Sokol Třebeš Juni - SK DFO 1:8 (0:2)

odehráno v HK

Sestava: Bidlová, Betáková, Nosková, Prášilová, Spilková, Matějková, Neradová, Novotná, Fialová Pavlasová, Mužíková

V sobotu 10.2. jsme sehráli první letošní PU. Naším soupeřem byly druholigové juniorky Sokola Třebeš. V úvodní desetiminutovce se hrál vyrovnaný fotbal a pohledné fotbalové akce se střídaly na obou stranách. Třebeš hrozila rychlými brejky, my jsme překonávali "domácí" obranu kombinační hrou. Gólově jsme se v 1.poločase prosadili 2x. Druhý poločas začal rychlou třetí brankou a od té doby jsme ovládli hru a celý druhý poločas se hrál téměř na jednu branku. 6 minut před koncem zaznamenali domácí čestný úspěch po rychlém brejku a našem nedůsledném bránění v malém vápně. Poslední slovo jsme však měli my a v 77.min jsme upravili výsledek na konečných 1:8.

Úspěšné střelkyně branek:
16´ - Terka Pavlasová
23´, 58´, 61´ - Simča Novotná
42´, 67´- Ajka Matějková