30. 5. 2010  FC Teplice - SK DFO Pardubice o.s.   3:2 (2:1)

Branky SK DFO:  Havlíčková, Vašíčková

22. 5. 2010  SK DFO Pce - SK Hradec Králové   0:7 (0:5)

Sestava:  Bolková A, Matušková D, Pulkrábková L, Musílková N (Řezníčková K), Velebová B, Špačková A (Kramerová A), Martínková K, Strachotová M, Havlíčková A, Maková E (Merklová A), Svobodová K (Gronychová P).

Vyjádření trenéra k zápasu:
Do zápasu jsme vstupovali s úmyslem získat první body, ale již první poločas rozhodl, že na body opět nedosáhneme. Chybělo nám i potřebné štěstí, které tentokrát stálo při hradeckých děvčatech, které šly do vedení po nevydařeném centru, který ale skončil v naši síti. I druhý gól jsme inkasovali poněkud nešťastně, když naše golmanka byla oslněna sluncem. To holky zlomilo, začaly hrát nervózně a toho Hradec využil dalšími třemi góly. Druhý poločas byl o poznání lepší, ale vytěžili jsme z toho pouze nastřelenou spojnici tyče a břevna, když za velkým vápnem vystřelila Denisa Matušková. Hradec byl v koncovce lepší a dalšími dvěma góly zvýšil na konečných 0 : 7. I tak holky chválím, že to nevzdaly a bojovaly až do konce. Zvláštní pochvalu pak zaslouží dvě nejmladší děvčata, Anežka Špačková a Bára Velebová.

16. 5. 2010 FC Viktoria Plzeň - SK DFO Pce   3:0 (2:0)

Sestava:  Bolková A, Matušková D, Pulkrábková L, Kramerová A, Velebová B, (Řezníčková K), Maková E, Martínková K, Havlíčková A, Špačková A, (Merklová A), Gronychová P, Svobodová K (Kubantová E).

I když jsme opět prohráli, jsem velmi spokojen se hrou, kterou jsme předvedli. Je vidět, že holky získávají potřebné sebevědomí a hrají s plným nasazením od začátku až do konce. Navíc jsme hráli zatím v nejmladší sestavě. Pro porovnání uvedu malou statistiku. Plzeň měla dvě hráčky ročníku 1996 a to na lavičce, ročník 1995 neměla žádný. Za Pardubice nastoupily čtyři hráčky 1996 a tři hráčky 1995 a to v základní sestavě. A pokud si vzpomenu na první zápas jara v Plzni, kde jsme prohráli 12 : 0, tak je jasně vidět, že holky od té doby odvedly veliký kus práce, za což je velmi chválím.

8. 5. 2010 SK DFO Pardubice o.s. - FC Teplice  1:3 (0:1)

Branka:  Matušková Denisa

Sestava:  Záplatová K, Matušková D, Pulkrábková L (Kubantová E), Musílková N, Kramerová A, Maková E (Řezníčková K), Strachotová M, Martínková K, Havlíčková A, Gronychová P, Merklová A (dále byla připravena Bolková A. a Jahlová D.)

V sobotu holky odehrály jedno z nejlepších utkání. O poločase jsme sice odcházeli do kabin za stavu 0:1, když jsme gól dostali z rohu, ale ve druhém poločase jsme vše vsadili na ofenzívu a to se nám vyplatilo, když asi v 55 min. vyrovnala gólem Denisa Matušková. Bohužel nás asi 5 minut před koncem utkání opustilo štěstí, když se při zakládání naši útočné akce srazila naše hráčka s rozhodčí, čímž jsme přišli o míč a inkasovali gól na 1:2. Tento moment holky hodně postihl, přestaly se koncentrovat, čehož soupeř využil a potrestal nás gólem v poslední minutě na konečných 1:3. Všechny holky musím opravdu pochválit za předvedený výkon po celé utkání. Taky jsem rád, že se na utkání přišlo podívat spousta rodičů, kteří svým fanděním holkám pomohli.

2. 5. 2010 SK Hradec Králové - SK DFO Pce   6:0 (1:0)

Sestava:  Záplatová K., Matušková D., Pulkrábková L., Musílková N., Maková E., Merklová A., Havlíčková A., Martínková K., Kramerová A., Svobodová K., Bartoňová T. (Závišková Ž.).

První poločas jsme hráli vyrovnaný zápas, ale asi 2 minuty před koncem poločasu jsme po standardní situaci dostali gól. Ve druhém poločase nám došly síly a soupeř toho využil 5 góly. Holky musím přesto pochválit, protože i v oslabené sestavě bojovaly. Zvlášť pochválit musím Merklovou Anetu, která odehrála celý zápas jak za juniorku, tak za A tým.

24. 4. 2010 SK DFO Pce - FC Viktoria Plzeň  0:7 (0:2)

Sestava:  Záplatová K. - Matušková D., Pulkrábková L., Maková E., Kramerová A. (Velebová B.), Strachotová M., Martínková K., Havlíčková A., Závišková Ž., Nevečeřalová P., Svobodová K. (Bartoňová T.).

Tabulka 1. ligy dorostenek po základní části

(příští víkend začíná nadstavba - dle skupin 1. ligy žen)

Bez komentáře ...

10. 4. 2010 SK DFO Pardubice o.s.  - FC Teplice  1:6 (1:2)

Branka:  Martínková Kamila (1:0)

Na začátku utkání jsme se ujali vedení 1:0 po rohovém kopu, ale soupeř ihned po rozehrání vyrovnal na 1:1. Od této chvíle začínaly mít Teplice převahu. Před koncem prvního poločasu jsme obdrželi druhý gól a do kabin odcházeli za stavu 1:2. Ve druhém poločase, kdy jsme hráli proti silnému větru, jsme začali tvořit zbytečné chyby, které Teplice využily pěti góly. Konečný stav zápasu tak byl 1:6. Tento zápas se nám vůbec nepovedl, holky přestaly kombinovat a místo toho začaly nakopávat míče vzduchem. Toho využily lépe technicky i fyzicky vybavené Teplice.

Podzim 2009:

14. listopadu 2009 SK DFO Pardubice o.s. - 1.FC Brno, a.s. 2:3 (1:1) fotogalerie
                                   Strachotová 2x

8. listopadu 2009 1.FC Slovácko, a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 5:0 (2:0)  fotogalerie

31. října 2009 SK DFO Pardubice o.s. - SK Slavia Praha - fotbal a.s. 0:5

24. října 2009 SK DFO Pardubice o.s. - FC Hradec Králové a.s. 0:4 (0:1)

17. října 2009 SK DFO Pardubice o.s. - AC Sparta Praha fotbal a.s. 1:12 (0:4)
                        Vašíčková

10. října 2009 FC Teplice - SK DFO Pardubice o.s. 2:1
                                            Havlíčková

3. října 2009 SK DFO Pardubice o.s. - FC Viktoria Plzeň 0:4 (0:4)

27. září 2009 FC Hradec Králové a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 4:0 (1:0)

13. září 2009 1.FC Brno, a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 3:1 (2:0)
                                                       Drobná

5. září 2009 SK DFO Pardubice o.s. - 1.FC Slovácko, a.s. 1:4 (1:3)
                          Kubantová

29. srpna 2009 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 7:1 (5:1)
                                                                        5. minuta Nevečeřalová