TJ Jiskra Litomyšl st.ž. - SK DFO 0:2 (0:0)

přátelské utkání

Setava:Bidlová, Grundmannová, Širšová, Vodvárková, Nosková, Prášilová, Matějková, Betáková, Fialová, Jedličková, Nekovářová
Střídání: Chabadová, Hlušičková

Branky: 2x Matějková

Hodnocení : Od prvních minut se hrálo ve svižném tempu a hlavně první poločas byl oboustranně vyrovnaný a o pěkné fotbalové akce nebyla nouze. Kluci nám překvapivě přenechali střed hřiště a tak holky mohly ukázat své kombinační schopnosti. V 25. min Terka Fialová ještě úspěšná nebyla, když její střelu po samostatné akci zastavila tyč. I Terka Chabadová se několikrát objevila tváří v tvář domácímu golmanovi, ale její zakončení postrádalo více klidu. Ve druhém poločase byla na klukách znát už určitá nervozita, kterou bohužel přenesli do své hry a přibylo nepřesností na jejich kopačkách. Holky nadále předváděly pěkné kombinace a začaly zcela ovládat hru. V 52.min střílela Terka Fialová z vápna opět do brankové konstrukce. Zaslouženého vedení jsme se dočkali v 60.min, když Ajka Matějková chytře tečovala patičkou přihrávku před branku od Terky Fialové. V 68.min se měnilo skore znovu a na 2:0 zvýšila opět Ajka Matějková po ukázkové narážečce s Terkou Fialovou. Zbytek utkání se odehrál zcela v naší režii a výsledkem 2:0 toto zajímavé utkání skončilo.

Předseda: Eva Šmeralová tel: +420 774 625 802
Sekretář: Veronika Sehnoutková tel: +420 602 494 284
Správce stadionu: Ladislav Maixner tel: +420 732 465 224