Bidlová - Hlušičková, Betáková, Jeřábková, Kolářová, Jedličková K., Hýlová, Vodvárková, Koblížková, Širšová

FK Bohemians Praha – SK DFO Pardubice z.s. 0:6 (0:3)

(18. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 3. 5. 2015 v Praze)

Branky SK DFO:  Jedličková, Jeřábková, Hýlová, Vodvárková, Širšová a Bidlová

SK DFO Pardubice z.s. – FC Slovan Liberec 5:1 (2:0)

(17. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 25. 4. 2015 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:  2' Koblížková, 14' Plevová, 36' Hýlová, 39' a 60' Vodvárková

Holoubková - Bidlová (K), Hlušičková, Betáková, Koblížková, Kolářová, Jeřábková, Plevová, Vodvárková, Hýlová, Borovičková A., Jedličková T., trenér: V. Bidlo

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice z.s. 1:0 (0:0)

(15. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 11. 4. 2015 v Praze, Eden)

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Matějková (K) - Hlušičková, Jedličková K., Jeřábková - Hýlová (Kolářová, Širšová, Koblížková, Plevová), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Hodnocení trenéra SK DFO (Bidlo):
    Důležité utkání pro oba týmy, které jsme rozehráli v rozestavení 3-3-1. Hra byla od počátku opatrná z obou stran. Soupeř ze Slavie začal svou kombinační hrou, kterou jsme se od začátku snažili narušovat osobním napadáním hráček. Naše holky se snažily nakopávat dlouhé míče za obranu Slavie na naši hrotovou hráčku. Střed hřiště byl přehuštěný a často docházelo k tvrdým osobním soubojům. Hráčky Slavie se dostaly do několika vyložených příležitostí. V té největší v prvním poločase, už byla skoro naše brankařka překonaná, ale skvělým postřehem ještě stačila zachránit a míč vytěsnit mimo tyče. Potom přišla i naše velká možnost, kdy se naše hráčka dostala do samostatného úniku, ale bohužel byla nepatrně při zakončení přistrčena a už nedokázala přesněji zakončit. Tak skončil první poločas. Druhý poločas nás od počátku Slavistky zatlačily do hluboké defenzívy a vytvořily si sérii rohových kopů. Po jednom z nich jsme bohužel inkasovali jediný gól utkání. Tento rohový kop byl zahraný výborně, naše brankařka se ho snažila zachytit ze vzduchu, ale bohužel na něj nedosáhla, pouze ho škrtla konečky prstů a nedůsledně pokrytá hráčka v náběhu na zadní tyč ho o naší dezorientovanou brankařku dopravila do sítě - 38.min 1:0 pro Slavii. Nadále jsme se snažili o vyrovnání, změnili jsme rozestavení na 2-3-2. Pár příležitostí jsme ještě měli, ale s těmi si poradily s přehledem hráčky soupeře. Kaňkou byli některé tvrdé zákroky na naše hráčky, které si ze zápasu odnesly drobné šrámy. Jinak musíme uznat, že soupeř byl dnes lepší a výhru si zasloužil. Děkujeme hračkám, že k utkání opět přistoupily zodpovědně, některé šly do utkání rovnou z postele z důvodu nemoci.

Sparťanka Cup v Praze

(turnaj dne 5. 4. 2015 v Praze v Satalicích, UMT)

Naše mladší žákyně se zúčastnily kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje Sparťanka cup, který se hrál na umělé trávě v Satalicích.

Štich Humenné

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Matějková (K), Hýlová, Jedličková K., Hlušičková, Vodvárková, Kolářová, Plevová, Širšová, Koblížková

Zápasy ve skupině:
Utkání v základních skupinách hrána na 18 minut.

Zápas o 3. místo:

SK DFO Pardubice - 1.FC Slovácko 0 : 0 (penalty 1:2, SK DFO- Bažoutová)
Druhá penalta Slovácka se opakovala 3x !!!!!!!

8. Štich Humenné

NAŠE BRANKAŘKA NIKOLA BIDLOVÁ BYLA VYHLÁŠENÁ NEJLEPŠÍ BRANKAŘKOU TURNAJE!!! .

>>>  Fotografie z turnaje (© SK DFO)

SK DFO Pardubice z.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 2:0 (2:0)

(13. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 28. 3. 2015 v Pardubicích na LS)

Branky:  18' Vodvárková, 22' Hýlová

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Matějková (K), Jedličková K., Jeřábková, Hýlová, Vodvárková, Kolářová, Hlušičková, Širšová, trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Utkání dobré úrovně, ve kterém jsme v prvním poločase hru kontrolovali a proměnili ve dvě vstřelené branky. První v 18. minutě Terka Vodvárková a zanedlouho po ní ve 22. minutě Verča Hýlová proměnily svoje šance. Po celé utkání jsme hráli naši důraznou hru, kde jsme soupeře nepouštěli do výrazných brankových příležitostí. Výjimkou byl pouze začátek druhého poločasu, kdy naše hráčky polevily a Slavia se dostala k sérii rohových kopů. Tyto situace jsme přečkali a hru jsme opět uklidnili. Poté hráčky Slavie přitvrdily hru, což vyústilo v několik tvrdých zákroků na naše hráčky, třeba Kája Jedličková by mohla vyprávět. Na konci utkání jsme se dostali také mi do několika vyložených šancí, například tyčka Kláry Bažoutové nebo break Verči Hýlové volaly po gólu. Konec utkání jsme si už ale pohlídali a mohli jsme oslavit zasloužené vítězství. Celý náš tým podal opět zodpovědný výkon, za což všem hráčkám děkujeme.

>>>  Fotografie ze zápasu (© SK DFO)

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice z.s. 3:2 (1:1)

(12. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 21. 3. 2015 v Praze, Satalice)

Branky SK DFO:  3' Jedličková K., 58' Bažoutová

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Matějková (K), Jeřábková, Jedličková K., Širšová, Vodvárková, Hlušičková, Kolářová, Koblížková

Hodnocení:
    Vyrovnané utkání, ve kterém byly šťastnější domácí hráčky. Naše všechny holky zaslouží velkou pochvalu za výborný výkon a bojovnost s jakou k utkání přistoupily.

Zima 2014/2015

SK DFO Pardubice z.s. – TJ Sokol Staré Hradiště 5:7 (1:0, 1:1, 2:3, 1:3)

(přátelské utkání dne 15. 3. 2015 v Pardubicích na LS)

Utkání hrané na 4x 20 min.

Branky:  2x Vodvárková, Jeřábková, Jedličková K., Širšová

Holoubková - Betáková, Koblížková, Jeřábková, Hýlová, Jedličková K., Vodvárková (K), Širšová, Zahradníčková, Borovičková, Nechvílová, T. Jedličková

SK DFO Pardubice z.s. – ml. žáci Holice 5:1 (1:1, 1:0, 0:0, 3:0)

(přátelské utkání dne 8. 3. 2015 v Pardubicích na Hůrkách, UMT)

Utkání hrané na UMT na Hůrkách, 4x 20 min.

Branky:  2x Vodvárková, Bažoutová, Jedličková K., Matějková

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Hlušičková, Jeřábková, Vodvárková, Matějková (K), Kolářová, Širšová, Jedličková K., Borovičková

Přípravné utkání s hráči z Holic, splnilo svůj účel. Vyzkoušeli jsme si různé varianty složení sestavy a zapracování jedné hráčky z přípravky do týmu mladších žákyň. Holky podaly solidní výkon, s nímž jsme byli celkem spokojeni. Nadále je ale na čem pracovat. Proto prosíme o vysoké účasti na trénincích, začátek ligové soutěže se nezávratně blíží!!!

Halový turnaj ve Slatiňanech

(turnaj dne 28. 2. 2015 v hale ve Slatiňanech)

Utkání hraná na 1x 12 min.

Bidlová - Bažoutová, Betáková, Nosková, Hlušičková, Matějková (K), Vodvárková, Jeřábková, Hýlová

Základní skupina:
SK DFO - Prosetín-Holetín 3:1 (2x Bažoutová, Matějková)
Pardubičky - SK DFO 0:2 (2x Matějková)
SK DFO - Spartak Slatiňany 4:0 (Hýlová, Nosková, 2x Jeřábková)
SK DFO - Lípa u Havlíčkova Brodu 3:1
   (Vodvárková, Bažoutová, Matějková)

Semifinále:
SK DFO - MFK Chrudim 3:0 (Jeřábková, Bažoutová, Matějková)

Finále:
SK DFO - Lípa u Havlíčkova Brodu 1:2 (Vodvárková)

Turnaj hraný 1x 12 min.

Bidlová - Bažoutová, Matějková (C), Betáková, Jeřábková, Koblížková, Vodvárková, Jedličková, Nosková, Kolářová, Širšová

Zápasy:
FC Hradec Králové - SK DFO Pardubice 4:0
SK DFO Pardubice - FC Viktoria Plzeň 0:0
FC Zbrojovka Brno - SK DFO Pardubice 2:1 (Jeřábková)
SK DFO Pardubice - 1.FC Slovácko 1:4 (Bažoutová)
SK Slavia Praha - SK DFO Pardubice 2:1 (Bažoutová)

Pernštejn 9. 2. 2015:

>>>  Fotografie z turnaje (© zfotbal.cz)

Kvalifikace na halové mistrovství ČR

(turnaj dne 1. 2. 2015 v hale v Dašické ul.)

Kvalifikační turnaj mistrovství republiky MŽ v Pardubicích, utkání hraná na 1x 15 min.

Bidlová - Matějková, Betáková, Nosková, Kolářová, Koblížková, Vodvárková, Jedličková K., Širšová

Naše zápasy:
1. utkání: SK DFO - TJ Sokol Třebeš 2 : 3 (Jedličková K., Matějková)
2. utkání: FC Hradec Králové - SK DFO 3 : 0
3. utkání: SK DFO - TJ Sokol Třebeš 1 : 0 (Nosková)

3. Sokol Třebeš            4 1 0 3  4:15    3

DO FINÁLOVÉHO TURNAJE DO PRAHY 8. 2. 2015 POSTUPUJÍ FC HRADEC KRÁLOVÉ A SK DFO PARDUBICE.

Pernštejn 2. 2. 2015:

Halový turnaj v Moravanech

(turnaj dne 25. 1. 2015 v hale v Moravanech)

Bidlová - Bažoutová, Matějková, Betáková, Hlušičková, Koblížková, Kolářová, Vodvárková, Jedličková K., Širšová

TJ Paramo Pardubice - SK DFO 0:1 (Širšová)
TJ Přelovice - SK DFO 0:1 (Vodvárková)
TJ Sokol Mnětice - SK DFO 0:6 (4x Vodvárková, 2x Bažoutová)

Play off:
AFK Horní Jelení - SK DFO 0:1 (Vodvárková)

Finále:
SK DFO - TJ Přelovice 1:1 (penalty 2:0)
   (Vodvárková, penalty: Bažoutová, Matějková)

Praga Cup 2014

(turnaj dne 30. 11. 2014 v Praze, Štěrboholy)

Halový turnaj hrán na 1x 13 min. hrubého času. Počet hráček na hřišti 4+1.

Bidlová - Bažoutová, Matějková (K), Nosková, Betáková, Jedličková K., Vodvárková, Jeřábková, Hýlová, Kolářová, Hlušičková, Širšová, trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Výsledky SK DFO:
SK DFO - Třebeš 2:0 (Bažoutová, Vodvárková)
SK DFO - Sparta 1:3 (Matějková - pen.)
SK DFO - Plzeň 5:1 (3x Bažoutová, Vodvárková, Širšová)

8. Plzeň

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:8 (0:5)

(11. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 15. 11. 2014 v Pardubicích na LS)

Bidlová - Bažoutová, Matějková (K), Hlušičková, Vodvárková, Betáková, Kolářová, Jeřábková (Širšová, Zahradníčková, Koblížková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

FC SLOVAN LIBEREC a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:13 (0:5)

(10. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 8.11. 2014 v Liberci, TUL Harcov)

Branky SK DFO:  4x Jeřábková, 3x Bažoutová, 2x Bidlová, 2x Kolářová, Matějková, Širšová

Bidlová - Bažoutová, Hlušičková, Matějková, Jeřábková, Širšová, Kolářová, Vodvárková (Zahradníčková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň a.s. 1:4 (1:2)

(9. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 2. 11. 2014 v Lázních Bohdaneč)

Branka SK DFO:  27' Matějková

Bidlová - Bažoutová, Matějková, Širšová, Hýlová, Jeřábková, Vodvárková, Jedličková (Kolářová, Hlušičková, Nosková, Hořeňovská, Baťová, Koblížková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

FK Bohemians Praha a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:12 (0:5)

(8. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 25. 10. 2014 v Praze, Lovosická)

Branky SK DFO:  4x Jeřábková, 3x Bažoutová, 2x Vodvárková, Matějková, Hýlová, Širšová

Hýlová - Nosková, Hlušičková, Bažoutová, Matějková (K), Jeřábková, Vodvárková, Jedličková (Hořeňovská, Baťová, Koblížková, Kolářová, Širšová), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

SK DFO Pardubice o.s. – FC Zbrojovka Brno a.s. 0:3

(přátelské utkání dne 18. 10. 2014 v Pardubicích na LS)

Bidlová - Bažoutová, Matějková (K), Betáková, Vodvárková, Hlušičková, Kolářová, Jedličková, Širšová, Jeřábková, Nosková, Hořeňovská, Koblížková, Plevová, trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:1 (1:1)

(6. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 12. 10. 2014 v Praze, Eden, UMT)

Branka SK DFO:  9' Vodvárková

Bidlová - Bažoutová, Matějková (K), Vodvárková, Jeřábková, Širšová, Kolářová, Jedličková K. (Betáková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Na utkání se Slavií Praha jsme odjeli pouze s devíti hráčkami, což není na toto utkání zrovna optimální stav a musíme se opět nad tímto stavem zamyslet. Některé hráčky byly omluvené, což je v pořádku a bereme to, ale bohužel byly i takové, které se neomluvily a ani jiným způsobem nedaly vědět, že nebudou k dispozici na utkání. Myslím, že je dost času na to dát vědět dopředu. V e-mailu píšeme den před utkáním do 22.00 hod. Potom již děláme sestavu na samotné utkání a potřebujeme vědět, kolik hráček bude na dané utkání k dispozici.
    A teď k samotnému utkání: Do utkání jsme nastoupili s tím, že nenecháme hráčky Slávie, aby nás zatlačily do defenzívy jako doma Sparta a začali jsme hrát sami aktivně, i když jsme nevěděli, jak to naše hráčky v tomto počtu zvládnou po fyzické stránce. Ani počasí nebylo zrovna na tento náročný styl na naší straně. Ale hráčky dokázaly, že jsou po stránce kondice dobře připravené. Hra se nám začala dařit a začali jsme si vytvářet šance. Po jedné z nich naše hráčky Péťa Kolářová a Terka Vodvárková vybojovaly míč ve středu hřiště a druhá jmenovaná přelobovala vyběhlou brankařku Slávie 0:1!!! Slavii po této inkasované brance chvíli trvalo, než se opět vrátila do hry, čehož jsme se snažili využít ke vstřelení druhé branky. Bohužel se nám tento záměr nepovedlo zrealizovat. Slávie se začínala zlepšovat a začaly přicházet její šance, ale naše brankařka nás podržela. Když už se pomalu blížil konec prvního poločasu, přišlo přistrčení naší hráčky v pokutovém území, ta ztratila rovnováhu a poroučela se k zemi. Bohužel spadla tak nešťástně, že se při pádu dotkla míče a rozhodčí nařídila přísnou penaltu, kterou hráčka Slávie tvrdou přesnou střelou k pravé tyči zakončila přesně. Do konce prvního poločasu se už nic důležitého nestalo. O přestávce jsme hráčky nabádali, že náš soupeř je dnes k poražení a když budeme hrát svoji hru, že můžeme dnes na Slavii uspět. Naše hráčky si to vzaly k srdci a i když jim síly ubývaly, stále si vytvářely vyložené šance, ale bohužel druhá branka stále nepřicházela, i když vyložené šance K. Jedličkové, T. Vodvárkové, L. Jeřábkové nebo přímé kopy K. Bažoutové volaly po brance. Když už se blížil konec utkání, nadechla se Slavie k závěrečnému tlaku, kdy naše brankařka měla za sebou dva těžké zákroky a hráčky odvracely z posledních sil její vyražené střely. Vzali jsme si oddechový čas, abychom tento tlak přerušili a naše hráčky si oddechly do posledních minut utkání. Chtěli jsme se pokusit soupeře překvapit středem hřiště, kdy by naše hráčky zablokovaly protihráčky a udělaly tím místo pro naší střední záložníci, která by se pokusila o samostatnou akci přes střed hřiště, kde jsme vypozorovali slabinu soupeře. K tomuto záměru jsme se už nedostali. Naopak na konci utkání naše brankařka Nikča Bidlová vychytala stoprocentní brankovou příležitost soupeřek na rozhodnutí tohoto utkání. V poslední minutě jsme učinili ještě taktické střídání na ušetření času, a po tomto přerušení hry už rozhodčí utkání ukončila. Klobouk dolů před našimi hráčkami, které v tomto utkání vybojovaly cennou remízu, v kterou jsme před začátkem utkání ani nedoufali. Pro zajímavost soupeř hrál v utkání se čtrnácti hráčkami oproti našim devíti. Děkujeme všem hráčkám, které přijely bojovat za náš tým a rodičům hráček za podporu.

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 1:7 (0:4)

(5. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 4. 10. 2014 v Pardubicích na LS)

Branka SK DFO:  Vodvárková

Bidlová - Bažoutová, Matějková (K), Širšová, Hýlová, Jeřábková, Jedličková K., Vodvárková (Nosková, Hlušičková, Koblížková, Kolářová, Betáková, Baťová, Hořeňovská), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Utkání se Spartou jsme nezačali dobře, před utkáním v kabině jsme naše hráčky upozorňovali, že je potřeba, abychom co nejdéle udrželi čisté konto a nedostali rychlou branku. Toto se nám bohužel nepodařilo dodržet a po rychlé akci středem hřiště jsme inkasovali. Než jsme se stačili s této branky vzpamatovat, dostali jsme další a do konce prvního poločasu byly naše hračky pod neustálým tlakem soupeřek, které byly ve všech směrech lepší a hlavně svojí rychlostí nás přehrávaly a na naší branku se valil jeden útok za druhým, z čehož pramenily naše chyby a další inkasované branky a proto první poločas skončil výsledkem 0:4. Na tento nepříznivý výsledek jsme se pokusili reagovat některými změnami v sestavě a druhý poločas jsme začali s větší aktivitou a osobním bráněním některých hráček soupeře. Bohužel tato hra v sobě skrývá spoustu úskalí a tím je i těsný kontakt z protihráčkou a vzniká z toho mnoho faulů. Po jednom z nich inkasovala svojí první žlutou kartu naše kapitánka. V tomto průběhu utkání se hra začala vyrovnávat a několikrát jsme ohrozili branku soupeře. Hráčky Sparty jsou ovšem zvyklé dodržovat více stanovenou hru, na čemž naše hráčky musejí ještě zapracovat a po oddechovém čase začaly praktikovat svoji hru a přidaly další branky do naší sítě. My jsme stačili pouze korigovat jednou brankou v závěru utkání, kdy po chybě soupeřek ve středu hřiště se míče zmocnila naše hráčka Terka Vodvárková a po samostatné akci obstřelila brankařku Sparty. Musíme ale uznat, že soupeř byl v tomto utkání lepší a body si odváží zaslouženě. Děkujeme hráčkám za stoprocentní účast na tomto utkání a rodičům za podporu na tomto pro nás těžkém utkání.

SK DFO Pardubice o.s. – ml. žáci SK Holice 0:3

(přátelské utkání dne 1. 10. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 5:0 (2:0)

(4. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 28. 9. 2014 v HK)

Bidlová - Bažoutová, Nosková, Matějková - Jeřábková, Kolářová, Širšová, Vodvárková (Hořeňovská, Hlušičková, Jedličková, Koblížková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Dnešní utkání se bohužel odehrálo celé v režii naších soupeřek z Hradce Králové. Naše holky si mohly vyzkoušet, jaké je to být v roli našich předchozích soupeřek z Bohemians a Liberce, které byly neustále pod naším tlakem a nevystřelily celý zápas na naší branku a to samé se dnes stalo také nám. Na branku soupeře jsme dnes nevyslali za celý zápas jedinou střelu a byli jsme neustále zatlačeni do defenzívy a pouze jsme odkopávali míče od naší branky. Soupeř využíval své výškové převahy a rychlosti v soubojích jeden na jednoho a překonával náš obranný val kombinací a střelbou ze střední vzdálenosti. Od vysokého debaklu nás zachránila některými dobrými zákroky naše brankařka, která si dnes opravdu zachytala. Příště nás čeká domácí utkání se Spartou Praha a pokusíme se o nápravu dnešního výsledku.
    Děkujeme rodičům za podporu na dnešním utkání v Hradci Králové.

Foto

SK DFO Pardubice o.s. – FC SLOVAN LIBEREC a.s. 15:0 (6:0)

(3. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 20. 9. 2014 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:
    3x Hýlova, 3x Vodvárková, 3x K. Jedličková, 2x Matějková, 2x Bažoutová, Širšová, Betáková

Bidlová - Nosková, Betáková, Matějková (K), Bažoutová, Jeřábková, Vodvárková, K. Jedličková (Hýlová, Širšová, Hlušičková, T. Jedličková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Dnešní utkání probíhalo celé v naší režii, kdy náš soupeř nevyslal na naší branku jedinou střelu. Zato my jsme si vypracovali spoustu brankových příležitostí a většinu z nich jsme dokázali proměnit, čemuž napovídá i závěrečné skóre. K tomuto zápasu jsme přistoupili zodpovědně a s velkou účastí našich hráček na utkání, za což jim děkujeme. Naše příští utkání bude velmi náročné, jedeme totiž na horkou půdu a to na východočeské derby do Hradce Králové. Proto prosíme rodiče, přátele hráček a fanoušky, aby nás přijeli podpořit v co největším počtu, budeme to určitě moc potřebovat. Předem děkujeme a hrrrrr na Hradec!!!!!!!

SK DFO Pardubice o.s. – ml. žáci SK Holice 1:0 (0:0)

(přátelské utkání dne 17. 9. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka:  Vodvárková

Bidlová – Bažoutová, Nosková, Hořeňovská, Matějková, Širšová, Jeřábková, Hlušičková, Koblížková, Baťová, Vodvárková, Betáková

Vítězný gól vstřelila v poslední minutě Vodvárková.

FC Viktoria Plzeň a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 6:1 (5:0)

(2. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 14. 9. 2014 v Plzni)

Bidlová - Matějková (K), Jeřábková - Širšová, Vodvárková, Kolářová - Koblížková, Hlušičková (Betáková), trenéři: V. Bidlo a M. Krejcarová

Utkání se odehrálo na umělé trávě z důvodů podmáčeného trávníku v areálu stadionu Rapidu Plzeň. Bohužel umělá tráva našim hráčkám moc nevyhovuje, a když se k tomu ještě přidá malá účast našich hráček na utkání, tak se výsledek stěží dostaví. Některé naše klíčové hráčky základní sestavy, po omluvě, daly přednost atletice před důležitým utkáním v Plzni. Na utkání jsme odjeli pouze s devíti hráčkami a některé ještě nastoupily před našim utkáním za starší žákyně, kde u nich došlo k drobným zraněním. Doufám, že se tato situace už nebude opakovat.
    Do utkání jsme nevstoupili dobře. Hned na začátku jsme inkasovali dvě rychlé branky a přání udržet co nejdéle čisté konto se rozplynulo. U našeho soupeře se projevila výšková převaha nad našimi hráčkami a do poločasu jsme inkasovali ještě třikrát. Do druhého poločasu jsme udělali změny v sestavě a v utkání se to projevilo. Hra se začala trochu vyrovnávat a vytvořili jsme si pár šancí na vstřelení branky. Po jedné z nich jsme vstřelili naši jedinou branku v utkání. Kdy se pěkným pasem středem hřiště prezentovala Lenka Jeřábková na rozběhnutou Terku Vodvárkovou, která si poradila a podél vyběhnuté brankářky poslala míč do branky.
    Děkuji všem hráčkám za bojovnost v tomto utkání a rodičům za podporu a doufám v lepší zítřky a větší účasti na našich utkáních.

SK DFO Pardubice o.s. – FK Pardubice U12 "B" 0:8 (0:2, 0:5, 0:1)

(přátelské utkání dne 10. 9. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno na Letním stadionu kombinovaně po 10 minutách SŽ DFO x FK Pce, pak MŽ DFO x FK Pce, atd. Celkem 70 minut.

SK DFO Pardubice o.s. – FK Bohemians Praha a.s. 13:0 (6:0)

(1. kolo 1. ligy ml. žákyň Čechy dne 7. 9. 2014 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:  5x Hýlová, 3x Jedličková, 3x Vodvárková, Širšová, Bidlová pen.

Bidlová - Nosková, Matějková (K) - Jedličková, Vodvárková, Hýlová - Kolářová, Širšová (Koblížková, Hlušičková), trenéři: Bidlo, Krejcarová

Celé utkání probíhalo v naší režii. Vypracovali jsme si spoustu brankových příležitostí, které jsme dokázali proměnit. Tento soupeř naše hráčky moc neprověřil, spíš jsme si dobře zatrénovali a vyzkoušeli některé varianty do dalších a určitě těžších utkání, které nás teprve čekají. Děkujeme hráčkám za předvedený výkon a rodičům za podporu.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 1:1 (1:0)

(přátelské utkání dne 31. 8. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka SK DFO:  20' Matějková

Bidlová - Bažoutová, Nosková, Matějková(K), Vodvárková, Hýlová, Hlušičková, Kolářová (střídaly: Hořeňovská, Betáková, Koblížková, Širšová)

Přátelské utkání mladších žákyň hrané 2x 30 min.

Utkání hrané po silné průtrži mračen na podmáčeném trávníku jsme zvládli dobře. Naše hráčky podaly bojovný výkon, vypracovali jsme si více brankových příležitostí, než náš soupeř. V prvním poločase, hned na začátku utkání, jsme měli vyloženou brankovou příležitost, ale naše hráčka netrefila prázdnou branku Slavie. První branku jsme vstřelili po šťastném odkopu naší kapitánky, který k překvapení všech i jí samotné skončil za zády brankařky Slavie. Ve druhém poločase se hra více vyrovnala a několikrát nás opět podržela naše brankařka. Bohužel došlo k vyrovnání po nešťastné ruce v pokutovém území a proměněné penaltě Slavie. Hra pokračovala a týmy si vypracovaly několik brankových příležitostí, po jedné z nich centru z levé strany, si naše hráčka zahrála na volejbalistku a byla z toho druhá penalta v utkání v náš neprospěch. S touto penaltou si naše brankařka tygřím skokem poradila. Na konci utkání, těsně před hvizdem rozhodčího, přišla naše poslední vyložená šance na rozhodnutí utkání, kterou jsme ale neproměnili a utkání skončilo remízou. Děkujeme hráčkám za předvedený výkon a rodičům za podporu.

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (0:0)

(přátelské utkání dne 27. 8. 2014 v HK, hř. TJ Slavia)

Bidlová – Nosková, Širšová – Koblížková, Vodvárková, Hlušičková – Kolářová, Hýlová (Matějková, Barešová, Pavlasová, Krejčíková)

Hodnocení asistentky trenéra SK DFO (Krejcarová):
    Zasloužené vítězství domácího týmu, kdy především díky naší brankářce nebyl gólový rozdíl větší. Byla znát herní, ale i výšková převaha hráček HK. My jsme dokázaly ohrozit branku soupeře z brejkových situací, bohužel neúspěšně. Máme na čem pracovat .

Svratouch – SK DFO Pardubice o.s. 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

(přátelské utkání dne 14. 8. 2014 na soustředění ve Svratouchu)

Branky:  2x K. Bažoutová, S. Krejčíková, T. Vodvárková

SK Svratka – SK DFO Pardubice o.s. 0:5 (0:2, 0:1, 0:1, 0:1)

(přátelské utkání dne 12. 8. 2014 na soustředění ve Svratce)

Branky:  2x Vrabcová, Bažoutová, Mužíková, Jedličková

Přátelské utkání MŽ hrané na 4x 10 min. Zápas byl jednoznačně v naší režii.

SK DFO Pardubice o.s. – ml. žáci SK Pardubičky 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)