SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:10 (0:2)

(mistrovské utkání dne 5. 6. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

FK Pro Sport Teplice – SK DFO Pardubice o.s. 0:6 (0:2)

(mistrovské utkání dne 29. 5. 2011 v Teplicích, hř. Sokol Suché)

FC Zbrojovka Brno – SK DFO Pardubice o.s. 5:0 (2:0)

(mistrovské utkání dne 22. 5. 2011 v Brněnských Ivanovicích na UMT)

Sestava SK DFO:
    Kabeláčová - Prokůpková, Nejedlá, Staňková, Zelenáková, Barešová, Stibůrková, Stará, Hronová, Pátková, Černá, Nováková

Hodnocení trenéra SK DFO (Macháček):
    Za tropického vedra na dobře střižené umělce tréninkové centra v Brněnských Ivanovicích jsme nastoupili proti aktuálně druhému týmu soutěže a od prvního hvizdu domácí ukazovali, proč tomu tak je. Domácí lavička, namlsaná osmigólovým přídělem v naší síti z minulého mistrovského utkání, burcovala své svěřenkyně a nejraději by viděla každou střelu v naší brance. Na 1:0 jsme dostali hodně nešťastně až kuriozně, kdy střela ze střední vzdálenosti mířila kamsi do polí, ale trefila domácí hráčku do hlavy a tečovaný míč skončil v naší síti. V 9. minutě po křídelní akci a našem nedůsledném obsazení před naší brankou jsme prohrávali již 2:0. Tímto výsledkem skončil 1. poločas.
    I v tom druhém byly hráčky Zbrojovky aktivnější a dokonale využily svých herních, fyzických i výškových předností. Herní scénář byl pořád stejný. Hra domácích do šířky a snaha využití skulin ke střelbě ze středních vzdáleností. Narušovat rozehru se nám dost dlouho dařilo, odpovědně jsme přistupovali a napadali a když přece jenom ke střelbě došlo, dokázala nás podržet v naší brance svými zákroky Sára Kabeláčová. Ve 40.minutě opět po sérii vynikajících zákroků Sáry nedokázala naše obrana rychle zareagovat a skákající míč před brankou hráčka Brna pohodlně dopravila do sítě. Ve 43. minutě brňanky zvyšují hlavou na 4:0. Ve 45. minutě si pohrála s domácí obranou Marcela Barešová, ale její střelu z úhlu vytěsnila brankařka na roh. Na konečných 5:0 upravili domácí po zdařilé přízemní střele, která prošla naší obranou. I přes tuto porážku zaslouží holky pochvalu za bojovnost a nasazení. Svými zásahy mezi třemi tyčemi nám byla v dnešním zápase velkou oporou Sára Kabeláčová.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 3:1 (0:1)

(mistrovské utkání dne 15. 5. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  Mužíková 2x, Černá

Kabeláčová – Zelenáková, Štěpánková K., Štěpánková T., Černá, Nejedlá, Barešová, Pátková, Hronová, Vondrová, Mužíková, Prokůpková, Nováková, Stibůrková

Hodnocení trenéra SK DFO (Kozák):
    Do tohoto zápasu jsme vstupovali v pozici favorita a tato role zřejmě našim děvčatům příliš nesvědčí, neboť celý první poločas se nemohla dostat do tempa, byla značně nervózní a s poctivou obrannou hrou soupeřek si holky neuměly poradit. Vrcholem všeho byla neubráněná standartní situace a gól v naší síti ve 20. minutě. Do kabin se šlo za značně překvapivého stavu 0:1… Po důrazné domluvě od všech tří trenérů a přeskupení herních řad holky vlétly do druhého poločasu jako vyměněné a zaslouženě utkání otočily. Již ve třetí minutě druhého poločasu skórovala kapitánka Domča Černá po krásné přihrávce Káji Mužíkové. Ve 48. minutě si holky pozice proměnily, nahrávala Dominika a branku vstřelila Kája. Ta vstřelila i poslední gól, když zachytila špatnou rozehrávku soupeřek a krásným sólem kolem jedné z bránících soupeřek a brankářky dávala do prázdné branky na konečných 3:1. Jedinou závažnější situací před naší brankou byl faul na hranici vápna a pokutový kop, který však ve 40. minutě hráčka soupeřek naštěstí pro nás doslova zahodila. Pochvala všem holkám za druhý poločas, nejlepší hráčky byly Dominika Černá a Karolína Mužíková.

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 6:2 (5:0)

(mistrovské utkání dne 7. 5. 2011 v Urbanicích)

Branky SK DFO:  Barešová 2x

Kabeláčová – Zelenáková, Štěpánková K., Štěpánková T., Stará, Černá, Nejedlá, Barešová, Pátková, Hronová, Vondrová

Neuvěřitelné selhání předvedly naše hráčky na začátku utkání… První branku jsme inkasovali po naší (!) rozehrávce již asi v 10 vteřině a druhý gól Hradec vstřelil druhou svou střelou na naší branku ve třetí minutě zápasu… Poté se hra vyrovnala, nějaké náznaky šancí si vypracoval i náš tým, bohužel na rozdíl od soupeřek jsme naše šance (2x Dominika Černá) nedokázali proměnit, a tak soupeřky trestaly (22., 24. a 30. minuta). Poločas skončil hrozivým stavem 5:0…. V kabině trenéři Kozák s Vavřenou „promluvili“ holkám do duše a do druhého pol. vstoupil na hřiště v našich dresech úplně jiný tým. Hrálo se naprosto vyrovnané utkání s naší mírnou převahou! Dostali jsme pouze jeden gól po rohovém kopu, kdy nešťastně „promáchla“ Nela Zelenáková. Dočkali jsme se i zaslouženého brankového vyjádření, když naše nejlepší hráčka v tomto utkání – Marcela „MACEK“ Barešová skórovala dvakrát po samostatném úniku a perfektním zakončení. Na první branku přihrávala kapitánka Zuzka Stará, druhý gól zařídila svou přesnou přihrávkou hodně aktivní Dominika Černá. Velmi dobré utkání také odehrála neúnavná Lada Vondrová. Pochvala za druhý poločas však patří i ostatním hráčkám. Škoda jen prospané první půle….

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 1:10 (0:7)

(mistrovské utkání dne 1. 5. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka SK DFO:  Černá

Soukupová - Barešová, Hronová, Zelenáková, Stará, Černá, Nejedlá, Pátková, Kabeláčová, Prokůpková, Nováková, Štěpánková K., Štěpánková T., Staňková, Vondrová, Stibůrková

Hodnocení trenéra Macháčka:
    Individuální chyby při bránění byly následekem toho, že hráčky Plzně rozhodly o osudu utkání během prvních 15 minut, kdy jsme obdrželi 5 branek (jedna vlastní). První poločas skončil výsledkem 0:7. Poločasovou přestávku jsme využili k pokynům směřovaným ke zlepšení některých herních činností. To se částečně povedlo, a také díky vynikajícím zákrokům Katky Soukupové v naší brance jsme ve druhém poločase inkasovali "pouze" 3x. V závěru utkání jsme byli hodně aktivní a 5 minut před závěrečným hvizdem jsme kosmeticky upravili výsledek na 1:10 (7 branek vsítila plzeňská A. Radová !). Z nařízené penalty po faulu na Sáru Kabeláčovou zaznamenala jediný úspěch Dominika Černá.

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (1:0)

(mistrovské utkání dne 23. 4. 2011 v Praze)

Soukupová - Černá, Stará, Štěpánková K., Kabeláčová, Vondrová, Barešová, Vrabcová (Štěpánková T., Stibůrková, Prokůpková, Reinberková, Hronová, Nováková, Pátková)

První poločas jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Slávistky jsme napadali již při zrodu útočných akcí, zodpovědně jsme bránili a využívali každé příležitosti k rychlému protiútoku. Z jednoho z nich v 15. min. jsme byli blízko skórování, ale střela Dominiky Černé jen těsně minula pravý horní růžek domácí branky. Šťastnou chvilkou pro domácí hráčky byla situace v posledních vteřinách první půle, kdy po závaru před naší brankou dobře trefený "padáček" zapadl ke vzdálenější tyčce naší branky. Po této obdržené brance odpískala rozhodčí Hasíková konec prvního poločasu.     Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první. Poctivá práce v obranné činnosti nadále dělala slávistkám problémy se více prosadit a my trpělivě čekali na další příležitost k rychlému brejku. Ve 35. min. se nadostřel domácí branky dostala Bára Vrabcová, ale včasné vyběhnutí golmanky zabránilo dotáhnout akci ke vstřelení kýžené branky. To se bohužel povedlo domácím ve 40. min po jediném zaváhaní jinak dobře chytající Katky Soukupové. V závěru zápasu slávistky zaznamenaly ještě 2 úspěchy a tak dnešní zápas skončil 4:0 v náš neprospěch. I přes tento nepříznivý výsledek je potřeba celý tým pochválit za předvedený výkon, který byl navíc díky horkému počasí fyzicky náročnější.

FC Zbrojovka Brno – SK DFO Pardubice o.s. 8:0 (4:0)

(mistrovské utkání dne 16. 4. 2011 v Brně)

Kabeláčová, Černá, Zelenáková, Nejedlá, Barešová, Pátková, Mužíková, Vondrová, Vrabcová, Stibůrková, Štěpánková K., Štěpánková T., Reinberková, Staňková

Hodnocení trenérů SK DFO (Kozák a Vavřena):
    Obrovský favorit utkání a momentálně zřejmě nejlepší tým mladších žákyň v republice začal brankovou smrští a náš mladičký tým již v 7. min. prohrával 0:4… Poté hráčky Brna trochu ubraly na tempu, naše obranná hra se zlepšila a skóre se do poločasu již nezměnilo. Druhý pol. se nesl ve stejném duchu jako první, opět jsme hned na začátku inkasovali a utkání nakonec skončilo naší prohrou o 8 branek. Přesto jsou trenéři s výkonem mladičkých hráček spokojeni, nemají jim co vytknout. Nejlepší hráčky na naší straně byly Dominika Černá a Lada Vondrová.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:5 (0:2)

(mistrovské utkání dne 10. 4. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Soukupová, Kabeláčová, Štěpánková T., Stará, Černá, Zelenáková, Nejedlá, Barešová, Reinberková, Pátková, Vondrová, Stibůrková, Mužíková, Nováková, Prokůpková

Sympatický výkon proti soupeři, od kterého jsme na podzim v Praze dostali 10 branek předvedla všechna děvčata. Nesnažila se jen bránit, ale napadala soupeřky a každou možnost zaútočit na slávistickou branku využila. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku, naopak těsně před poločasem jsme během tří minut 2x inkasovali po standartních situacích a dorážkách odražených míčů. Přesto, že i ve druhém poločase hrály holky aktivně a nedaly soupeři nic zadarmo, tak góly padaly jen do naší sítě. Ve 47., 50. a 51. minutě slepenými brankami slávistky rozhodly o své výhře 5:0. Výsledek vypadá sice jednoznačně, avšak na hřišti to zdaleka tak jednoznačné nebylo, proto pochvala od trenérů všem holkám za bojovný a kvalitní výkon.

>>>  Fotografie ze zápasu (© Slavia)

FC Mělník – SK DFO Pardubice o.s. 1:6 (1:2)

(mistrovské utkání dne 2. 4. 2011 v Mělníku)

Branky SK DFO:  Mužíková 5x, Nejedlá

Kabeláčová - Stará, Černá, Zelenáková, Vondrová, Barešová, Štěpánková K., (Štěpánková T., Nejedlá, Mužíková, Vrabcová, Stibůrková, Pátková, Hronová)

Hodnocení trenéra SK DFO (Vavřena):
    Od začátku zápasu si naše děvčata vytvořila svým nasazením územní a herní převahu, která byla v 10. minutě korunována prvním gólem. Ve dvacáté minutě, z ojedinělé akce soupeřek, dostala naše děvčata vyrovnávací gól. Ve dvacáté páté minutě byla nařízená penalta, kterou proměnila Mužíková.
    Ve druhém poločase si naše děvčata kombinační hrou vytvořila velké množství šancí, ze kterých dokázala vstřelit další tři góly. Za předvedenou hru a nasazení zaslouží pochvalu celé družstvo.

Borová, Trnávka, SK DFO

Staňková, Hrebenarová (chytala za Borovou), Stará, Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Nejedlá, Barešová, Pátková, Hronová, Vrabcová, Mužíková

Výsledky:
    Hrálo se dvoukolově, tzn. dva zápasy proti Borové a dva zápasy proti Trnávce (3x výhra 1:0, 1x remíza 1:1).

Všechna děvčata odehrála kvalitní zápasy. Za předvedený výkon patří všem velká pochvala.

Podzim 2010

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha 0:10 (0:6)

(mistrovské utkání dne 13. 11. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Černá, Zelenáková, Nejedlá, Křečanová, Barešová, Pátková, Matějková, Hronová

V posledním utkání podzimní části proti nejlepšímu týmu soutěže v nejsilnějším složení neměl náš „mladičký“ tým bez kapitánky Staré (zranila se v utkání za starší…) žádnou šanci na úspěch a utkání skončilo jasným vítězstvím hostujícího družstva. O osudu utkání bylo rozhodnuto během prvních 12 minut, kdy nám sparťanské hráčky vstřelily 5 rychlých branek. Náš celek si v utkání vybojoval 3 rohy a vypracoval 1 velkou šanci, ale střelu Marcely Barešové vytáhla brankářka na roh. Pochvala všem hráčkám za bojovnost, nejlepší hráčkou byla opět Sára Kabeláčová, tentokrát ne v útoku jako v Teplicích, ale znovu zpět v bráně, kde pochytala spoustu těžkých střel a za inkasované góly nemohla.

FK Pro Sport Teplice – SK DFO Pardubice o.s. 0:3 (0:0)

(mistrovské utkání dne 7. 11. 2010 v Teplicích)

Branky SK DFO:  Kabeláčová 2x, Barešová

Zelenáková - Stará, Štěpánková T. a K., Černá, Barešová, Nejedlá, Kabeláčová (Pátková, Hronová, Matějková)

Pardubická děvčata podala velmi dobrý výkon, hrálo se na jednu bránu. Podmáčený terén nedovoloval kombinaci. Herní převahu se pardubickým hráčkám podařilo vyjádřit ve 2. poločase třemi góly. Nejlepší hráčkou byla Sára Kabeláčová, která se gólově prosadila dvakrát.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň 1:10 (0:5)

(mistrovské utkání dne 31. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branka SK DFO:  Stará

Stará, Zelenáková, Nejedlá, Barešová, Pátková, Hronová

Utkání se dá velice těžko hodnotit, neboť na zápas dorazilo jen 6 (!!!) našich hráček…. Díky trenérům Plzně, kteří měli pochopení pro naší situaci s nedostatkem holek, jsme nemuseli celý zápas odehrát v oslabení o 2 hráčky, ale hrálo se normálně 8 na 8, protože nám hráčky „půjčili“…. Přesto byl zápas zcela jednoznačný a Plzeň si u nás s chutí zastřílela. O náš jediný gól se stejně jako při porážce v Plzni postarala kapitánka Zuzka Stará, tentokrát ne hlavou, ale tečovanou střelou po zemi. Díky všem hráčkám, které na zápas dorazily…

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (1:0)

(mistrovské utkání dne 23. 10. 2010 v Hradci Králové)

Zelenáková, Štěpánková K., Štěpánková T., Stará, Černá, Nejedlá, Křečanová M., Barešová, Pátková

Proti soupeři, od kterého jsme v 1. kole dostali doma 7 gólů, jsme nastoupili oslabeni o několik hráček základní sestavy. Při absenci brankářky Sáry Kabeláčové se do brány musela postavit Nela Zelenáková, která chytala poprvé v životě. Nebylo to na ní však vůbec poznat, chytala výborně, řadu střel přitáhla „magnety“ v zapůjčených rukavicích rovnou do své náruče a náš tým především v 1. poločase několikrát zázračně zachránila. Nakonec inkasovala v 1. pol. jednou a ve 2. pol. třikrát, takže konečná podoba výsledku 0:4 je oproti prvnímu utkání se stejným soupeřem a řadě absencí v tomto utkání velice slušná. Škoda jen, že se nám nepodařilo dotáhnout ani jeden nadějný brejk a dát alespoň jeden gól. Pochvala všem devíti hráčkám, obzvláště však je potřeba smeknout před výkonem Nely v jejím prvním utkání v pozici brankářky v životě. :-)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Zbrojovka Brno 0:4 (0:3)

(mistrovské utkání dne 17. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Kabeláčová, Stará, Černá, Zelenáková, Nejedlá, Křečanová M., Barešová, Embla Saxin, Pátková, Hronová, Mužíková

Proti týmu, který se pere s pražskou Spartou o 1. místo v tabulce, jsme nastoupili s defenzivní taktikou a snahou o rychlé brejky. Zpočátku se nám dařilo nepouštět výborné hráčky Brna do zakončení, ale tlak postupně narůstal. První gól jsme dostali po chybě ve středu hřiště a krásné kombinaci hostujících hráček v 8. minutě. O šest minut později pronikla za záda naší brankářky smolně tečovaná střela a bylo to 0:2. Třetí branku přidala nejlepší útočnice Brna minutu před poločasem a stejná hráčka skórovala i chvilku po začátku 2. poločasu. Ve 33. minutě byl tedy stav 0:4, a tak i nakonec utkání skončilo. Velkou zásluhu na tom měla hlavně naše nejlepší hráčka brankářka Sára Kabeláčová, která až na špatné vyběhnutí před čtvrtou brankou podala vynikající výkon. Pochvala také všem ostatním hráčkám, především za snahu a bojovnost uhrát co nejlepší výsledek proti kvalitativně mnohem lepšímu soupeři.

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 10:0 (3:0)

(mistrovské utkání dne 10. 10. 2010 v Praze)

Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Stará, Černá, Zelenáková, Nejedlá, Křečanová M., Barešová, Reinberková, Embla Saxin, Pátková, Hronová

Na rozdíl od utkání na Spartě, kde jsme se zaměřili jen na bránění v bloku jsme na Slávii chtěli hrát i útočně, což se nám ve druhém poločase krutě vymstilo… Do 40. min. a stavu 0:4 se holky ještě snažily s utkáním něco udělat, ale kromě 1 rohu a 2 náznaků přečíslení, které nedotáhly do konce si žádné šance nevytvořily. V závěrečných 15-ti minutách, které dohrávaly převážně střídající hráčky a vystřídání na citlivém místě stopera, přišla slávistická smršť 6-ti (!!!) branek v naší síti… Ani výborná brankářka Sára Kabeláčová nemohla zabránit slávistické brankové kanonádě, do čeho slávistky koply, to skončilo v naší brance… Utkání ukázalo, že bez Zuzky na stoperu hrát toto družstvo zatím bohužel neumí, Katce Nejedlé sedí více role na kraji zálohy a přesto, že jako jediná (kromě Zuzky samozřejmě) si na roli stoperky věří, tak zatím tuto roli (i vzhledem k tomu, že je o 2 roky mladší) prostě hrát nemůže. Na toto utkání je potřeba co nejrychleji zapomenout, v neděli nás čekají mladší žákyně Brna, které jsou jěště lepší než slávistky, takže se opět vrátíme k obranné hře, která nás zdobila v utkání na Spartě a vybojujeme určitě mnohem lepší výsledek než na Slávii. :-)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Mělník 2:0 (0:0)

(mistrovské utkání dne 2. 10. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  2x Mužíková

Po celý zápas měly naše holky územní převahu, kterou korunovaly góly bohužel až ve druhém poločase. Všechna děvčata podala solidní výkon. Nejlepší hráčka byla střelkyně dvou gólů Kája Mužíková.

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (1:0)

(mistrovské utkání dne 26. 9. 2010 v Praze)

Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Stará, Černá, Zelenáková, Nejedlá, Křečanová, Barešová, Reinberková

Holky předvedly výborný výkon v defenzivě, hrály v bloku, přesně podle pokynů trenérů. Sparťanky se s naším systémem nemohly dlouho vypořádat a byly v utkání značně nervózní. Jedinou branku v 1. poločase jsme inkasovali ve 22. minutě po dorážce vyražené střely. Ve 2. pol. převaha jasného lídra tabulky narůstala, holky dál hrály organizovaně v bloku a poctivě bránily, ale s ubývajícími silami našich hráček přišly další sparťanské branky po závarech v našem pokutovém území. Na první pohled „špatný“ výsledek 0:4 je pro nás velmi cenný, neboť např. mladší žákyně Slavie prohrály se Sparťankami minulý týden 0:6 !!! Pochvala za výborný výkon patří všem hráčkám, oporou byla brankářka Sára Kabeláčová, která chvílemi přiváděla hráčky soupeřek téměř k zoufalství. :-)

SK DFO Pardubice o.s. – SK PRO SPORT Teplice 5:2 (3:0)

(mistrovské utkání dne 18. 9. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  2x Nejedlá, Zelenáková, Černá, Mužíková

Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Stará, Černá, Zelenáková, Mužíková, Nejedlá, Pátková, Křečanová, Bajerová

Mimořádně povedený začátek utkání zařídila Nela Zelenáková, která svým důrazem před brankou poslala náš tým do vedení již v 1. minutě. Teplice celé utkání jen bránily a podnikaly rychlé protiútoky, které však naše obrana v čele s kapitánkou Zuzkou Starou velice dobře zachytávala. V 17. minutě zvýšila naše vedení Domča Černá, která se prosadila přes 2 hráčky a střelu umístila k levé tyči. Na poločasových 3:0 uzavřela krásným průnikem po levé straně Katka Nejedlá. Stejná hráčka, téměř stejnou akcí načala i brankový účet 2. poločasu. Ve 40. minutě to tedy bylo 4:0 a již za 5 minut bylo ještě veseleji. Největší smolařka zápasu Kája Mužíková (v utkání trefila 2x břevno a 1x tyč teplické branky…) prostřelila s pomocí drobné teče teplickou brankářku popáté. Konec zápasu nám lehce pokazily dvě zbytečně inkasované branky (56. a 58. min.) zaviněné především nedůrazem před naší brankou. I přesto patří všem holkám za tento zápas velká pochvala. Výborný výkon předvedla po dlouhé době opět Terka Štěpánková, která dokázala ubránit o 2 roky starší a o hlavu větší nejlepší hráčku soupeřek. :-)

FC Viktoria Plzeň – SK DFO Pardubice o.s. 5:1 (4:0)

(mistrovské utkání dne 12. 9. 2010 v Plzni)

Kabeláčová, Černá, Stará, Zelenáková, Křečanová M., Reinberková, Nejedlá, Hronová, Štěpánková K., Štěpánková T., Pátková, Bajerová

Plzeňské fotbalistky vedené bývalým reprezentačním obráncem Karlem Radou nás od začátku zatlačily a již po 4 minutách byl stav 2:0. Poté se holky trochu srovnaly, začaly poctivěji bránit a držela nás brankářka Kabeláčová. Přesto jsme do poločasu ještě dvakrát inkasovaly.
    Po poločasové rozmluvě se náš výkon ve 2. pol. o hodně zlepšil, k výborné Sáře v brance se přidaly i ostatní holky, zejména Zuzka, Dominika a Nela. Výsledkem naší snahy bylo 6 rohových kopů, z nichž jsme vytěžily nejdříve líznuté břevno po rohu Anety Reinberkové a posléze krásnou branku hlavou Zuzky Staré po centru Dominiky Černé.
    Pochvala všem hráčkám za poctivý výkon proti loňskému vícemistru ligy.

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:7 (0:4)

(mistrovské utkání dne 4. 9. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)

Kabeláčová, Štěpánková K., Štěpánková T., Zelenáková, Stará, Černá, Mužíková, Saxin, Widenská, Nejedlá

Hodnocení trenéra SK DFO:
    Utkání proti favorizovanému soupeři mělo zcela jednoznačný průběh. Náš tým byl v průměru o více než 1 rok mladší, soupeř měl na střídání kompletní sedmičku, zatímco my jen 2 hráčky a navíc opory Stará a Černá měly v nohách utkání za starší žákyně…
    Pochvala za bojovnost až do konce utkání patří všem hráčkám.

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:4

(přátelské utkání dne 29. 8. 2010 v Pardubicích na Letním stadionu)