SK DFO Pardubice - FC Hradec Králové 3:3 (2:0)

1. liga juniorek

Branky: 7. Fialová, 34. Pavlasová, 75. Matějková

Sestava: Pošvová - Matějková, Nejedlá, Novotná, Fialová, Pavlasová, Prášilová, Betáková (41. Hlušičková), Vodvárková, Grundmannová, Spilková

Hodnocení: Od úvodního hvizdu jsme udávali tempo hry a zaslouženě jsme se ujali rychlého vedení. V 6.minutě se o to postarala Terka Fialová po samostatné akci, když její přesně mířená střela poprvé rozvlnila síť hradecké brankařky. I další průběh 1.poločasu patřil nám, série zahrávaných rohů, nastřelená tyč Terkou Pavlasovou a několik dalších pohledných kombinačních akcí. Ve 34.min jsme šli do dvoubrankového vedení, také po samostatné akci, když vybíhající golmanku prostřelila Terka Pavlasová. Závěr poločasu však patřil hostujícímu týmu, který se několikrát dostal na dostřel naší branky. Bohužel druhý poločas začal tak, jak první končil. Mnoho nepřesností a zbytečných chyb v rozehrávkách, prohrané osobní souboje, nevytvářeli jsme potřebný tlak na hráčky s míčem a k tomu individuální chyby. To všechno vedlo k tomu, že během 13 minut jsme ztratili slibné dvoubrankové vedení a nechali jsme soupeře vyrovnat. K ohrožení hradecké branky jsme se ve 2.poločasu na dlouhé minuty nedostali. Blížil se konec zápasu a v 75.minuté nám opět vyšel rychlý brejk. Ajka Matějková ustála kontakt s obránkyní a zakončila akci střelou do šibenice. Z vedení jsme se však radovali pouhé 2 minuty a tak derby, po remíze 3:3, skončilo dělbou bodů.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224