SK DFO - Přelovice st.žáci 2:3 ( 1:2)

přátelské utkání

Setava: Pošvová, Matějková, Nosková, Spilková, Jedličková, Kružíková, Neradová, Pavlasová, Fialová, Janoušková, Hýlová

Hodnocení : K druhému přípravnému utkání jsme si na UMT Hůrka pozvali starší žáky z Přelovic. Než jsme se stihli "rozkoukat", tak jsme v 1.min hned inkasovali - 0:1. Po čtvrt hodině hry však bylo již vy- rovnáno. Naši aktivitu zužitkovala Denisa Neradová, když si naběhla na centrovaný míč od Terky Pavlasové a nekompromisně zavěsila pod břevno. Vyrovnaný stav však dlouho nezůstal a již po 2 minutách šli kluci opět do vedení, když jsme nepohlídali náběh na přední tyč. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Prvních 20 minut v poločase druhém nás však soupeř přehrával a vytěžil z toho i třetí branku v naší síti a od 56.min kluci vedli již 1:3. Pokud klukům patřila první dvecetiminutovka, tak nám ta druhá a v 65.min snížila na 2:3 Terka Janoušková po centru z pravé strany od Ádi Kružíkové. Přes závěrečný tlak se nám však již více nepodařilo a tak zápas výsledkem 2:3 skončil.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224