Konečná tabulka sezony 2015/2016

30. 6. 2017
tabulka

výsledky -A- týmu

Zobrazit všechny podrobnosti
Skrýt všechny podrobnosti

Jaro 2017

Finálový turnaj MČR ve futsale žen

(turnaj 17. 6. 2017 v Plzni)

>>> podrobnosti .....

Sestava SK DFO: 
    Maršíková - Martínková, Kupková, Kabeláčová, Karabinošová - Černá, Reinberková, Macháčková, Pavlasová

Fotografie z turnaje - LN FOTO

1. FC Olomouc - SK DFO 2:6 (0:3)

(20. kolo 2. ligy žen dne 4. 6. 2017 v Olomouci)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  18. Kunáková, 26.,27.,48.,70. a 90. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Kunáková, Sehnoutková, Kupková (C), Kabeláčová (46. Martínková) - Závišková (46. Merklová), Kubečková, Černá, Vlačihová - Ninczová, Šmídová (46. Dostálová M.)

SK DFO - FK Čáslav 2:0 (2:0)

(19. kolo 2. ligy žen dne 28. 5. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  20. Ninczová, 43. Kupková

Sestava:  Dostálová A. - Kunáková, Sehnoutková (46. Merklová), Martínková(73. Dostálová M.), Kabeláčová - Závišková, Kupková (C), Černá(57. Šmídová), Vlačihová - Ninczová, Kubečková

Lokomotiva Brno Horní Heršpice - SK DFO 4:2 (1:1)

(18. kolo 2. ligy žen dne 13. 5. 2017 v Brně)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  32. a 78. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Vlačihová, Kupková (C), Martínková, Kabeláčová (71. Sehnoutková) - Merklová, Kubečková, Černá, Kunáková - Ninczová, Šmídová (76. Dostálová M.)

SK DFO- FC Baník Ostrava 6:1 (3:0)

(17. kolo 2. ligy žen dne 7. 5. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  13. a 21. Dostálová M., 30. Kunáková, 47. a 61. Kubečková, 83. Šmídová

Sestava:  Pošvová - Vlačihová, Sehnoutková, Martínková, Kabeláčová - Závišková(46. Merklová), Kupková(46. Kubečková), Černá , Kunáková - Dostálová M., Ninczová(46. Šmídová)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  V utkání s outsiderem soutěže se nám dařilo hrát kombinační fotbal pouze v prvním poločase. Od začátku druhé půle nenesla naše hra žádná pozitiva. Vzhledem k tomu, jak náročná tři utkání nás čekají, je třeba chytnout se a kvalitně potrénovat.

FK Rakovník - SK DFO 1:2 (0:2)

(16. kolo 2. ligy žen dne 29. 4. 2017 v Lánech)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  19. Ninczová, 21. Kunáková

Sestava:  Dostálová A. - Vlačihová (68. Pavlasová), Kabeláčová, Martínková (68. Dostálová), Merklová - Závišková, Kupková, Černá , Kunáková - Šmídová (75. Karabinošová), Ninczová

Hodnocení trenéra Martina Machyho:  V sobotu 29.4. jsme odehráli na hřišti v Lánech MU proti Rakovníku. K vidění byl zajímavý, kombinační a hlavně dramatický zápas. V 8.min jsme zahrozili poprvé, na pravé straně se uvolnila Lenka Šmídová, přihrávkou pod sebe našla poblíž penalty Bibi Ninczovou,ale její střela skončila nad. Ve 13.min si na centr z pravé strany naběhla Žany Závišková a její křižná střela těsně minula levou tyčku. V 19.min jsme šli po pěkné kombinační akci do vedení, na konci této akce byla přesná přihrávka pod sebe od Silvie Kunákové na Bibi a ta se tentokrát nemýlila - 1:0. O 2 min později se po rychlém brejku měnilo skore znovu. Deny Kupková vybídla k samostatné akci Silvii Kunákovou a ta podél vybíhající golmanky přesnou střelou z hranice velkého vápna zavěsila - 2:0. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře. Ve 26. min si na centr od Anety Merklové naběhla Bibi a z hranice velkého vápna minula levou tyč. Ve 37.min se blýskla povedenou individuální akcí Domča Černá,když od půli hřiště přešla přes 3 bránící hráčky a před velkým vápnem přistrčila míč do strany na Lenku Šmídovou, která zakončila akci střelou nad branku. Závěr poločasu byl ve znamení 3 rohů, ten první kopali domácí a z následnou dorážkou si poradila pohoto- vým zákrokem Anička Dostálová. Dva jsme zahrávali my, oba se stejným scénářem. Dobře je rozehrála Bibi Ninczová a zakončovala Žany Závišková - z jednoho hlavou nad a podruhé pravačkou nad. Druhý poločas byli domácí aktivnější. Přidali na důrazu a vytvářeli si územní převahu. V 51. střílela z levé strany Žany Závišková vedle a o minutu později ta samá hráčka z přímého kopu trefila pouze golmanku. To bylo z naší strany na dlouhé minuty všechno. V 58.min byli domácí za svou aktivitu odměněni. Střelou pod břevno snížila domácí Fedorková. Vstřelená branka hráčky Rakovníka ještě více nakopla a rázem bylo domácích plné hřiště. Ohrozit naši branku se pokoušeli převážně centry do vápna, se kterými si pozorná obrana poradila. Jednobrankové vedení jsme si vzít nenechali a odvezli si tak další 3 cenné body. Celý tým zaslouží velkou pochvalu, v prvním poločasu za předvedenou kombinační hru, ve druhém za bojovnost a nasazení. Zápas měla pod kontrolou objektivní rozhodčí paní Kortanová.

SK DFO - FC Nesyt Hodonín 4:2 (1:1))

(15. kolo 2. ligy žen dne 23. 4. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  2. a 85. Ninczová, 79. Kubečková, 85. Dostálová M.

ŽK SK DFO:  63. Dostálová A., 68. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. (64. Pošvová) - Merklová, Kupková, Martínková (65. Sehnoutková) , Vlačihová - Závišková, Kubečková, Černá , Kunáková - Šmídová (67. Dostálová M.), Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Za velmi nepříznivého počasí, kdy foukal nepříjemný vítr, se naše děvčata v prvním poločase herně trápila. Sice hned z prvního rohu jsme šli do vedení, ale to bylo vše . Hráčkám chyběl pohyb a z toho pramenila spousta nepřesností. Do druhé půle nastoupily holky s odhodláním a od začátku dobývaly branku soupeře. Bohužel z ojedinělého brejku přišel trest a Hodonín šel do vedení. To náš tlak asi na deset minut otupilo, ale naštěstí přišla velmi důležitá branka na 2:2 a od té chvíle existoval na hřišti jenom náš tým, který po zásluze otočil zápas ve svůj prospěch. Po zaváhání Olomouce v domácím utkání jsme se dostali na třetí místo v tabulce a teď máme vše ve svých nohách a hlavně hlavách.

FC Baník Ostrava - SK DFO 0:9 (0:3)

(14. kolo 2. ligy žen dne 16. 4. 2017 v Radvanicích)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  16. a 27. Kunáková, 30. Kupková, 50. Závišková, 54. a 87. Ninczová, 56. Kubečková, 82. Šmídová, 85. Martínková

Sestava:  Dostálová A. - Dostálová M., Sehnoutková, Martínková, Kabeláčová (46. Merklová) - Vlačihová(46.Kubečková), Kupková (C), Černá (46. Šmídová), Závišková - Ninczová, Kunáková

FC Hradec Králové - SK DFO 4:4 (1:2)

(přátelské utkání 5. 4. 2017 na Malšáku)

>>> podrobnosti .....

Branka SK DFO:  Šmídová, Ninczová, Kupková, Černá

Sestava:  Dostálová A. - Dostálová M., Martínková, Sehnoutková, Merklová - Závišková, Kupková, Černá, Vlačihová - Šmidová, Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  V tomto zápase se naše děvčata předvedla v dobrém světle a konečně mi ukázala, že umí hrát i kombinační fotbal plný pohybu a z toho vyplývající i chuť do hry. Samozřejme, že i v tomto zápase se našly chyby a to zejména v obranné činnosti celého týmu. Musím přiznat, že herní projev mně dodal novou energii do trénování, ale maličko ji kazí nízká účast na tréninku a tím i vynucená improvizace tréninku.

SK DFO - Lokomotiva Brno Horní Heršpice 1:4 (1:1)

(13. kolo 2. ligy žen dne 26. 3. 2017 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branka SK DFO:  Vlačihová

Sestava:  Dostálová A. - Kunáková, Kupková (C) (76. Sehnoutková), Martínková, Kabeláčová - Závišková, Kubečková, Černá, Vlačihová - Šmídová (68. M.Dostálová), Ninczová (76. Merklová)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Třicet minut jsme lídrovi soutěže byli vyrovnaným soupeřem,jak fyzicky,tak herně.Pote nám začaly ubývat síly a soupeř nás začal přehrávat a do poločasu zaslouženě vyrovnal.Ve druhém poločase se hra odehrávala z větší části na naši polovině a soupeř své skóre navýšil a zaslouženě zvítězil. I přes porážku chci děvčata pochválit a doufám, že si uvědomí, co je zapotřebí dělat, abychom s takovými soupeři udrželi krok po celé utkání.

FK Rakovník - SK DFO 0:0

(12. kolo 2. ligy žen dne 18. 3. 2017 v Rynholci)

>>> podrobnosti .....

Sestava:  Dostálová A. - Vlačihová, Kupková (C), Martínková, Kabeláčová - Kunáková (76. Dostálová M.), Kubečková, Černá, Závišková - Šmídová (81. Sehnoutková), Ninczová

Hodnocení trenéra Martina Machyho:  První MU jarní části jsme v sobotu odehráli v Rynholci s FK Rakovník. Přestože foukal celý zápas velmi silný vítr, byly k vidění pohledné akce na obou stranách. Neuběhlo ani 60 vteřin a Lenka Šmídová ukázala domácím hráčkám záda, ale její křižná střela po zemi minula pravou tyčku. To samé zopakovala v minutě 13., bohužel pro nás i se stejným zakončením, opět chybělo pár decimetrů. Ve 31.min se ke slovu dostali i domácí, rychlý brejk zlikvidovala včasným vyběhnutím a skvělým zákrokem Anička Dostálová. Ve 35.min se Bibi Ninczová pokoušela obloukem trefit odkrytou branku, ale i tento pokus skončil těsně vedle. A brankou neskončila ani střela Báry Kubečkové z hranice velkého vápna ve 39.min. S větrem v zádech jsme se tedy branky v prvním poločase nedočkali. Druhý poločas začali domácí náporem. Sérii rohových kopů jsme přečkali a dávali jsme o sobě zase vědět. Bohužel naše slibně se rozvíjející brejky několikrát zastavil předčasně zvednutý praporek pomezního sudího. A aby nebyla i paní hlavní pozadu, uviděla jakýsi faul na hranici velkého vápna. A tak v 69.min zase čarovala naše brankařka Anička Dostálová, když si s perfektně trefeným přímým kopem k pravé tyči bravurně poradila a zkazila tak radost všem, kteří již měli ruce nad hlavou a chtěli oslavovat gól. V závěru zápasu, kdy měli domácí tlak, se Anička blýskla ještě jednou. Z rukávu vytáhla nevídaný reflex, kdy střelu v 87.min z bezprostřední blízkosti vytáhla nad břevno. Z následného rohu domácí hráčka hlavičkovala vedle pravé tyče. Branka nepadla ani na jedné straně a zápas skončil bezbrankovou remízou, nutno dodat spravedlivou. Teď jen doléčit všechny šrámy, nakopnutí, svalová zranění a nemoci, které nás neustále provázejí.

PU: FK Dukla Praha - SK DFO 4:0 (4:0)

(Přátelské utkání dne 11. 3. 2017 v Praze na Julisce - UMT)

>>> podrobnosti .....

Sestava:  Pošvová - Merklová, Martínková, Kupková, Dostálová M. - Vlačihová, Závišková, Černá, Macháčková - Ninczová, Kubečková (střídající: Sehnoutková)

PU: SK DFO - DFK Bohemians 1905 3:0 (0:0)

(Přátelské utkání dne 4. 3. 2017 v Pardubicích)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  Kubečková 3x

Sestava:  Dostálová A. - Kabeláčová, Sehnoutková, Kupková, Dostálová M. - Kunáková, Závišková, Černá, Vlačihová - Šmídová, Kubečková (střídající: Macháčková, Merklová)

PU: FC Hradec Králové jun. - SK DFO 2:3

(Přátelské utkání dne 25. 2. 2017 v Hradci Králové)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  Ninczová, Šmídová, Martínková

Sestava:  Pošvová - Kabeláčová, Martínková, Kupková, Kunáková - Závišková, Černá, Kubečková, Vlačihová - Šmídová, Ninczová (střídající: Sehnoutková, Karabinošová)

PU: Praha Zlíchov - SK DFO 0:4 (0:2)

(Přátelské utkání dne 19. 2. 2017 v Praze - Kačerov)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  28´ vlastní, 40´ Ninczová, 63´ Kubečková, 65´ Černá

Sestava:  Soukupová - Martínková, Kupková, Reinberková, Kabeláčová - Kunáková, Černá, Kubečková, Vlačihová - Šmídová, Ninczová (střídající: Sehnoutková, Macháčková, Barešová)

Hodnocení trenéra Martina Machyho: 
V neděli 19.2. jsme sehráli první letošní přípravné utkání, ke kterému jsme jeli do Prahy. Na hřišti SK Kačerov byl naším soupeřem tým FK Zlíchov 1914, který je po podzimní části na třetím místě české fotbalové ligy a neskrývá ambice na postup do 2.ligy, obzvláště, když tým posílila Aneta Malinová, která ještě v minulém roce oblékala slávistický dres i v Lize mistrů.
Úvod zápasu patřil domácím, kdy trávili více času na naší polovině, ale k vážnému ohrožení naší branky nedošlo a několik dlouhých přihrávek do vápna s přehledem vyřešila včasným vyběhnutím Soukupová. S přibývajícími minutami se začala projevovat větší zkušenost a fot- balovost a našeho soupeře jsme začali přehrávat. Ve 23. minutě svůj samostatný nájezd na golmanku Ninczová ještě neproměnila, o chvíli později chytrý lob z 25 metrů od téže hráčky do odkryté branky také ještě brankou neskončil. Radovali jsme se poprvé ve 28. minutě, kdy si prudký centr Šmídové z levé strany srazila domácí hráčka do vlastní sítě - 1:0. Druhý gól padl ve 40. minutě po nejhezčí kombinaci zápasu. Kunáková si po narážečce s Martínkovou naběhla do křídelního prostoru, následoval centr do vápna, který našel Kubečkovou, ta sklepla pod sebe na Ninczovou a když to v předchozích případech nevyšlo levačkou, tak míč trefila přesně k tyči pravačkou! - 2:0.
Druhý poločas byl již jednoznačnou záležitostí. V 56. minutě by si za svoji aktivitu zasloužila Šmídová dát gól, ale technická střela po samostatné akci skončila na břevně. Naši převahu jsme dokázali využít ještě dvakrát. V obou případech po střelách z hranice velkého vápna. V 63. minutě se trefila Kubečková - 3:0 a o 2 minuty později Černá - 4:0. Soupeřkám jsme povolili jediný pokus ohrozit naši branku až v závěru zápasu. 8 min před koncem si Káťa poradila s padajícím listem Malinové. Výsledkem 4:0 toto PU skončilo.

Futsalový turnaj Choceň

(turnaj 4.2. 2017 v Chocni)

>>> podrobnosti .....

Podrobnosti: 
    Vítězný tým z deseti týmů
Postup ze základní části z prvního místa se skórem 22:0, v semifinále porážka Sázavy 4:0 a ve finále výhra nad "Cuba Libre ladies", kde působí 4 pardubické hráčky, na penalty 4:3. Střelkyní turnaje se stala Marcela Barešová 10 brankami v šesti zápasech.

Sestava SK DFO: 
    Pošvová, Martínková, Macháčková, Kupková, Pavlasová, Barešová, Reinberková

Futsalové turnaje Choceň

(turnaje 14. a 29.1. 2017 v Chocni, soutěž pod futsalovým svazem )

>>> podrobnosti .....

Podrobnosti: 
    Dvakrát druhé místo ze čtyř týmů, vždy vyhrál tým "Cuba Libre Ladies", ve které také hrají 4 hráčky SK DFO.

Sestava SK DFO: 
    Soukupová, Martínková, Dostálová, Kupková, Kabeláčová, Čechová, Pavlasová, Barešová, Macháčková, Šmídová, Černá

Podzim 2016

FK Čáslav - SK DFO 2:2 (1:0)

(10.kolo 2. ligy žen dne 5. 11. 2016 v Čáslavi)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  Kunáková, Ninczová

Sestava:  Soukupová (60. Dostálová A.) - Merklová, Sehnoutková (46. Martínková), Kupková (C), Dostálová M.(46. Čechová) - Vlačihová, Kubečková, Černá (70. Macháčková), Kunáková - Šmídová, Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  V prvním poločase bylo utkání vyrovnané a více situací, které volaly po góle, si vytvořila naše děvčata. Bohužel jsme jednou propadli ve středu hřiště a soupeř nás potrestal. Ve druhé půli se holky snažily s utkáním něco udělat, ale nedařilo se nám ve finální části. Čtvrt hodiny před koncem jsme nepokryli rohový kop a inkasovali podruhé. Do zápasu nás dostala krásnÁ branka z trestného kopu. Poté přišel z naší strany velký tlak a jedna neuznaná regulérní branka, ale holky se nevzdaly a zaslouženě vyrovnaly. Holky díky.

SK DFO - 1. FC Olomouc 0:2 (0:0)

(8.kolo 2. ligy žen dne 23. 10. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Sestava:  Soukupová - Vlačihová, Sehnoutková, Martínková (62. Reinberková), Kunáková (62. Čechová) - Šmídová (73. Karabinošová), Kupková (C), Černá (62. Dostálová M.), Merklová - Kubečková (68. Pavlasová), Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Odvetný zápas s Olomoucí ve své úrovni zaostával za prvním vzájemným měřením.První poločas byl z obou stran opatrný bez výraznějších šancí. My jsme po jedné z mála povedených akcí sice otevřeli skóre, ale bohužel předcházel milimetrový ofsajd. Touto cestou chci pochválit mladé rozhodčí na lajnách a i výkon hlavní rozhodčí byl kvalitní. Kéž bych toto tvrzení mohl opakovat i v jiných zápasech. Druhý poločas se bohužel odvíjel ve stejném duchu s tím rozdílem, že po nešťastné teči se soupeř ujal vedení. V 60. minutě přišlo trojité střídání a zejména kvalitní výkon Anety Reinberkové na stoperu přinesl do naši hry tolik potřebnou fotbalovost. V této fázi utkání jsme získali územní převahu, ale bohužel jen po vápno. Hráčkám chyběla větší odvaha a tolik potřebný důraz ve velkém vápně, kde se utkání rozhodují. Holky, zbývá nám poslední utkání na horké půdě v Čáslavi, zvedněte hlavy a přeneste svoji tréninkovou píli i na hřiště, a to zejména větší emoce a hecování.

SK DFO - FC Baník Ostrava 9:0 (7:0)

(7.kolo 2. ligy žen dne 16. 10. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  Šmídová 4x, Kubečková, Dostálová M.(PK), Kupková, Čechová, Pavlasová

Sestava:  Pošvová - Merklová, Martínková, Kupková (C), Dostálová M. - Šmídová (46. Sehnoutková), Vlačihová (65. Nejedlá), Černá, Čechová (65. Karabinošová) - Kubečková (46. Kunáková), Ninczová (61. Pavlasová)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  V dalším utkání jsme hostili velmi mladý tým z Ostravy. V prvním poločase hrála děvčata s chutí a v pohybu a padaly i hezké branky. Byly ve hře i nějaké nedostatky, ale dalo se na to koukat. No co přišlo za představení ve druhé půli, to mě dostalo. Jestli jste nás holky chtěly naštvat,tak se vám to dokonale povedlo!!!!!!

Lokomotiva Brno Horní Heršpice - SK DFO 5:4 (3:1)

(6.kolo 2. ligy žen dne 8. 10. 2016 v Brně)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  33. a 73. Šmídová, 70. Kubečková, 76. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Kunáková(71. Dostálová M.), Vogelová, Martínková (19. Karabinošová), Nejedlá - Macháčková, Vlačihová (45. Černá), Kupková (C)(50. Kubečková), Šmídová - Pavlasová, Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Po výprasku v poháru jsme zajížděli na utkání tento výkon odčinit. Bohužel dvě rychlé branky a neuhlídané standartky nevěstily nic dobrého. Do druhé půle nastoupila děvčata s odhodláním, že není co ztratit. I přes obdrženou branku to nezabalila a nepříznivé skóre mezi 70. a 76. minutou srovnala. Sportovně uznávám, že soupeř byl fotbalovější. Naše děvčata prokázala velký morální charakter, ale s výkonem hlavní rozhodčí spokojen nejsem.
Holky, smekáme před vámi a děkujeme za zlepšený výkon ve druhé půlce.

SK DFO - FK Rakovník 3:1 (2:0)

(5.kolo 2. ligy žen dne 2. 10. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  34. Kupková, 38. Šmídová, 82. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Merklová, Sehnoutková, Martínková (71. Vogelová), Kunáková (82. Nejedlá) - Šmídová, Vlačihová (66. Černá), Kupková (C), Macháčková (76. Dostálová M.) - Kubečková (66. Pavlasová), Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Po dvou nevydařených vystoupeních jsme na domácí půdě přivítali děvčata z Rakovníka.
Úvodních dvacet minut se hrál fotbal ve vysokém tempu bez šancí na obou stranách. První nebezpečí přišlo ze strany hostů po rohovém kopu, ale hráčka soupeře zahrála rukou, a tak branka nebyla uznána.
Mezi 34. a 38. minutou jsme dvakrát udeřili a to vždy po dobrém pressingu. První branku vsítila Denča pěknou technickou střelou z velkého vápna. Druhou přidala Léňa po důrazu našich hráček ve vápně umístěnou střelou k tyči. V obou případech byla brankařka hostí bez šance zabránit golům. Mezi vstřelenými brankami polevila koncentrace našich hráček a útočnice soupeřek běžela sama na Aničku, která vytáhla výborný zákrok a při dorážce celou situaci zachránila Silva.
Ve druhém poločase ubývaly hráčkám na obou stranách síly, ale střídáním se tempo zápasu udrželo. V 66. minutě udeřil hostující tým po krásně zahraném trestném kopu. I tentokrát byla brankařka bez šance. Obdržená branka nás naštěstí nepoložila a naopak po rychlé akci na tři přihrávky vsítila Bibi naši třetí branku.
Musím vyzvednout výkon celého týmu. Soupeřky byly hlavně nebezpečné ze standartních situací, ale naše děvčata koncentrovaným výkonem vždy situaci vyřešila. Nadstandartní výkon dnes podala Áňa, která měla v utkání snad "dvoje plíce".
Holky, děkujeme a teď hurá na Heršpice !!!!

Pohár KFŽ: Lokomotiva Brno Horní Heršpice - SK DFO 10:0 (6:0)

(2. kolo Poháru KFŽ dne 28. 9. 2016 V Brně)

>>> podrobnosti .....

ŽK:  Martínková, Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Merklová, Martínková, Sehnoutková (C), Dostálová M. - Vlačihová, Černá, Kubečková, Macháčková - Šmídová, Ninczová

FC Nesyt Hodonín - SK DFO 2:0 (1:0)

(4.kolo 2. ligy žen dne 24. 9. 2016 v Hodoníně)

>>> podrobnosti .....

ŽK:  77. Martínková

Sestava:  Soukupová - Kabeláčová (49. Merklová), Martínková, Dostálová M.(59. Sehnoutková) - Vlačihová, Černá, Kupková (C), Kunáková - Kubečková (46. Macháčková), Čechová, Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  K utkání se vyjádřím jen stručně. Gratuluji hráčkám soupeře k zasloužené výhře. Při příjezdu do Hodonína jsem si všiml vypuštěného rybníka a tam naše hráčky odehrály svůj zápas a plácaly se jak kapři při výlovu. Jen jedná dravá štika doplula až na hřiště a to byla Péťa. Od úvodního hvizdu hrála v plném nasazení. Dobře nabíhala do volných prostorů, poctivě se vracela dozadu, přidala i fotbalovost: převzetí přihrávky za pohybu, dobrá rozehrávka a svou aktivitou si vynutila dost standartek po faulech na ní. To je signál pro nás trenéry, že aspoň někdo v kabině poslouchá a přenese to na hřiště. Víme,že některé hráčky nastoupily se sebezapřením, ale fotbal je kolektivní sport a musíme se naučit bojovat jedna za druhou. Holky, není to ve špatné kondici, to byste po penaltě soupeře, kde to najednou šlo, nenašly síly. Je to o hlavě!!! K zápasu se už nebudu vracet, beru ho jako zlej sen, na který si už vůbec nepamatuji....Hlavy vzhůru a jdem na to s elánem a nadšením pro hru.

SK DFO - FK Čáslav 6:1 (2:1)

(3.kolo 2. ligy žen dne 18. 9. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  17. Šmídová, 37. Černá, 69. a 88. Kubečková, 72. Kupková, 89.(PK) Dostálová M.

Sestava:  Soukupová - Kabeláčová, Sehnoutková, Kupková(C), Kunáková (71. Dostálová M.) - Merklová (46. Vlačihová), Černá, Kubečková, Macháčková (60. Čechová) - Šmídová, Ninczová (71. Martínková)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Do utkání vstoupili lépe hosté a úvodních deset minut se odehrálo na naší polovině. Poté jsme se osmělili a důrazem ve vápně se ujali vedení a dostávali se do dalších gólových situací,ale bohužel bez využití. Po dlouhém nákopu za naši obranu šel soupeř do brejku a vyrovnal. Nám se povedlo rychle odpovědět, a tak jsme do kabin odcházeli s těsným vedením.
Prvních dvacet minut druhé půle nás soupeř přehrával, a tak zlom v utkání nastal mezi 68.a 71.minutou, kdy dvěma slepenými góly jsme soupeři odskočili. Utkání jsme v poklidu dohráli a přidali další dvě branky. Vítězství je zasloužené, ale pro soupeře až příliš kruté. Chvalím celý tým za srdnatý výkon a zejména Lenka, Denča a Káťa v brance podaly výborný výkon.

1. FC Olomouc - SK DFO 0:1 (0:0)

(1.kolo 2. ligy žen dne 4. 9. 2016 v Olomouci)

>>> podrobnosti .....

Branka SK DFO:  58. Ninczová

Sestava:  Dostálová A. - Kabeláčová, Sehnoutková, Martínková(68. Macháčková), Dostálová M.(46. Čechová) - Merklová, Černá, Kupková (C), Kunáková - Kubečková(62. Šmídová), Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Sehráli jsme velmi těžké utkání v Olomouci, odkud se body nebudou vozit lehce. O to více si dnešního vítězství vážíme. Po celý zápas se hrálo velmi vyrovnané utkání plné osobních soubojů. V prvním poločase okolo 30. minuty měli obrovskou šanci domácí, ale Anička Dostálová předvedla vynikající zákrok. Ve druhé půli v 58. minutě jsme předvedli pohlednou kombinaci zakončenou brankou. V poslední desetiminutovce nás soupeř přehrával,ale bojovným výkonem podpořený výbornými zákroky Aničky v brance znemožnil domácím hráčkám v dnešním utkání bodovat.

SK DFO - FC Nesyt Hodonín 3:0 (2:0)

(11.kolo 2. ligy žen dne 28. 8. 2016 na Letním stadionu)

>>> podrobnosti .....

Branky SK DFO:  27. Kubečková, 33. Kupková, 76. Černá

Sestava:  Soukupová - Kabeláčová, Sehnoutková, Martínková (69. Macháčková), Merklová (69. Čechová) - Vlačihová, Černá, Kupková (C), Kunáková (46. Dostálová M.) - Kubečková, Ninczová (40. Šmídová)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Do utkání jsme vstoupili aktivně a v první minutě se ocitla Silva ve slibné šanci. Po celý zápas byla herní převaha na naší straně. Ve 27. a 33. minutě se nám podařilo vstřelit branky po dobrém zahrávání rohových kopů. Ve 40. minutě po nevybíravém zákroku hráčky soupeře odstoupila ze hry Bibi. V průběhu druhého poločasu se dostaly do hry střídající hráčky, které v úmorném vedru oživily naši hru. Začali jsme si vytvářet šance z brejkových situací. Z jedné takové akce padl i třetí uklidňující gól. Na závěr chci poděkovat hráčkám za solidní výkon.

Video SK DFO - Hodonín na Youtube.com - 1. část, 2. část prvního poločasu a 2. poločas

SK DFO - Trutnov SŽ 0:13 (0:3)

(Přátelské utkání dne 17. 8. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Sestava:  Dostálová A. - Merklová, Sehnoutková, Martínková, Kabeláčová - Černá, Kubečková, Kupková, Vlačihová - Šmídová, Ninczová (střídající: Dostálová M., Pavlasová, Reinberková, Prášilová, Glossová, Karabinošová, Vogelová)

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  Utkání s Trutnovem budu hodnotit pouze do 60. minuty, kdy jsme hráli bez větších změn v sestavě. Spokojenost s hrou holek patří hlavně díky odvedenému výkonu v prvním poločase.
Kvalitnímu soupeři jsme se vyrovnali v nasazení a i když po většinu času prověřoval naši defenzivu, tak jsme nezaostávali ani v kombinaci a dostali se i do nadějných situací v útočné fázi. Tento víkend mají hráčky volno a věřím, že se na první soutěžní utkání v následujícím týdnu správně vyladíme a práci zúročíme kvalitním výkonem.
Na závěr chci poděkovat i holkám a trenérům z juniorky za výpomoc po celou dobu letní přípravy.

SK DFO - Zlíchov 1:0 (0:0)

(Přátelské utkání dne 13. 8. 2016 na LS)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO:  Martínková

Sestava:  Dostálová A. - Merklová, Kupková, Martínková, Dostálová M. - Vlačihová, Kubečková, Černá, Honzáková - Šmídová, Ninczová

Hodnocení trenéra Josého Karabinoše:  V přípravném zápase jsme přivítali tým z nižší soutěže. Zlíchov se ukázal jako velmi houževnatý tým a co se týče nasazení a důrazu v osobních soubojích byl nám více než vyrovnaným soupeřem.
Za celé utkání si téměř nevytvořil vyloženou brankovou příležitost a hrozil jen střelami ze střední vzdálenosti, se kterými si naše brankářka poradila.
Více jsem však očekával od svých svěřenkyň, kterým hlavně v prvním poločase nevycházelo téměř nic. Scházel nám pohyb bez míče, nasazení a bojovnost, které jsou zapotřebí obzvlášť v situaci, kdy se nedaří.
Ani druhý poločas se nehrál podle mých představ. Celý zápas byl takový rozháraný a upracovaný až v závěrečných dvaceti minutách jsme začali být více na balónu a soupeře dostali pod tlak. Odměnou nám byla rozdílová branka, která padla po přímém kopu. Z dnešního zápasu se musíme ponaučit, protože většina týmu na nás vyrukuje s podobným stylem jako dnešní soupeř.

FC Hradec Králové - SK DFO 3:3 (3:1)

(Přátelské utkání dne 10. 8. 2016 v Hradci Králové)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO:  Šmídová 2x, Kabeláčová

Sestava:  Soukupová - Kabeláčová, Sehnoutková, Martínková, Čechová - Vlačihová, Kubečková, Kupková, Merklová - Šmídová, Ninczová

Hodnocení trenéra Karabinoše:  Přípravné utkání s FC HK se hrálo zejména v prvním poločase ve svižném tempu. Naše hráčky byly lepší na míči a dobře kombinovaly. Šance i branky byly vypracované a zapojily se do nich všechny hráčky. Soupeř hrozil z dlouhých balónů za obranu a brejkových situací.
Utkání, ve kterém jsme otočili nepříznivý stav, ovlivnil konec prvního poločasu a zranění Péti Čechové, po kterém padla vyrovnávací branka.
Gól do šatny padl z hraniční ofsajdové situace, ale rozhodl jsem se tuto akci pustit. "Omlouvám se, pro mne byl rozhodující hlavně herní projev mých svěřenkyň a ten byl v prvním poločase velmi dobrý."
Druhou půli ovlivnila srážka soupeřovi hráčky s naší brankářkou. Ani jeden tým neměl hráčky na vystřídání, a tak se dohrávalo v deseti na obou stranách. Po dohodě s trenérem soupeře jsme druhý poločas zkrátili na 30 minut.
Herní projev na obou stranách se zhoršil, a tak bych zmínil pozitiva a to byla vyrovnávací branka po standartní situaci a tři vynikající zákroky Káti Soukupové, před kterou smekám, protože dochytávala s naraženými žebry a pohmožděnou rukou. Všichni věříme, že do mistrovských utkání se dá do pořádku a bude nám oporou.

Stará Garda Dřenice - SK DFO 2:5

(Přátelské utkání dne 6. 8. 2016 v Dřenicích)

>>> podrobnosti .....

SK DFO - Zbrojovka Brno 4:5 (1:3)

(Přátelské utkání dne 2. 8. 2016 na letním soustředení v Třemošnici)

>>> podrobnosti .....

Branky DFO:  2x Vrabcová, Vogelová, Kubečková

Sestava:  Soukupová, Glossová, Pošvová- Sehnoutková, Kupková, Čechová, Kučková, Kubečková, Vrabcová, Martínková, Pavlasová, Reinberková, Karabinošová, Vogelová, Kunáková, Barešová, Nejedlá, Prášilová, Černá

Summer women's cup 2016

(turnaj ve dnech 30.-31. 7. 2016 v Jehnědí )

>>> podrobnosti .....

Hodnocení trenéra: 
Poslední červencový víkend jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v Jehnědí za účasti devíti týmu. První den se odehrála základní skupina, kde hrál každý s každým, poté se turnaj rozdělil na tři skupiny, které hrály o konečné pořadí. Náš tým odehrál velmi kvalitní turnaj, a to zejména v základní skupině. Tím, že jsme měli jedenáct hráček do pole a dvě brankařky, tak pravidelným střídáním se hrálo ve vysokém tempu a v každém zápase jsme určovali hru my. Z naší strany byly k vidění spousty pěkných kombinačních akcí, které byly zakončovány neméně hezkými brankami. Občas přišly v zápasech drobné chyby, které ale zlikvidovali naše brankařky, a tak se stalo, že z deseti odehraných utkání hraných na 2x10 minut náš tým neobdržel jedinou branku!!! Turnaj byl vyšperkován i dvěma individuálními cenami pro nejlepší střelkyni Bibi Ninczovou, která rozvlnila síť soupeře dvanáctkrát a nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Bára Kubečková. Na závěr bych chtěl holkám poděkovat hlavně za týmový výkon, bez kterého by nebylo ani těch individuálních cen.

Sestava SK DFO: 
    Soukupová, Dostálová A. - Sehnoutková, Martínková, Kupková, Čechová, Kubečková, Šmídová, Kunáková, Ninczová, Vlačihová, Macháčková, Dostálová M.


Fotografie z Jehnědí - FK Zálší

Články, fotky, videa

17. 06. 2017 Fotky z finálového turnaje MČR ve futsale žen v Plzni .
18. 9. 2016 Video SK DFO - Čáslav na youtube.com 1. poločas a 2. poločas.
28. 8. 2016 Video SK DFO - Hodonín na Youtube.com.

Nejlepší střelkyně

5. 6. 2017

Čechová Petra 1
Černá Dominika 2
Dostálová Martina 5
Kubečková Barbora 9
Kunáková Silvia 6
Kupková Denisa 6
Martínková Kamila 1
Ninczová Bibiana 17
Pavlasová Tereza 1
Šmídová Lenka 10
Vlačihová Martina 1
Závišková Žaneta 1