Přátelské utkání

Branky: 3x Mužíková, Fialová, Pavlasová, Mikišková

Sestava: Pošvová - Matějková, Nosková, Prášilová, Grundmannová - Endrová, Pavlasová, Spilková, Fialová, Mužíková
Střídaly: Mikišková, Zikmundová

Hodnocení :PU v rámci soustředění bylo sehrané v příjemném fotbalovém prostředí v obci Kunčina. Od začátku se hrálo v naší režii a byl k vidění pohledný fotbal. Soupeř hrozil z rychlých brejků, se kterými si naše obrana, vč. Kikiny v brance, úspěšně poradila. V 1.poločase se blýskla hatrickem Kája Mužíková. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a přidali jsme i další branky. Krátce po přestávce se do listiny střelkyň zapsala po samostatné akci Terka Fialová a zvýšila tak naše vedení na 0:4. Další branku přidala o 10 minut později Terka Pavlasová, když ji sedla střela pravačkou z 20m. Domácí hráčky po jednom z brejků v 53.min nastřelily břevno a v 58.min potrestaly naši váhavou a nepřesnou rozehrávku brankou a snížily na 1:5. Naposledy se skore měnilo v 72.min. Pohotovou dorážkou mezi 2 bránícími hráčkami v malém vápně poslala míč do sítě Eliška Mikišková - 1:6.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224