1. liga juniorek

Branky: Pavlasová

Sestava: Bidlová, Grundmannová, Nejedlá, Vodvárková, Jedličková, Prášilová, Matějková, Pavlasová, Betáková, Fialová, Chabadová

Střídaly: Spilková, Hlušičková

Hodnocení: Premiéru jarní části ligy dorostenek jsme si odbyli v sobotu 10.3. v Edenu s týmem pražské Slávie. S několika staršími žákyněmi v základní sestavě jsme odolávali aktivním domácím pouze do 9.min. Na pravé straně se uvolnila Hladíková a střelou z rohu velkého vápna zaskočila Nikču Bidlovou. Obdržená branka nás však moc nenakopla a dále jsme se soustředili na bránění v bloku, což se nám dařilo, ale pro soupeře jsme žádným nebezpečím nebyli. Až přišla 31.min a další slabší okamžik Nikči v brance, když neudržela ne moc razantní střelu z hranice velkého vápna a s následnou dorážkou si poradila Růžičková. Nutno dodat, že žádná z obránkyň nezareagovala a střílející hráčka mohla v klidu za- končit. Druhý poločas jsme začali o hodně lépe a vysunutí Terky Pavlasové na hrot bylo hned od prvních minut znát. Hra se vyrovnala a čím dál častěji jsme se dostávali na polovinu Slávie. Hrálo se "nahoru dolů" , ale domácí byli v 45 min. v koncovce úspěšní, když jim na naší pravé straně vyšla rychlá kombinace, a Hladíková křižnou střelou na vzdálenější tyč zvýšila na 3:0. Pokračovali jsme v aktivní hře a tu jsme na dlouhé minuty ovládli. V 56.min se dostala Terka Pavlasová za obranu Slávie a samostatnou akci úspěšně zakončila přízemní střelou podél brankařky - 3:1. O pár minut mohlo být ještě veseleji, když Ajka Matějková v dobrém náběhu prováhala vhodný okamžik ke střele přes vybíhající golmanku. Neujal se ani přímák v 70.min z 25 m, který Káťa Nejedlá vyslala asi půl metru nad branku. Přes veškerou snahu se nám bohužel vstřelit branku již nepodařilo, naopak naše snažení potrestala v poslední minutě Slávie. Po rychlém brejku, opět Růžičková, stanovila konečný výsledek na 4:1. První zápas nevyšel úplně podle představ, přesto si holky zaslouží pochvalu a poděkování za to, že i za nepříznivého stavu bojovaly až do závěrečného hvizdu.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224