Hana

28. 4. 2010  mistr. utkání FK AS Pardubice - SK DFO Pardubice   4:1 (1:1)

Branka:  Barešová

Sestava:  Hrebenárová, Faltová, Bajerová, Štěpánková K., Štěpánková T., Jaselská J., Jaselská M., Topková, Barešová, Tichá, Nejedlá, Stará, Černá, Zelenáková, Boháčová

Hodnocení trenérky:  Do utkání jsme vstoupily ve velkém stylu a zahajovací sedmička si vytvořila velký tlak. Ovšem šance se nedařilo proměnit. Dokonce jsme zahodily i penaltu(!!!), když Barešová netrefila branku soupeře. Vše si ale vynahradila v 7. min., kdy po individuální akci otevřela skóre. Ve druhé polovině prvního poločasu si dobře vedly i mladší hráčky druhé sedmičky. Přestože dlouho vzdorovaly, obdržely vyrovnávací branku těsně před koncem druhého poločasu. Obdobný charakter měla i druhá půle, kdy hráčky první sedmičky neúspěšně dobývaly branku soupeře. Mladší skupina již nedokázala stačit fyzicky zdatnějšímu soupeři a postupně inkasovala 3 branky. Na prohře se zcela jistě podílela absence gólmanky Kabeláčové... Nejlepší hráčkou byla Zuzka Stará.

25. 4. 2010  mistr. utkání SK DFO Pardubice - FK Horní Ředice   1:2 (1:1)

Branka:  Štěpánková Kristýna

Sestava:  Kabeláčová - Stará, Saxin, Nejedlá, Štěpánková T., Hronová - Barešová, Štěpánková K., Černá, Kvapilová A., Hrebenárová, Zelenáková, Tichá, Boháčková - Kvapilová B., Widenská, Betáková, Faltová

Hodnocení trenérky:  Utkání bylo do jisté míry ovlivněno zraněním jedné z našich největších opor - Marcely Barešové. Ta musela odstoupit již ve třetí minutě utkání. I tato absence náš tým zcela nesrazila a přes větší aktivitu hostí jsme šli do vedení brankou Kristýny Štěpánkové. Závěr prvního poločasu patřil hostům. Naší obraně se dařilo odolávat až do 18. minuty první půle, kdy se soupeři podařilo vyrovnat. Do druhé půle přišlo další oslabení domácího týmu. Ze hry byla stažena i další z opor Dominika Černá (hrála v základu i za starší !). Ovšem v těchto chvílích nutno vyzdvihnout výkon mladších a nezkušených hráček. V defenzivní činnosti téměř nevytvořily chybu a tak výrazně zamrzela rozhodující branka hostí po rohovém kopu, kdy se silově lépe vybavený soupeř doslova protlačil až do branky. Přes dvě nadějné situace před brankou Ředic jsme již na bod nedosáhly. Hráčkou utkání byla střelkyně branky Kristýna Štěpánková.

16. 4. 2010  přípravka remizovala v přátelském utkání s Ostřešany   0:0

Sestava:  Faltová Barbora, Hronová Klára, Topková Tereza, Hrebenárová Nikola, Boháčková Anna, Widenská Aneta, Jaselská Jana a Marie, Rykířová Natalie, Betáková Natálie, Anička......

Hodnocení trenérky:  Dnešní zápas jsme si vyzkoušely bez opor starších hráček, což se projevilo na celé naší hře. Nenašel se bohužel nikdo, kdo by dal hře řád a více využíval křídelních prostorů. Celá hra končila ve středu hřiště, které bylo přehuštěné. Dnes jsme měli možnost vyzkoušet si i nové hráčky, které se postupně zařadí do našeho týmu. Holky bych chtěla pochválit za velikou chuť bojovat! Pevně věřím, že postupně hru ucelíme a začneme se radovat ze vstřelených golů! V dnešním zápase bych označila nejlepšími hráčkami Hronovou Kláru a Betákovou Natálku.

13. 4. 2010  druhé jarní utkání elévek Sezemice - SK DFO Pardubice   3:1 (1:0)

Branka:  Stará Zuzana

Sestava:  Kabeláčová Sára, Stará Zuzana, Černá Dominika, Hronová Klára, Barešová Marcela, Nejedlá Kateřina, Kvapilová Aneta, Kvapilová Barbora, Faltová Barbora, Widenská Aneta

Hodnocení trenérky:  Domácí se prosadili zejména větším důrazem a silovými schopnostmi, což bylo způsobeno tím, že většina našich hráček byla věkově pod úrovní soupeře. Přesto jsme v první půli držely nadějný výsledek, o který jsme přišly 4 min. před koncem prvního poločasu, kdy soupeř využil nedorozumění před naší brankou. Krátce po úvodu druhé půle jsme obdržely druhou branku. Jiskrou naděje byla branka Zuzky Staré. Soupeř si však vítězství vzít nenechal a pojistil si ho brankou 5 min. před koncem utkání na konečných 3:1. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, mimořádný výkon podala brankářka Sára Kabeláčová, kterou bych označila za nejlepší hráčku dnešního zápasu !!!

11. 4. 2010  v prvním jarním mistrovkém utkání prohra s FK AS PCE   0:5 (0:2)

Sestava:  Kabeláčová - Hronová, Stará, Nejedlá, Jaselská J. a M., Černá, Ťopková, Barešová, Faltová, Hrebenárová

Vyjádření trenérů:  Naše děvčata hrála po většinu zápasu vyrovnanou partii s favoritem utkání, ale ve 2. poločase bohužel došly některým děvčatům síly a celkové skóre narostlo až do podoby 0:5... Přesto je potřeba holky pochválit za bojovný výkon a do dalších utkání lze popřát hlavně více štěstí a klidu v zakončení, abychom se mohli radovat ze vstřelených branek do sítě soupeře!!! :-)