(15. kolo LMŽČ dne 7. 5. 2016 na Letním stadionu)

Branky DFO:  Vodvárková, Jedličková, Plevová

(14. kolo LMŽČ dne 1. 5. 2016 v Hradci Králové)

(13. kolo LMŽČ dne 24. 4. 2016 na Letním stadionu)

AC Sparta Praha - SK DFO 4:0 (1:0)

(12. kolo LMŽČ dne 16. 4. 2016 v Praze - Satalicích)

Sestava DFO:  Beránková - Betáková, Širšová, Koblížková, Ledvinková, Hýlová, Kružíková, Vodvárková, Jedličková K.(c), Chlupáčová, Nechvílová.
Střídaly: Hlušičková, Borovičková. Trenér: V. Bidlo

Hodnocení:  Do utkání se Spartou Praha jsme se rozhodli nastoupit v obraném rozestavení 3-3-1. Skoro celý první poločas jsme se bránili nátlakové hře Sparty. Dařilo se nám odvracet nebezpečné situace před naší brankou. Výborně chytala naše brankařka Barča Beránková, která pochytala spoustu vyložených brankových příležitostí hráček Sparty. Když se blížil konec prvního poločasu, přišla smolná teč naší hráčky před brankou a míč skončil za naší bezmocnou brankařkou 1:0. Některé naše hráčky tuto situaci neunesly a odrazilo se to do hry celého týmu ve druhém poločase. Naše holky, už se tak nesoustředily na hru a to se odrazilo na dalším vývoji utkání, kde jsme inkasovali další branky. Po utkání jsme měli s některými hráčkami pohovor v kabině a doufáme že si z něho vezmou ponaučení do dalších utkání. Pokud podají takový výkon jako v prvním poločase se Spartou, nejsme bez šance doma uhrát dobrý výsledek se Slavií Praha. Doufáme, že nás v neděli, povzbudí hlasivkami i rodiče a fanoušci našeho týmu, budeme to určitě potřebovat.

SK DFO - FK Dukla Praha 25:0 (13:0)

(11. kolo LMŽČ dne 9. 4. 2016 na Letním stadionu)

Branky DFO:  Hýlová 7, Vodvárková 6, Kružíková 4, Koblížková 2, Plevová 2, Solničková , Jedličková K. , Chlupáčová , Nechvílová.

Sestava DFO:  Beránková - Hlušičková, K. Jedličková(c), Širšová, Borovičková - Kružíková, Ledvinková, Hýlová, Vodvárková, Plevová, Chlupáčová, Koblížková, Solničková, Nechvílová- Trenér V. Bidlo.

FK Bohemians Praha - SK DFO 0:13 (0:5)

(10. kolo LMŽČ dne 3. 4. 2016 v Praze)

Branky DFO:  Vodvárková 5, Kružíková 4, Ledvinková 2, Hýlová, Chlupáčová

Sestava DFO:  v bráně Beránková
1. sedmička: Betáková, Hlušičková - Ledvinková, Kružíková, Solničková - Vodvárková, Koblížková
2. sedmička: Borovičková, Širšová - Plevová, Hýlová, Chlupáčová - T.Jedličková, Nechvílová

Hodnocení:  Do Prahy jsme odjeli s cílem naplno bodovat a vylepšit si skóre i zahrát si kombinační fotbal, což se nám povedlo. Dále si ligovou premiéru v našem dresu odbily naše dvě posily Nikola Ledvinková a Vanesa Solničková a obě podaly výkon, který jsme od nich očekávali a zapadly do našeho týmu dobře.

Zima 2016

Memoriál Jaroslava Bašty

(turnaj dne 25. 3. 2016 ve Starém Hradišti)

Utkání hraná na 2x18 min.

Účastníci turnaje: SK DFO Pardubice mladší žákyně, Sokol Staré Hradiště, TJ Přelovice, TJ Pardubičky, TJ Rohovládová Bělá

Naše zápasy:
SK DFO PARDUBICE x Sokol Staré Hradiště 3:1 (0:1) (Branky DFO- Vodvárková 2, Koblížková)
SK DFO PARDUBICE-TJ Přelovice 3:0 (1:0) (Branky DFO- Chlupáčová, Jedličková K., Vodvárková)
TJ Rohovládová Bělá-SK DFO PARDUBICE 0:4 (0:2) (Branky DFO - Vodvárková 2, Jedličková K. 2)
SK DFO PARDUBICE-TJ Pardubičky 3:1 (2:0) (Branky DFO- Vodvárková 2, Nechvílová)

Konečné pořadí:
1. SK DFO Pardubice
2. TJ Pardubičky
3. Sokol Staré Hradiště
4. TJ Přelovice
5. TJ Rohovládová Bělá

Nejlepší hráčkou a střelkyní turnaje byla vyhlášena Tereza Vodvárková.

Sestava SK DFO:
Beránková- Širšová, Hlušičková, Jedličková K.(C), Jedličková T., Hýlová, Kružíková, Ledvinková, Vodvárková, Chlupáčová, Plevová, Nechvílová, Koblížková,

Hodnocení:
Výborný kolektivní výkon celého týmu a skvělých rodičů a fanoušků.

Přípravný turnaj

(turnaj dne 19. 3. 2016 na Letním stadionu)

Utkání hraná na 2x25 min.

Účastníci turnaje: SK DFO Pardubice mladší žákyně, BRNO Horní Heršpice mladší žákyně, FK Pardubice U11 žáci

SK DFO PARDUBICE x FK Pardubice U11 žáci 1 : 12 (branka DFO- Vodvárková)
SK DFO PARDUBICE x BRNO Horní Heršpice 4 : 3 (branky DFO- Vodvárková2x, Nechvílová, Ledvinková)

Hýlová, Kružíková, Ledvinková, Vodvárková, Širšová, Betáková, Hlušičková, Friedrichová, Nechvílová, Borovičková, Koblížková.

Konečné umístění: 6. místo

Naše brankářka Bára Beránková byla vyhlášena nejlepší golmankou turnaje !!!

Turnaj vyhrálo Slovácko.

>>>  Fotografie na facebooku (© Ladislav Pilař)

Turnaj MŽ Slatiňany

(turnaj dne 24. 1. 2016 v Praze)

Turnaj hraný na 1x9 minut, 4+1, každý s každým.

Beránková - Betáková, Hlušičková, Širšová, Borovičková- Vodvárková, Jedličková K. (C), Koblížková, Chlupáčová.

Účastníci turnaje:
Slatiňany, Třebeš, Krouna, Ždírec, Staré Hradiště, SK DFO mladší žákyně, Třemošnice, Prosetín, Stolany.

SK DFO PARDUBICE - Slatiňany 0 : 0

SK DFO PARDUBICE - Stolany 6 : 0 (Koblížková 2x, Širšová 2x, Jedličková K., vlastní)

SK DFO PARDUBICE - Krouna 2 : 0 (Vodvárková, Koblížková)

SK DFO PARDUBICE - Staré Hradiště 0 : 0

SK DFO PARDUBICE - Ždírec 1 : 0(Vodvárková)

SK DFO PARDUBICE - Třemošnice 0 : 0

SK DFO PARDUBICE - Třebeš 1 : 1 (Vodvárková)

SK DFO PARDUBICE - Prosetín 0 : 0

Bára Beránková byla vyhlášena nejlepší brankařkou turnaje.

O konečném pořadí na 2. až 4. místě rozhodl los.

Konečné pořadí turnaje 1.-4. místo:

1. Třebeš
2. Třemošnice
3. Slatiňany
4. SK DFO Pardubice

Hodnocení trenérů: Naše hráčky zaslouží uznání a pochvalu za výkony v celém turnaji, který odehrály se stejně starými chlapci. Děkujeme také rodičům za jejich podporu.

Podzim 2015

Praga cup

(turnaj dne 29. 11. 2015 v Praze)

Naše mladší žákyně se zúčastnily prestižního turnaje v halové kopané. V turnaji, kterého se zúčastnila všechna nejlepší družstva republiky, skončily na 5. místě. Zcela přesvědčivě v turnaji zvítězilo Slovácko.

Beránková - Holoubková- Betáková, Hlušičková, Širšová, Borovičková- Vodvárková, Jedličková K. (C), Kružíková, Hýlová, Koblížková, Chlupáčová.

SK DFO PARDUBICE - SOKOL Třebeš 2 : 0 (Vodvárková, Jedličková K.)

SK DFO PARDUBICE - AC Sparta Praha 0 : 4

FC Viktoria Plzeň - SK DFO PARDUBICE 3 : 2 (Jedličková K. , Koblížková)

SK DFO PARDUBICE - Lokomotiva Brno H.H 2 : 1 (Kružíková, Hýlová)

1. FC Slovácko - SK DFO PARDUBICE 9 : 1 (Hýlová)

SK DFO PARDUBICE - SK Slavia Praha 0 : 2

FC Hradec Králové - SK DFO PARDUBICE 3 : 3 (Hýlová 2x, Jedličková K.)

8. FC Hradec Králové

>>>  Fotografie z turnaje (© Oficiální stránky ženského fotbalu)

FC Viktoria Plzeň - SK DFO 1:0 (0:0)

(9. kolo LMŽČ dne 1. 11. 2015 v Plzni)

Sestava DFO:  Beránková - Betáková, Borovičková A., Holoubková, Hýlová, Kružíková, Chlupáčová, Jeřábková, Vodvárková, Plevová, Jedličková

SK DFO - FC Slovan Liberec 13:0 (6:0)

(8. kolo LMŽČ dne 24. 10. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  Vodvárková 4x, Kružíková 4x, Plevová 2x, Hýlová 2x, Jeřábklová

Sestava DFO:  Holoubková - Hlušičková, Betáková, Borovičková A., Koblížková, Jeřábková, Chlupáčová, Kružíková, Jedličková K., Plevová, Vodvárková
střídaly - Nechvílová, Hýlová, Širšová

TJ Sokol Dobrovíz - SK DFO Pardubice 1:6 (1:2)

(6. kolo LMŽČ dne 11. 10. 2015 v Dobrovíze)

Branky DFO:  Vodvárková 3x, Kružíková 2x, Koblížková

Sestava DFO:  Beránková, Holoubková - Betáková, Hlušičková, Borovičková A., Kružíková, Jedličková K., Jeřábková (K), Vodvárková, Koblížková, Plevová, Chlupáčová, Nechvílová

SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 7:1 (3:1)

(5. kolo LMŽČ dne 4. 10. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  Vodvárková 4x, Kružíková, Hýlová, Plevová

Sestava DFO:  Beránková (55. Holoubková) - Betáková, Hlušičková, Jeřábková (C), Jedličková K., Hýlová, Kružíková, Vodvárková
Střídaly: Borovičková A., Koblížková, Širšová, Plevová
Trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová.

SK Slavia Praha - SK DFO Pardubice 3:2 (1:0)

(4. kolo LMŽČ dne 27. 9. 2015 v Praze - Edenu)

Branky DFO:  50. Hýlová, 59. Jedličková K.

Sestava DFO:  Beránková- Jeřábková (C), Betáková, Hlušičková, Koblížková, Jedličková K., Hýlová, Vodvárková.
Střídaly: Chlupáčová, Plevová, Borovičková A., Holoubková.

SK DFO Pardubice - AC Sparta Praha 1:6 (1:3)

(3. kolo LMŽČ dne 19. 9. 2015 na Letním stadionu)

Branka DFO:  12. Jedličková K.

Sestava DFO:  Beránková ( 57. Holoubková ) - Betáková, Hlušičková, Jeřábková (C), Hýlová, Koblížková, Kružíková, Jedličková K. Střídaly: Borovičková A., Chlupáčová, Plevová.

Hodnocení trenéra DFO:  Dnešní těžké utkání jsme nezačali dobře. Před utkáním v kabině jsme si řekli, že soupeři nesmíme nechat prostor pro kombinační hru. Bohužel jsme nechytili začátek utkání a hned ve druhé minutě jsme inkasovali první branku po nepokrytí hráček před naší brankou. Hráčky soupeře si měnily svoje místa a naše holky na to nestačily reagovat. Musíme přiznat, že dnešní soupeř byl nad naše schopnosti a výsledek odpovídá předváděné hře. Rychlostně i v kombinaci nás soupeřky přehrály. Máme stále na čem pracovat. Z našeho týmu bych chtěl vyzdvihnout výkony K. Jedličkové, L. Hlušičkové a brankařky B. Beránkové. Ostatní hráčky podaly také výborný výkon a zahrály v současné době asi svoje maximum. Děkujeme rodičům za podporu a hráčkám za odvedený výkon.

Fotogalerie na rajče.idnes.cz

FK Dukla Praha - SK DFO Pardubice 0:19 (0:9)

(2. kolo LMŽČ dne 12. 9. 2015 v Praze Nuslích)

Branky DFO:  Jeřábková 7x, Kružíková 4x, Hýlová 3x, Chlupáčová 2x, Borovičková, Koblížková, Širšová

Sestava DFO:  Holoubková- Hlušičková, Jeřábková (K), Borovičková, Kružíková, Širšová, Chlupáčová, Koblížková. Střídaly: Nechvílová, Hýlová, Beránková. Trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová.

SK DFO Pardubice - FK Bohemians Praha 12:0 (6:0)

(1. kolo LMŽČ dne 05. 9. 2015 na Letním stadionu)

Branky DFO:  1.,28.,30.,57.,58. Kružíková, 5.,9.,56. Jeřábková, 7. Koblížková, 34. Hýlová,40. Betáková, 49. Jedličková K.

Sestava DFO:  Holoubková, Beránková- Betáková, Hlušičková, Borovičková A., Koblížková, Jeřábková (K), Širšová, Jedličková K., Chlupáčová, Plevová, Kružíková,Hýlová, Nechvílová, Jedličková T. Trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová.

Hodnocení trenéra DFO (Bidlo):  K dnešnímu utkání s outsiderem soutěže holky přistoupily zodpovědně. Hned v první minutě po rozehrávce ve středovém kruhu vzala zodpovědnost na sebe naše nová posila A. Kružíková a udělala si ze soupeřek slalomové kužele a poslala míč k pravé tyčce překvapené brankařky 1:0!!! Po tomto K.O. soupeři se hra odvíjela většinou na polovině hráček Bohemians, kde jsme se prosazovali kombinační hrou a častou střelbou ze střední vzdálenosti. Soupeře jsme dostávali pod tlak, z čeho pramenily jeho chyby, které jsme dokázali do poločasu ještě pětkrát potrestat. Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu jako v první poločas. Kontrolovali jsme hru a kombinací jsme soupeřky přehrávali a vytvářeli si brankové příležitosti, které jsme dokázali proměnit. Výsledek odpovídá poměru sil na hřišti. Hráčky soupeře byly unavené, jelikož většina z nich nastoupila k utkání za starší žákyně. Pro nás to znamená výborný vstup do soutěže, ale čekají nás daleko těžší utkání, než bylo toto.Tento soupeř nás moc neprověřil. Děkujeme hráčkám, že k utkání přistoupily zodpovědně, rodičům hráček za podporu. Příští týden zajíždíme k utkání do Prahy na Duklu, kde nás čeká těžší utkání.

SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 0:0

(přátelské utkání dne 29. 8. 2015 na Letním stadionu)

Utkání hrané na 2x15 a poslední třetina 20 min.

Sestava DFO:  Širšová (K)- Betáková, Hlušičková, Kružíková, Koblížková, Borovičková A., Plevová, Chlupáčová, Nechvílová M.

Hodnocení trenéra DFO (Bidlo):  Poslední přípravné utkání před začátkem ligové sezony jsme v oslabené sestavě zvládli a holky v dusném počasí podaly bojovný a zodpovědný výkon, za což jim děkujeme.

Krouna st. přípravka + MŽ - SK DFO Pardubice 4:5

(přátelské utkání dne 16. 8. 2015 )

Branky DFO:  Jedličková K. 3x, Koblížková 1x, Hýlová 1x

Sestava DFO:  Holoubková - Hlušičková, Betáková, Kružíková, Hýlová, Koblížková, Vodvárková, Jedličková K., Širšová, Borovičková A., Jedličková M.

Hodnocení trenérky DFO (Krejcarová):  Utkání plné nepřesných přihrávek a velmi špatného zakončení i vyložených brankových příležítostí. Velkou roli sehrála únava z týdenního soustředění, které tento zápas ukončil. Přesto se holky nevzdaly a i po špatném začátku a stavu 3:0 pro kluky, utkání otočily a dovedly do vítězného konce, za což jim náleží pochvala.

TJ Sokol Svratouch – SK DFO Pardubice 1:3 (0:1)

(odvetné přátelské utkání dne 13. 8. 2015 na soustředění ve Svratce)

Branky DFO:  Vodvárková 2x , Hýlová

Sestava DFO:  Hýlová (od 30. min Holoubková) - Betáková, Hlušičková, Koblížková, Kružíková (od 30.min.Hýlová), Jedličková K. , Vodvárková, Plevová, Borovičková A., Širšová, Jedličková T.

TJ Sokol Svratouch – SK DFO Pardubice 4:5 (3:4)

(přátelské utkání dne 10. 8. 2015 na soustředění ve Svratouchu)

Branky DFO:  Kružíková A. , Hýlová V. , Hlušičková L. , Jedličková K. , Jedličková K.

Sestava DFO:  Holoubková - Betáková, Hlušičková, Koblížková, Kružíková, Hýlová, Jedličková K., Vodvárková, Plevová, Borovičková, Širšová, Jedličková T.

Články, fotky, videa

25. 5. 2016 Fotky ze zápasů se Slavií, Hradcem Králové a Dobrovízí ve fotogalerii.