přátelské utkání

Setava:Bidlová, Grundmannová, Širšová, Vodvárková, Nosková, Prášilová, Matějková, Fialová, Betáková, Hlušičková, Chabadová
Střídání: Jedličková

Branky: 2x Betáková, Chabadová, Matějková

Hodnocení : Opět mrazivé ráno a my nastupujeme k dalšímu přípravnému utkání v rámci našeho soustředění, bohužel s několika zdravotními problémy Bidlové, Vodvárkové,Noskové a Jedličkové. Úvodní část zápasu byla podobná té z Hradce Králové. První útok patřil nám a pak několik minut ztráta koncentrace a podobné chyby. Toho tým Sázavy plně využil a v rozmezí mezi 8. a 12. min nás 2x potrestal. Teprve po čtvrt hodině hry jsme konečně rozmrzli a dostávali se do herní pohody. Na branku Sázavy se valil jeden útok za druhým. Byla to opět Terka Chabadová, která hýřila v útoku aktivitou a vytvořila si v rozmezí mezi 20. a 27. min několik dobrých příležitostí k zakončení. Bohužel bez potřebného efektu - zatím. Ve 33.min hlavičkovala Natka Betáková do břevna, ta samá hráčka přestřelila ve 37.min branku z malého vápna. Druhý poločas začal opět naší převahou. Ve 41. min nastřelila Ajka Matějková pravou tyč. Ve 43.min jsme konečně snížili Natkou Betákovou - 1:2. O 2 minuty později jsme inkasovali potřetí, po rychlé křídelní akci a stříleném centru do vápna. I my jsme dokázali rychle odpovědět a v 50.min snížila Ajka Matějková na 2:3 po přihrávce Natky Betákové. V 65.min si obě hráčky role vyměnily a Natka Betáková se odměnila za svou výbornou hru druhou brankou 3:3. V 67.min jsme šli zaslouženě do vedení. Po pravé straně zatáhla míč Terka Fialová, přihrávkou pod sebe našla nabíhající Terku Chabadovou a ta nekompromisně zavěsila - 4:3 ! V závěru zápasu ještě nastřelila Kája Jedličková z vápna břevno.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224