FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 0:2 (0:1)

(20. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 26. 5. 2012 v Mělníku)

Branky SK DFO:  Reinberková, Vondrová

Sestava SK DFO:
    Soukupová – Štěpánková K., Štěpánková T., Nejedlá, Barešová, Vondrová (K), Nováková, Reinberková, Kučková, Horáková, Fialová, Matěnová, Vrabcová

Hodnocení trenéra SK DFO:
    Utkání jsme měli jasně ve své režii, pokud by holky lépe proměňovaly své šance, tak mohl být výsledek klidně i dvouciferný… Utkání tak nakonec rozhodla povedená střela Anety z 15 metrů pod břevno a dorážka Lady z bezprostřední blízkosti k tyči. Smolařkou utkání byla Marcela, která i přes svou obrovskou snahu neprolomila jarní prokletí a nedokázala skórovat. Tentokrát ani z penalty, kterou vybojovala – její střela šla těsně vedle tyče… Katka v bráně si na míč sáhla pořádně až v závěru, kdy však tým podržela výborným zákrokem proti jediné vyložené šanci domácích. Nejlepší z naší strany – Vondrová, Štěpánková, Nováková.

SK DFO Pce mix st. a ml. žákyň – Sezemice ml. žáci 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

(přátelské utkání dne 23. 5. 2012 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno na Letním stadionu 1x 30 min. na celé hřiště a 2x 20 min. na půlku hřiště.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)

(19. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 20. 5. 2012 v Pardubicích na LS)

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:7 (0:3)

(18. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 13. 5. 2012 v Pardubicích na LS)

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:0 (0:0)

(17. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 5. 5. 2012 v Urbanicích)

Reinberková – Kučková, Nováková, Barešová, Vondrová, Prokůpková, Nejedlá, Štěpánková K., Štěpánková T., Fialová, Horáková

V 1. poločase vyrovnané utkání bez větších šancí na obou stranách. Hrálo se v tempu s velkým nasazením a bojovností, scházela však větší fotbalovost. Zápas rozhodl podařený brejk hradeckých hráček 2 na 1 a střela po zemi k tyči ve 40. minutě. Přes veškerou snahu se našim hráčkám nepodařilo vytvořit si nějakou vyloženou příležitost, závary před hradeckou brankou po našich standardních situacích s přehledem vyřešila hradecká brankářka, která stejně jako Aneta v naší brance patřila k nejlepším hráčkám střetnutí. Pochvala všem našim holkám za vynikající bojovnost a snahu vyhrát každý osobní souboj. Nejlepší: Reinberková, Nováková a Kučková.

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:6 (0:2)

(16. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 29. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

SK DFO Pce mix st. a ml. žákyň – Sezemice ml. žáci 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

(přátelské utkání dne 25. 4. 2012 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno na Letním stadionu 3x 25 minut na půlku hřiště systémem 7+1.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 0:1 (0:0)

(15. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 22. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 6:0 (1:0)

(14. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 15. 4. 2012 v Plzni)

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 3:0 (1:0)

(13. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 8. 4. 2012 v Praze, UMT)

Soukupová - Matějková, Štěpánková T. a K., Kučková, Barešová, Reinberková, Vrabcová, Nejedlá, Vondrová, Matěnová, Horáková

Ve 14' za stavu 1:0 pardubické hráčky neproměnily penaltu.

>>>  Fotografie ze zápasu (© Matějka)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:2 (0:0)

(12. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 1. 4. 2012 v Pardubicích na LS)

Soukupová - Prokůpková, Vondrová, Hronová, Barešová, Kučková, Matěnová, Nejedlá, Reinberková, Horáková, Matějková, Widenská, Fialová

Začátek se nám velmi povedl, Marcela dělala hradeckým obránkyním velké problémy, holky vyslaly na branku Hradce několik střel, kopaly několik rohů, ale bohužel se nic neujalo. Postupem času si začal Hradec vytvářet územní převahu a šance. Skvěle nás v ten moment držela Katka v brance a 2x nám pomohla konstrukce branky. Utkání rozhodly 2 branky během 4 minut, které jsme inkasovali ve 45. a 48. minutě po prohraném osobním souboji ve vápně a brejku dvou hráček na samotnou brankářku po našem rohu... Utkání by se mohlo zdát ztracené, holky se však přesto snažily vyrovnat a vypracovaly si po dvou rohových kopech 2 velké šance. Marcela bohužel v 1000% šanci překopla branku z metru a dorážka Terky ve druhé šanci skončila těsně vedle tyče. I přes prohru patří holkám velká pochvala za kvalitní výkon proti dobrému soupeři. Nejlepší hráčky: Soukupová, Prokůpková, Kučková.

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 6:0 (2:0)

(11. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 24. 3. 2012 v Praze, UMT Satalice)

Nejedlá - Kučková, Nováková, Vondrová, Barešová, Hronová, Matěnová, Štěpánková T. a K., Fialová, Horáková a Matějková

Holky předvedly hlavně v prvním pol. výborný výkon, ale srážely je laciné branky, které Katka přes veškerou svou snahu inkasovala. Bylo znát, že je hlavně dobrou hráčkou a nikoliv brankářkou (chyběla Katka i Aneta, takže nebyla jiná volba...). Pochvala všem holkám hlavně za neutuchající snahu hrát, napadat protihráčky, přejít na útočnou polovinu a zakončit. Nejlepší hráčky: Kučková, Nováková a Vondrová.

SK DFO Pardubice o.s. – TJ Mars Svratka st.přípravka 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

(přátelské utkání dne 21. 3. 2012 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno 4x 15 min. na UMT Hůrka.

Branky SK DFO:  Horáková a Barešová

Halový turnaj starších přípravek

(turnaj dne 4. 3. 2012 ve Slatiňanech)

Kluci 2001, holky 1999 a mladší. Celkem 8 týmů ve 2 skupinách, následné vyřazovací boje.

O 3. místo:
SK DFO - Ždírec 2:0 (Vondrová, Barešová)

8. Slatiňany

Soukupová - Kučková, Nováková, Reinberková, Vondrová - dvojčata Štěpánkova, Nejedlá, Barešová - Matěnová, Horáková, Fialová

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák):
    S dnešním turnajem jsem spokojen. Z pěti utkání holky dostaly jen jeden (!!!) gól, který však bohužel znamenal, že holky turnaj nevyhrály, ikdyž by si to zasloužily. Ve všech utkáních jsme byli lepší, ale bohužel jsme se znovu potýkali se špatnou koncovkou... Velkou oporou byla Katka Soukupová, která byla (opět :-) ) vyhlášena nejlepším brankářem (brankářkou) turnaje. Turnaj se také hodně povedl kapitánce Ladě Vondrové, která byla naší nejlepší hráčkou v poli a zároveň také naší nejlepší střelkyní. Ani ostatním holkám nemám moc co vytknout, takže pochvala všem hráčkám. Pochvalu zaslouží také rodiče, kteří nás v hojném počtu podporovali, děkujeme a doufáme v ještě větší podporu při mistrovských utkáních, která se kvapem blíží !!!

>>>  Fotografie z turnaje (© SK DFO)

Halový turnaj

(turnaj dne 19. 2. 2012 v Moravanech u Holic)

7 účastníků, každý s každým 15 minut. Chlapci 2002 a ml., dívky 2000 a ml.

Naše zápasy:
SK DFO - Sokol Moravany 2:1 (Nejedlá, Barešová)
SK DFO - Bukovka 3:0 (2x Barešová, Kučková)
SK DFO - Opatovice 2:1 (Nejedlá, Fialová)
SK DFO - Spartak Choceň 5:2 (2x Barešová, 2x Nejedlá, Matějková)
SK DFO - Česká Třebová 1:0 (Kučková)
SK DFO - Hrochův Týnec 2:0 (2x Barešová)

Nejlepší střelec turnaje: Marcela Barešová (7 gólů)

Trenéři: Kozák, Matějka

Za pomoc při turnaji patří velký dík Mírovi Kučkovi a poděkování si také zaslouží všichni fandící rodiče, kteří nás při turnaji podpořili.

Vítězný tým:
Foto
SK DFO Pardubice

Podzim 2011

FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 0:1 (0:1)

(10. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 5. 11. 2011 v Mělníku)

Branka SK DFO:  Matěnová

Reinberková - Matěnová, Štěpánková T. a K., Nováková, Kučková, Barešová, Vondrová, Horáková, Nejedlá, Hronová a Pátková

Velmi nepovedený zápas, doslova jsme "utrpěli" vítězství. Nedařilo se oporám Ladě s Mackem a ani ostatní holky nepředvedly bůhvíjaký výkon. Svým prvním gólem za náš klub rozhodla Nikča Matěnová. Nejlepší hráčky: Reinberková, Matěnová, Kučková.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 0:8 (0:0)

(9. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 30. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Soukupová - Matějková, Štěpánková T. a K., Reinberková, Nováková, Kučková, Barešová, Vondrová, Mužíková, Nejedlá, Pátková, Horáková, Prokůpková a Vrabcová

Proti prvnímu týmu tabulky, které ještě neztratilo v sezoně ani jeden bod holky předvedly hlavně v 1. poločase velice dobrý výkon. Ve 2. pol. se postupně ukázala obrovská kvalita plzeňského týmu, který odehrál skoro celé utkání v nejsilnější sestavě. My oproti tomu vystřídali všechny hráčky a zejména pro ty mladší to byla velká škola fotbalu. V 1. pol. holky bojovaly a hrály na hranici možností, k tomu se přidala skvělá Katka v bráně, trošku štěstí (2x břevno naší branky) a "malý zázrak" byl na světě = poločas bez branek. Druhý poločas špatně začal a také tak skončil... Nemuselo tomu ovšem tak být. Sice jsme hned ve druhé minutě inkasovali, ale pak jsme si vytvořili slušný tlak, Kája kopala 3 rohy za sebou a po jednom z nich krásnou hlavičkou trefila Katka Kučková břevno! Odražený míč nikdo nedokázal do plzeňské branky usměrnit, a tak platilo okřídlené "nedáš dostaneš" - Plzeň dala na 0:2. Následně velmi nepřesný rozhodčí neodpískal jasný faul na Ladu těsně před pokutovým územím Plzně, která ihned zaútočila, akce skončila naším faulem ve vápně, penaltou a třetím gólem... To nás velmi zasáhlo, holky se nedokázaly vrátit k výkonu z 1. pol. a během pětiminutovky od 40. do 45. minuty znovu 3x inkasovaly. Dvě branky přidala Plzeň ještě v závěru a zápas tak skončil stejně jako v Plzni 0:8. Musím říci, že za předvedený výkon si holky takový debakl nezasloužily, ale nevadí, teď se již soustředíme na Mělník, kam jedeme vyhrát. Pokud holky zopakují výkon z 1. pol. tohoto zápasu, tak by to neměl být problém. Pozor však na podcenění !!! Nejlepší v tomto zápase: Katka v bráně, druhá Katka v obraně a Kamila.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 1:7 (1:4)

(8. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 22. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Branka SK DFO:  Nejedlá

Soukupová - Reinberková, Matějková, Kučková, Barešová, Nejedlá, Pátková, Horáková, Vrabcová, Hronová, Štěpánková K. a Štěpánková T.

Ač to podle výsledku tak nevypadá, tak holky utkání odmakaly a nepodaly vůbec špatný výkon. Ba naopak velmi pěkným zjištěním je, že i přesto, že nám chyběly 4 hráčky základní sestavy (Vondrová, Mužíková, Nováková a Prokůpková), tak jsme dokázali hrát v určitých pasážích hry vyrovnané utkání, či dokonce Slavii zatlačit! Srazily nás však některé hrubé individuální chyby a také rychlé brejky slávistek, které dokázaly "potrestat" naší otevřenou hru. Naší jedinou branku vstřelila Katka Nejedlá v poslední minutě 1. pol. po ukázkově vybojovaném balónu "dvojčetem" a následné přihrávce Marcely Barešové před prázdnou bránu. Krásné momenty holky prokřehlým divákům připravily také na začátku 2. pol., kdy v úvodních třech minutách vybojovaly 3 rohové kopy, dvakrát zazvonila tyč slávistické branky a slávistický trenér si musel vzít time-out! Nejprve rozezněla levou tyč hlavičkou Marcela a z následného rohu pro změnu pravou tyč patičkou (!!!) Aneta. Škoda jen, že to tam nepadlo... Přesto pochvala všem hráčkám, nejlepší z naší strany byly: Barešová, Kučková, Soukupová a Vrabcová.

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 5:0 (1:0)

(7. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 15. 10. 2011 v Urbanicích)

Reinberková - Matěnová, Matějková, Nováková, Kučková, Barešová, Vondrová, Mužíková, Nejedlá, Prokůpková, Pátková, Horáková, Vrabcová

První poločas byl z naší strany celkem slušný, hrálo se vyrovnané utkání, bohužel jsme si nedokázali vytvořit žádnou větší šanci, a to i díky tomu, že některé naše hráčky se nedokázaly vyrovnat s dost tvrdou hrou protihráček... Jedinou branku inkasovala naše obrana z penalty. Druhý pol. začal katastrofálně - po špatně vhozeném autu v 1. min. kousek od vápna soupeřek podnikly hráčky Hradce rychlý brejk a bylo to 2:0... Z tohoto šoku se již holky nevzpamatovaly a během pěti minut od 45. do 50. min. inkasoval náš tým ještě 3x.... Utkání dost ovlivnilo zranění naší kapitánky Lady Vondrové (z utkání za starší), která nemohla pořádně hrát a v průběhu 2. půle musela dokonce odstoupit ze hry... (navíc bude teď bohužel asi 14 dní chybět kvůli poranění kotníku). Již ve druhém utkání po sobě také výrazně chyběla brankářka Katka Soukupová, byť v bráně jí zastoupila Aneta, která si vedla ve své premiéře velmi dobře a některými zákroky na čáře alá Dominik Hašek potrápila hráčky Hradce. Nejlepší naše hráčky byly Kamča Nováková, Katka Kučková a Aneta Reinberková.

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 2:12 (2:7)

(6. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 9. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:  Mužíková, Barešová

Matěnová - Matějková, Štěpánková T. a K., Reinberková, Nováková, Kučková, Barešová, Vondrová, Mužíková, Nejedlá, Hronová, Pátková, Horáková, Vrabcová

Celé utkání ovlivnila absence naší brankářské jedničky Katky Soukupové. Když se potom v tréninku zranila její náhradnice v brance Katka Nejedlá, bylo zaděláno na problém... Kdo do brány? Nakonec se do branky proti soupeři, který nám v prvním utkání nasázel 9 branek postavila statečně Nikola Matěnová, pro kterou to byla tvrdá premiéra! Přes veškerou svou snahu nedokázala zabránit brankostroji sparťanek v čele s naší "pardubickou hvězdičkou" Terkou Prokůpkovou (dala za 1. pol. 5 branek...). Nutno přiznat, že obrana jí příliš nepomohla a některé branky v naší síti byly více než zbytečné po opravdu velkých chybách... Na druhou stranu bych chtěl holky pochválit, že se celé utkání snažily hrát fotbal a ohrožovaly branku soupeřek. Kromě dvou krásných gólů holky ještě několik slibných akcí nedotáhly do konce, jednou byla proti tyčka sparťanské branky. Pozitivem je také návrat Anety Reinberkové do soutěžního zápasu po dlouhodobém zranění. Nejlepší naše hráčky byly Kája Mužíková, Marcela Barešová a Lada Vondrová.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 6:0 (5:0)

(5. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 1. 10. 2011 v Pardubicích na LS)

Branky SK DFO:  2x Mužíková, 2x Barešová, Nejedlá, Vondrová

Soukupová v bráně - v poli se střídaly Nováková, Vondrová (K), Hronová, Nejedlá, Barešová, Kučková, Matěnová, Matějková, Štěpánková T., Štěpánková K., Prokůpková, Mužíková, Pátková

Utkání jsme měli zcela jasně ve své moci, děvčata se snažila hrát fotbal po zemi, nenakopávat. Soupeř celé utkání bránil a od 10. minuty, kdy byl stav již 3:0 hrál celý zbytek utkání podle nového pravidla s jednou hráčkou v poli navíc. Přesto jsme ještě přidali další branky a zahrály si všechny holky skoro stejný časový úsek. V některých momentech hrály holky až s moc velkým přesvědčením, že se nemůže nic stát, a tak nás musela podržet i brankářka, která zlikvidovala několik nebezpečných brejkových situací. Nejlepší hráčky: Mužíková, Barešová, Soukupová a Vondrová.

Pardubický deník 6. 10. 2011:

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 8:0 (3:0)

(4. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 25. 9. 2011 v Plzni)

Soukupová - Barešová, Hronová, Nejedlá, Štěpánková T. a K., Vondrová, Matěnová, Horáková

Proti prvnímu celku tabulky se pardubické hráčky statečně držely. V oslabené sestavě děvčata příkladně bojovala, ale na suveréna tabulky to samozřejmě nemohlo stačit. Nejlepší hráčky: Vondrová a Soukupová.

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 3:1 (1:1)

(3. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 18. 9. 2011 v Praze)

Branka SK DFO:  4' Barešová

Soukupová - Nováková, Prokůpková, Pátková, Hronová, Nejedlá, Štěpánková K., Štěpánková T., Horáková, Matěnová, Matějková a Barešová

Dobrý výkon všech hráček bohužel na bod nestačil, i když k němu nebylo daleko... Nejlepší hráčky: Barešová a Soukupová.

SK DFO Pardubice o.s. – FK Pardubice U 10 2:0 (0:0,0:0,2:0)

(přátelské utkání dne 14. 9. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno 3x 20 min na půlku hřiště.

Branky SK DFO:  Barešová a Kučková

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:3 (0:2)

(2. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 10. 9. 2011 v Pardubicích na LS)

Soukupová - Vondrová, Kučková, Prokůpková, Pátková, Hronová, Nejedlá, Štěpánková K., Štěpánková T., Horáková, Widenská, Matějková a Barešová

V utkání byl Hradec produktivnější a po zásluze zvítězil. Pro nás velká škoda nevyužitých příležitostí v 1. pol., kdy jsme mohli stav utkání vyrovnat... Nejlepší hráčky: Vondrová, Kučková a Soukupová.

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 9:1 (5:1)

(1. kolo 1. české ligy ml. žákyň dne 4. 9. 2011 v Praze)

Branka SK DFO:  Mužíková

Soukupová - Vondrová, Štěpánková K., Štěpánková T., Pátková, Nejedlá, Barešová, Matějková, Mužíková, Vrabcová, Horáková

Stav 0:0 vydržel až do 18. minuty, kdy jsme nešťastně inkasovali a poté se již naplno rozjel sparťanský brankostroj... Nutno ovšem říci, že jsme se nezakopali před vlastní bránou a jen neodkopávali, ale naopak jsme se snažili hrát fotbal, několikrát výrazně ohrozili bránu soupeřek a jeden gól vstřelila krásnou akcí Kája Mužíková. Nejlepší hráčky: Mužíková, Vondrová a Barešová.

>>>  Fotografie ze zápasu (© Pilař)

SK DFO Pardubice o.s. – FK Pardubice U 10 (roč. 2001) 7:3 (3:0, 1:2, 3:1)

(přátelské utkání dne 31. 8. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Hráno 3x 20 minut na polovinu hřiště.

Branky SK DFO:  3x Barešová, Prokůpková, Mužíková, Nováková, Vrabcová

Sestava SK DFO:
    Kabeláčová a Nejedlá - brankářky, v poli se střídaly: Kučková, Nejedlá, Štěpánková T., Štěpánková K., Nováková, Vondrová, Prokůpková, Barešová, Mužíková, Vrabcová, Horáková a Matějková

Velká pochvala všem děvčatům za velmi kvalitní výkon proti dobrému soupeři, jen o rok mladšímu. 3 nejlepší hráčky - Barešová, Vondrová a Kučková.

SK DFO Pardubice o.s. – Tj Sokol Čistá přípravka 6:0 (1:0, 3:0, 1:0, 1:0)

(přátelské utkání dne 20. 8. 2011 v Poličce)

Zápas sehraný na soustředění ml. a st. žákyň v Poličce, hráno na půlku hřiště, 4x 10 min.

Branky SK DFO:  3x Mužíková, 2x Vrabcová, 1x Stibůrková

Zelenáková (Mužíková) - Pátková, Nejedlá, Stibůrková, Mužíková (Barešová), Matějková, Betáková, Vrabcová

SK DFO Pce mix ml.+st.žákyň – SK masokombinát Polička ml.žáci 2:1 (1:1)

(přátelské utkání dne 18. 8. 2011 v Poličce)

Branky SK DFO:  Barešová, Mužíková

Zelenáková (1. pol.) a Nejedlá (2. pol.) v bráně, v poli se vystřídaly: Stará, Nováková, Betáková, Rykířová, Černá, Hyksová, Widenská, Čermáková, Nejedlá, Zelenáková, Pátková, Vrabcová, Vondrová, Barešová, Mužíková a Stibůrková