20. 6. 2010 mezinárodní turnaj mladších žáků (v Pardubicích)

29. 5. 2010 ligový turnaj mladších žákyň (v Pardubicích)

SK DFO Pardubice o.s. – 1.FC Slovácko a.s. 0:2 (0:1)

Sestava:  Kabeláčová Sára - Zelenková Nela, Stará Zuzana, Černá Dominika, Čermáková Petra - Vavřenová Šárka, Rykířová Andrea, Müllerová Adriana (Štěpánková Kristýna, Nejedlá Kateřina, Štěpánková Tereza, Barešová Marcela, Tichá Anna)

SK DFO Pardubice o.s. – 1.FC Brno a.s. 0:4 (0:1)

1.FC Slovácko a.s. - 1.FC Brno a.s. 0:3 (0:2)

TÝM V R P SKÓRE BODY
1. 1.FC Brno a.s. 2 0 0 7:0 6
2. 1.FC Slovácko a.s. 1 0 1 2:3 3
3. SK DFO Pardubice o.s. 0 0 2 0:6 0

26. 5. 2010 přátelský zápas SK DFO Pardubice - FK Pardubice E   1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Sestava:  Kabeláčová, Černá, Stará, Zelenáková, Rykířová, Vavřenová, Čermáková, Mullerová (Tichá, Nejedlá, Štěpánková T., Štěpánková K., Saxin Embla)

Branka:  Čermáková

Vyjádření trenéra:  Utkání proti silnému soupeři hrané na tři třetiny po 25 minutách nám sloužilo jako generálka na sobotní turnaj s Brnem a Slováckem. Hrálo se na polovinu hřiště, v počtu 7+1. Vyrovnané utkání rozhodla naše špatná koncovka (holky neproměnily několik vyložených příležitostí včetně penalty ...) a některé individuální chyby, po kterých jsme zbytečně inkasovaly. Nejhezčí akci zápasu si připsalo duo Mullerová - Čermáková, kdy po krásné akci a centru prvně jmenované skórovala z voleje druhá jmenovaná. I přes prohru můžeme být s většinou výkonů holek spokojeni, špatně nezahrála žádná. Nejlepšími hráčkami byly Zuzka Stará, jejíž výkony na pozici stopera mají vzrůstající tendenci a Katka Nejedlá, která se statečně rvala na hrotu útoku i s o 2 roky staršími kluky.

23. 5. 2010 mistrovský zápas SK DFO Pardubice - FK Pardubice E   0:1 (0:0)

Sestava:  Bolková, Klinderová, Gronychová, Špačková, Stará, Čermáková, Vavřenová, Černá, Rykířová, Mullerová, Řezníčková (Velebová, Nejedlá, Štěpánková T., Štěpánková K., Barešová, Kabeláčová, Zelenáková)

Vyjádření trenéra:  Děvčata se poučila z minulého utkání a nastoupila do zápasu velmi zodpovědně. V prvním poločase si holky vytvořily mírnou územní převahu, ale bez gólového efektu. Ve druhém poločase hra našeho týmu postrádala větší přesnost, přesto byl výkon proti silnému soupeři kvalitní. Jedinou branku utkání jsme inkasovaly po krásně provedeném přímém kopu a střele pod břevno naší brány. Přes prohru zaslouží všechna děvčata (včetně všech náhradnic) za předvedený výkon pochvalu. Nejlepší naší hráčkou dnes byla Adriana Müllerová, která se statečně prala na hrotu našeho útoku.

19. 5. 2010 SK Pardubičky - SK DFO Pardubice   1:0 (1:0)

Sestava:  Bolková, Klinderová, Gronychová, Špačková, Řezníčková, Velebová, Vavřenová, Černá, Čermáková, Mullerová, Kabeláčová (Stará, Nejedlá, Štěpánková T., Štěpánková K., Barešová, Freja Saxin)

Vyjádření trenéra:  Nudný zápas rozhodla jediná pořádná střela na bránu, kterou ovšem nevyslala žádná z našich hráček, ale bohužel jeden z hráčů našeho soupeře. První poločas byl z naší strany špatný, holky si pořádně nepřihrály, nekomunikovaly spolu a hlavně vůbec neběhaly (zřejmě důsledek pozdního příchodu některých hráček na sraz před utkáním a odfláknutého rozcvičení...). Branku jsme obdržely ve 13. minutě po sérii individuálních chyb několika hráček. Ve 2. pol. došlo v naší hře k mírnému zlepšení, ale platonickou převahu jsme nedokázaly využít k vypracování ani jediné větší šance... Naší nejlepší hráčkou byla dnes Bára Velebová, která se po přesunu z pravé obrany na kraj zálohy rozehrála k solidnímu výkonu. Pochvalu také zaslouží Anežka Špačková, která pravidelně odvádí poctivé výkony ve středu obrany. Ostatní děvčata se sice snažila (hlavně ve 2. pol.), ale bohužel to dnes na soupeře nestačilo. Již v neděli nás čeká další těžký pardubický soupeř, tak doufám, že navážeme na dřívější lepší zápasy a na výkon v utkání v Pardubičkách raději zapomeneme.

9. 5. 2010 SK DFO Pardubice - Slavoj Choltice   0:0 (0:0)

Sestava:  Bolková, Klinderová, Havlová, Stará, Špačková, Černá Jahlová, Rykířová, Čermáková, Mullerová, Gronychová (Velebová, Řezníčková, Mužíková, Saxin, Kabeláčová, Přívratská)

Vyjádření trenéra:  Choltice se dnes ukázaly jako velmi dobrý soupeř a utkání skončilo zřejmě zaslouženou remízou. Obě mužstva si dokázala vytvořit několik dobrých šancí ke vstřelení branky (na naší straně např.: Stará, Kabeláčová, Čermáková), ale nikomu se to nakonec nepodařilo, a tak zápas skončil bez branek 0:0. Naší největší šancí byla penalta po faulu na Sáru Kabeláčovou, ale kapitánka Čermáková nabízenou příležitostí pohrdla a trestuhodně branku soupeře přestřelila !!! Dnes bohužel nemůžeme pochválit úplně celé mužstvo, protože některé hráčky podaly výkon pod svými možnostmi (zřejmě za to ale mohla únava z náročného programu a předzápasového soustředění...). Na druhou stranu je ovšem potřeba také pochválit hráčky, kterým dnešní zápas vyšel, jako byla například Anežka Špačková, Sára Kabeláčová, Zuzana Stará či Bára Velebová.

5. 5. 2010 přátelský zápas FK AS Pardubice - SK DFO Pardubice   0:4 (0:2)

Sestava:  Kabeláčová, Štěpánková K., Stará, Štěpánková T., Tichá, Černá, Nejedlá, Zelenáková (Kvapilová a Hronová)

Branky: 2x Černá, Nejedlá, Zelenáková

Vyjádření trenéra:  Výborný výkon v přátelském utkání předvedly všechny hráčky. Svého soupeře za celý zápas pustily jen do jedné šance, naproti tomu my jsme mohly skórovat i více než 4x. Nejlepší hráčkou byla Dominika Černá, ale pochvalu si zaslouží všechny holky, které nastoupily na hřiště.

2. 5. 2010 SK Mikulovice - SK DFO Pardubice   0:3 (0:0)

Branky:  3x Gronychová

Sestava:  Bolková, Klinderová, Gronychová, Stará, Řezníčková, Černá, Vavřenová, Špačková, Čermáková, Mullerová, Rykířová (Zelenáková, Nejedlá, Štěpánková T., Štěpánková K., Mužíková, Barešová)

Vyjádření trenéra:  První poločas: V prvních 20 minutách velmi dobrá kombinační hra celého kolektivu, bohužel bez gólového efektu. Velké množství šancí z rohových kopů, které zahrávala Petra Čermáková. Soupeř se dostal na dostřel k naší brance pouze jednou.
Druhý poločas: Pokračovalo dobývání soupeřovi brány. Kombinační akce po levé straně vedené Petrou Čermákovou a Andreou Rykířovou postrádaly gólové zakončení. Ve 40. minutě napřáhla ke střele před velkým vápnem Pavla Gronychová a vsítila první gól zápasu. Podobný scénář se opakoval v 50. minutě, kdy Pavla dala svůj druhý gól. V 55. minutě Petra Čermáková zahrála roh na nabíhající Pavlu Gronychovou, která završila svým třetím gólem čistý Hattrick v dnešním zápase !!! Ve druhém poločase kombinační hra postrádala finální přihrávku do koncovky, ale výkon celého kolektivu, včetně střídajících hráček, byl velmi dobrý. Soupeř nedokázal ve druhém poločase ani jednou ohrozit naší branku. Nejlepší hráčky byly Pavla Gronychová a Petra Čermáková.

25. 4. 2010 SK DFO Pardubice - FK Řečany nad Labem   1:1 (1:1)

Branka:  Černá

Sestava:  Bolková, Velebová, Gronychová, Špačková, Řezníčková, Černá, Vavřenová, Mužíková, Čermáková, Klinderová, Saxin Freja (Zelenáková, Štěpánková K., Nejedlá, Saxin Embla)

Vyjádření trenéra:  Po většinu utkání byla děvčata lepším týmem, bohužel se však jednalo o převahu spíše platonickou, bez větších brankových příležitostí. Vše podstatné se událo již v 1. poločase. Nejprve po krásné přihrávce Katky Řezníčkové postupovala ze strany sama na bránu Dominika Černá a chladnokrevně střelou po zemi k tyči poslala náš tým ve 12. minutě do vedení. Později soupeř dokázal z ojedinělé akce vyrovnat, když potrestal chybu naší defenzivy v poslední minutě 1. poločasu brankou na 1:1. Ve druhé půli se již nic podstatného nestalo, a tak si od nás kluci z Řečan odváží 1 bod ............ :-(. Nejlepší naší hráčkou byla zcela jednoznačně Domča Černá, která odehrála svůj zřejmě nejlepší letošní zápas. :-).

18. 4. 2010 ligový turnaj v Uherském Hradišti

SK DFO Pardubice - Brno   1:4 (0:2)

Zápas s Brnem byl i přes mírnou převahu soupeře dlouho vyrovnaný, bohužel těsně před přestávkou důrazná útočnice Brna 2x dokázala skórovat po dorážkách z malého vápna a poločas tak skončil z našeho pohledu 0:2... Když po přestávce přidala ta samá hráčka třetí gól po rohu, který evidentně neměl být, zdálo se být rozhodnuto. Holky však nepřestaly bojovat, vytvořily si několik brankových možností a při troše štěstí mohly i vyrovnat. Bohužel branku dala z přímého kopu jen Čermáková, která snižovala na 1:3. Vavřenová, Barešová, ani Rykířová nedokázaly proměnit své sólové nájezdy na brankářku Brna, a tak soupeřky trestaly. 5 minut před koncem vsítilo Brno čtvrtou branku a definitivně tak rozhodlo. Utkání skončilo 1:4 v náš neprospěch, přesto děvčata podala dobrý výkon, nejlepší naší hráčkou byla Šárka Vavřenová.

SK DFO Pardubice - Slovácko   0:5 (0:2)

Zápas se Slováckem se nám již tolik nepovedl, na holkách se dost projevila únava z dlouhé cesty autobusem a druhého utkání hraného během dvou hodin pouze v 8 (!!!) hráčkách oproti 14 hráčkám soupeře... Během utkání spálila naše 2 obrovské šance Rykířová, která sama před brankářkou nedokázala bohužel ani jednou rozvlnit síť. Zato soupeřky si vypracovávaly jednu šanci za druhou a jen výborný výkon naší nejlepší hráčky ve druhém utkání - brankářky Sáry Kabeláčové nás zachránil od mnohem vyšší porážky.

Kvůli několika absencím jelo mladších holek na dvojzápas pouze 8:  Kabeláčová, Černá, Stará, Štěpánková K., Vavřenová, Rykířová, Čermáková, Barešová a Nejedlá.

Všechny holky bojovaly a do té doby než jim došly fyzické síly, byly svým moravským soupeřkám důstojným protivníkem. Proto patří pochvala celému družstvu.

Nyní je potřeba se ještě více zaměřit na trénink, poctivě se připravit a soupeřkám porážky oplatit za 5 týdnů na turnaji hraném u nás v Pardubicích !!!

14. 4. 2010 TJ Baník Chvaletice - SK DFO Pardubice   2:0 (0:0)

Sestava:  Bolková, Černá, Velebová, Špačková, Řezníčková, Klinderová, Vavřenová, Jahlová, Čermáková, Barešová, Rykířová (Saxin F., Saxin E., Kabeláčová, Stará, Štěpánková K., Nejedlá)

Vyjádření trenéra:  Bohužel se nám nepodařilo navázat na výkon proti Živanicím, holkám se nedařilo, skřípala souhra mezi jednotlivými řadami, naše hráčky se pořádně nedostaly k zakončení... Nelze upřít snahu a bojovnost, ale to je bohužel málo. Dnes nám chybělo především více fotbalovosti... Naší nejlepší hráčkou byla dnes Andrea Rykířová.

11. 4. 2010 SK DFO Pardubice - Sokol Živanice   4:0 (1:0)

Branky:  Vavřenová, Čermáková, Rykířová a Mullerová

Sestava:  Bolková, Klinderová, Havlová, Špačková, Řezníčková, Saxin E., Vavřenová, Jahlová, Čermáková, Mullerová, Rykířová (Saxin F., Černá, Kabeláčová, Barešová, Nejedlá)

Vyjádření trenéra:  V prvním "ostrém" jarním zápase podaly holky dobrý výkon a svého soupeře přehrály rozdílem třídy. I přes dobrý výkon se však ve hře vyskytlo dost nepřesností, které ale, jak všichni pevně věříme, postupem času jistě vymizí a naše výkony budou stále lepší a lepší. Pochvala dnes pro celý tým, zejména pro Havlovou, Jahlovou a Mullerovou.