Vávrová - Kabeláčová, Reinberková, Martínková, Špačková - Hrbková, Vavřenová (41' Svobodová), Černá, Honzáková - Klinderová (60' Sedláková), Mandutzová (76' Musilová)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Zbrojovka Brno a.s. 0:7 (0:6)

(18. kolo 1. LD dne 26. 4. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Baník Ostrava a.s. 1:1 (0:0)

(17. kolo 1. LD dne 21. 4. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Viktoria Plzeň a.s. 0:2 (0:2)

(16. kolo 1. LD dne 12. 4. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

Vávrová - Musilová, Kabeláčová, Špačková, Hyksová - Honzáková, Vavřenová, Černá, Svobodová - Sytko, Klinderová (Nováková, Hrbková, Martínková, Mandutzová)

SK Slavia Praha-fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 14:0 (8:0)

(15. kolo 1. LD dne 29. 3. 2014 v Praze, hř. Vladivostocká, UMT)

Informace na stránkách soupeře:   Ženy porazily Pardubice 6:0, dorostenky 14:0...

SŽ Rybitví – SK DFO Pardubice o.s. 4:0

(přátelské utkání dne 26. 3. 2014 v Lázních Bohdaneč

SK DFO Pardubice o.s. – FK Bohemians Praha a.s. 2:1 (1:1)

(14. kolo 1. LD dne 22. 3. 2014 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  Černá, Sytko

Glossová - Kabeláčová, Martínková, Musilová, Hyksová - Hrbková, Černá, Vavřenová, Jančíková (65' Honzáková) - Klinderová (55' Mandutzová), Sytko (75' Vávrová)

Hodnocení trenérky SK DFO:
    Zápas o 8. místo v tabulce jsme chtěli vyhrát ale samozřejmě i soupeř. Do zápasu jsme šli s oslabením některých hráček po nemoci a dalších ještě marodných. Do zápasu jsme šli s taktikou kombinační hry po krajích s co největší snahou o zakončování s cílem vstřelení gólů. Soupeř byl z počátku agresivnější, ale do vyložených šancí jsme je nepustili. Naopak jsme využili chybu obrany Bohemians, a po přenesení balónu do středu hřiště, kde s přehledem a mazáckým klidem umístila balón do sítě soupeře Dominika Černá. Všichni jsem jí vstřelení gólu moc přáli. Tlak Bohemians se stupňoval a my mu nedokázali odolávat v podobě podržení balónu a tím jsme se stále dostávali pod tlak, který vyvrcholil v obdržené brance ve 39 minutě. Dostat gól do šatny nebylo moc příjemné ale do druhého poločasu i přes velkou únavu holky nastoupily s bojovností a jasným cílem nechat všechny body v Pardubicích. I přes územní převahu Bohemians jsme si dokázali vytvořit dost brankových příležitostí. Po krásné kombinaci po pravém kraji hřiště, jsme odcentrovali balón do vápna, kde se nejlépe dokázala zorientovat „Eliss“ Sytko a skóre se otočilo opět v náš prospěch. Závěrečný tlak Bohemians byl velký a s přibývajícím časem naše nervozita stoupala. Těsné vítězství jsme ale už dokázali udržet. Holkám patří pochvala za velkou bojovnost. Díky také za podporu všem rodičům holek, kde tentokrát byla opravdu velká (jen tak dál).

Informace na stránkách soupeře:   Od úvodu utkání jsme na domací hned vlétli...

1. FC Slovácko, a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 3:1 (1:1)

(13. kolo 1. LD dne 16. 3. 2014 ve Starém Městě, hř. Širůch, UMT)

Branky:  1' a 79' Janíková, 69' Dufková – 10' Kabeláčová

Informace na stránkách soupeře:   Do utkání vstoupily domácí dorostenky lépe...

Zima 2013/2014

Turnaj žen v Chocni

(turnaj dne 8. 3. 2014 v Chocni, UMT)

Glossová, Žofková, Mandutzová, Martínková, Musilová, Hrbková, Černá, Kabeláčová, Vavřenová, Macháčková, Klinderová, Stříbrná, Vávrová, Šindelářová, Hyksová, Sedláková, Jančíková

Výsledky:
Hlinsko - SK DFO Pardubice 0:2 (Šindelářová, Macháčková)
SK DFO Pardubice - Choceň 1:1 (Jančíková)
FC Hradec Králové - SK DFO Pardubice 1:2 (Vavřenová, Hyksová)

ROK SE S ROKEM SEŠEL A VYHRANÝ TURNAJ !!!!!!!!!!!!!
    Přesně před rokem jsme začali s juniorkami na tomto turnaji naší společnou cestu. Mnoho uběhlo, ale především se odvedlo moc práce. Změny v hráčském kádru, v realizačním týmu a můžu s klidným svědomím říci, že jsem pyšná, jak jsme všechno za ten rok zvládli.
    Větší odměnou za to opravdu nemůže být víc, něž vyhraný turnaj, za který holkám patří velká pochvala !!! Jedinou černou tečkou bylo, že se nevyhlašovalo pořadí a neužili jsme si to s pohárem nad hlavou.

Vzkaz:
    MY VÁM TY MEDAILE PŘIVEZEM !!!!!
Váš realizační tým

Dašice (st. žáci) – SK DFO Pardubice o.s. 3:1 (2:0)

(přátelské utkání dne 5. 3. 2014 v Dašicích

Branka SK DFO:  Sytko

Vávrová, Mandutzová, Martínková, Matěnová, Musilová, Hrbková, Černá, Kabeláčová, Vavřenová, Reinberková, Klinderová, Stříbrná, Sytko

Na zápas jsme jeli za vydatného deště. I přes nepřízeň počasí jsme chtěli utkání odehrát. Náš nástup byl uspěchaný z důvodu počasí a brzké tmy. Což nám určitě nevyhovuje a holky potřebují větší čas na přípravu k utkání. Holky měly na první dojem pocit, že to jsou malí kluci s náznakem je podcenit. Během chvíle zjistily, že zdání klame a dnešní zápas bude o běhání. První poločas byl jen o nakopávání a přetlačování. Góly jsme obdrželi ve 20. a 30. minutě. Do druhého poločasu jsme do obrany přesunuli hráčky, které dokáží podržet balón (i když na těchto postech nehrají) a hned se z naší strany hrál kombinační fotbal. Klukům postupně docházela kondice a v tu chvíli jsme převzali iniciativu hry. Po fotbalové stránce jsme byli určitě na lepší úrovni, ale s rychlosti kluků jsme této výhody nedokázali využít. Je jasné, že takováto přípravná utkání musíme hrát, abychom jsme se v budoucnu dokázali vyrovnat s rychlostí protihráček v juniorské soutěži.

Vzkaz:
    VELIKOST NIC NEZNAMENÁ !!!!!

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (2:0)

(přátelské utkání dne 1. 3. 2014 v HK, Slavia, UMT

Soukupová, Martínková, Hyksová, Vávrová, Matěnová, Musilová, Černá, Kabeláčová, Vavřenová, Reinberková, Klinderová, Sedláková, Abbrentová

Do utkání jsme vstupovali za opravdu velké marodky (7x nemoc, 2x zranění). Byli jsme posíleni hráčkami ze starších žákyň, které určitě byly posilou a ani jedna nezklamala svým výkonem. Prvních 20 minut Hradec nastoupil s velkým nasazením, kterému jsme nedokázali odolávat. Až po obdržení obou branek, jako by z nás nervozita spadla a hra začala být vyrovnaná. Po posunutí Klárky Hyksová do útoku jsme si vytvořili 2 tutové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. I přesto, že byl Hradec lepším soupeřem, tak holky bojovaly, ale hlavně měly snahu o kombinaci, která se nám dařila. Do druhého poločasu jsme šli s představou neobdržet gól a pokusit se ještě o větší kombinaci po stranách. Hradec si už v druhém poločase neudřel tempo a vyložené příležitosti si nevypracoval. Druhý poločas tedy skončil 0:0, což považujeme za velmi dobrý výsledek.

Vzkaz:
    VE STŘEDU NÁS ČEKAJÍ KLUCI Z DAŠIC !!!!!

>>>  Fotografie ze zápasu (© SK DFO)

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hlinsko (ženy) 11:0 (4:0)

(přátelské utkání dne 22. 2. 2014 v Pardubicích, hř. Rybitví

Branky SK DFO:
    2x Hyksová, 2x Hrbková, 2x Klinderová, 2x Sytko, Kabeláčová, Vavřenová, Jančíková

Vávrová, Mandutzová, Černá, Špačková, Musilová, Hrbková, Kabeláčová, Vavřenová, Jančíková, Hyksová, Klinderová, Sedláková, Sytko

Tohoto soupeře jsme si domluvili i přesto, že se teprve dává dohromady a nehraje zatím žádnou soutěž. Nevěděli jsme, co od něj očekávat. V jejich řadách byly i naše bývalé hráčky. Do zápasu jsme šli s jasným cílem: pokusit se vstřelit už konečně pro nás vytoužený nějaký ten gól a vyhrát. Přesto hrozilo nebezpečí, že soupeře podceníme. Holkám ale patří pochvala, protože tuto situaci zvládly. Přistoupily k utkání zodpovědně a ani přes náš velký náskok v poločase, nepolevily až do konce utkání. Věříme, že týmový duch se touto výhrou posílil a úměrně k množství vstřelených gólů vzrostla i dobrá nálada kolektivu. Je vidět, že góly dávat umíme! V dalších přípravných utkáních, kterých nás čeká ještě hodně, bychom rádi navázali na tento krásný výsledek. Fotbal přeci hrát umíme, stačí si jen více věřit!

Vzkaz:
    HOLKY, JEN TAK DÁL !!!!!

Turnaj ve Zlíchově

(turnaj dne 15. 2. 2014 ve Zlíchově)

Glossová, Soukupová, Martínková, Nováková, Vondrová, Sílová, Mandutzová, Hrbková, Klinderová, Čermáková, Černá, Hyksová, Kabeláčová, Vávrová, Sytko, Jančíková, Vavřenová, Špačková, Musilová

Výsledky:
Ďáblice - SK DFO Pardubice 3:0
SK DFO Pardubice - Zlíchov 0:1
Bohemians - SK DFO Pardubice 2:0

Tohoto turnaje jsme se zúčastnili s představou pohodového rozehrání na začátku herní přípravy. Do této doby jsme měli kondiční přípravu a s balonem jsme se moc nepotkali. Naším cílem bylo holky nechat hrát bez svazovaní taktických pokynů, pokusit se vstřelit gól, získat nějaký ten bod, zapracovat do hry žákyně a hlavně se nebát hrát. Což v našem případě je v poslední době velký problém. I přesto, že jsme skončili jako poslední bez vstřelené branky, tak holky nás překvapily s chutí do hry a jako by jejich nervozita z možných vytvořených chyb byla pryč. Proto tento turnaj pro nás hodnotím pozitivně a těším se na pokračování herní přípravy, kde máme na čem stavět.
    Co se týče turnaje a jeho zajištění bylo na dobré úrovni a během turnaje nebyl žádný problém. Proto tímto patří poděkování pořadateli a snad už v příštím roce nějaký ten bodík získáme.

foto

Internet FK Zlíchov:   Detaily turnaje...

Podzim 2013

AC Sparta Praha fotbal a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 9:0 (4:0)

(11. kolo 1. LD dne 10. 11. 2013 v Praze na Letné)

FC Zbrojovka Brno a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 3:1 (3:0)

(9. kolo 1. LD dne 27. 10. 2013 v Brně, TCM, UMT)

Branky:  Veselá Iva 2x, Ducháčková Hana - Hrbková Karolína

FC Baník Ostrava a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 3:0 (2:0)

(8. kolo 1. LD dne 19. 10. 2013 v Ostravě)

FC Viktoria Plzeň a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 2:0 (1:0)

(7. kolo 1. LD dne 12. 10. 2013 v Plzni)

SK DFO Pardubice o.s. – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:7 (0:2)

(6. kolo 1. LD dne 5. 10. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

FK Bohemians Praha a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 1:1 (0:1)

(5. kolo 1. LD dne 29. 9. 2013 v Praze, hř. Čakovice)

Branka SK DFO:  Honzáková

Informace na stránkách soupeře:   Dnešním soupeřem byl tým SK DFO Pardubice...

SK DFO Pardubice o.s. – FC Hradec Králové a.s. 0:2 (0:0)

(12. kolo 1. LD dne 22. 9. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – 1. FC Slovácko, a.s. 0:7 (0:5)

(4. kolo 1. LD dne 14. 9. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

FC Hradec Králové a.s. – SK DFO Pardubice o.s. 5:1 (2:1)

(3. kolo 1. LD dne 7. 9. 2013 v HK, hř. Třebeš)

Branka SK DFO:  2' Hrbková

Rozhodčí:  Kánská

>>>  Fotografie ze zápasu (© FC HK)

SK DFO Pardubice o.s. – AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:11 (0:6)

(2. kolo 1. LD dne 31. 8. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

SK DFO Pardubice o.s. – FK Pardubice 1899 3:6 (2:3)

(přátelské utkání dne 28. 8. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  Honzáková, Kabeláčová, Martínková

Musilová - Hyksová, Martínková, Špačková - Hrbková, Kabeláčová, Černá, Macháčková, Honzáková - Mandutzová, Klinderová (Sedláková, Müllerová, Velebová, Vavřenová, Zelenáková, Málková)

SK DFO Pardubice o.s. – SK Starý Mateřov 7:0

(přátelské utkání dne 22. 8. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

FK Čáslav – SK DFO Pardubice o.s. 6:0 (4:0)

(přátelské utkání dne 14. 8. 2013 ve Svratce v rámci soustředění)

Žofková - Matušková, Macháčková (Sedláková), Špačková (Müllerová) - Svobodová (Velebová), Kabeláčová, Hrbková, Černá, Honzáková - Mandutzová (Stříbrná), Klinderová (Musilová)

SK DFO Pardubice o.s. – FK Dukla Praha 0:1 (0:0)

(přátelské utkání dne 8. 8. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

Žofková - Matušková, Martínková, Špačková - Hrbková, Kabeláčová, Černá, Vavřenová, Honzáková - Mandutzová, Klinderová

>>>  Fotografie ze zápasu (© FK Dukla Praha)

SK DFO Pardubice o.s. (A-tým+jun.) – FK Čáslav 3:5 (2:1)

(přátelské utkání dne 20. 7. 2013 v Pardubicích na Letním stadionu)

Branky SK DFO:  2x Hyksová, Brandejsová

Informace na stránkách soupeře:   Čáslavské fotbalistky vstoupily do utkání s respektem...