(přátelské utkání dne 2. 4. 2011 v Pardubicích na Letním stadionu)

Kunáková - Kroutilová, Matýsková, Sehnoutková, Merklová - Bottová, Strachotová, Krejcarová, Faltová - Machatková, Dostálová (Vašíčková)

AC Sparta Praha – SK DFO Pardubice o.s. 11:0 (5:0)

1. FC Karlovy Vary – SK DFO Pardubice o.s. 0:2 (0:0)

(4. kolo Poháru KFŽ dne 12. 3. 2011 v Karlových Varech)

Branky SK DFO:  79´ Krejcarová, 87´ Dostálová

Cvrčková - Kroutilová, Sehnoutková, Merklová, Bottová - Kunáková, Strachotová, Krejcarová, Faltová - Dostálová, Šmídová (Martínková, Svobodová)

Hodnocení trenéra SK DFO (Falta):
    Zejména první poločas byl ovlivněn nekvalitním povrchem umělé trávy a velmi důraznou, v některých místech až za hranicemi únosnosti, hrou domácího týmu. Nicméně i v první půli jsme si vytvořili mírnou územní převahu, která však končila před pokutovým územím.
    Druhá polovina přinesla daleko lepší výkon hostujícího týmu, kdy zejména útočná řada dokázala udržet míč na hranici pokutového území domácích, což přineslo několik velmi dobrých příležitostí. V 62´ se nejprve ocitla ve vyložené šanci Bottová, které po zřejmě nejhezčí akci zápasu po ose Faltová – Krejcarová – Bottová selhala před téměř prázdnou brankou koncovka. Branky jsme se dočkali v 79´, kdy centr Strachotové do velkého vápna zužitkovala kapitánka Krejcarová 0:1. Nutno přiznat, že po vstřelené brance se náš tým až příliš soustředil na udržení výsledku, což přineslo několik nepříjemných okamžiků v našem pokutovém území. Nicméně závěr zápasu jsme zvládli bravurně a v 87´ si prohodily role Krejcarová s Faltovou. Faltová nachází přesným míčem ve velkém vápně Dostálovou a ta definitivně potvrzuje naše vítězství 0:2. Kladně se dá ohodnotit výkon zadních řad ve druhém poločase a to zejména směrem k ofenzivním činnostem. Naopak velké rezervy lze shledat v útočné fázi před brankou soupeře.

Pardubický deník 16. 3. 2011:

Pernštejn 14. 3. 2011:

1. FC Karlovy Vary: PARDUBICE VYSTAVILY ŽENÁM STOP V POHÁRU...

REALMONT CUP v Liberci

(turnaj dne 27. 2. 2011 v Liberci)

REALMONT CUP,
memoriál Vladimíra Housy, 5. ročník fotbalového turnaje týmů žen na UMT U Nisy, 2 x 20minut

Cvrčková - Kroutilová, Sehnoutková, Merklová, Matýsková, Kunáková, Strachotová, Krejcarová, Faltová, Machatková, Dostálová, Koutná, Martínková, Matušková, Vašíčková

Pernštejn 28. 2. 2011:

SK DFO Pardubice o.s. – Stará Lysá 4:1 (2:0)

(přátelské utkání dne 12. 2. 2011 v Pardubicích na UMT Hůrka)

Branky:  Machatková 2x, Faltová, Krejcarová - Dobrevová

Bolková - Kroutilová, Sehnoutková, Bottová, Merklová - Kunáková, Šmeralová, Krejcarová, Faltová - Machatková, Dostálová (Vašíčková, Svobodová)

Hodnocení asistenta trenéra SK DFO (Falta):
    První zimní přípravné utkání se domácímu celku opravdu vydařilo. Od první minuty hráčky Pardubic zcela ovládly hřiště a vytvářely si šance. První a druhou branku vstřelila velice aktivní Machatková. Soupeř zvedal hlavu v závěru první půle. Ovšem i zásluhou debutující Bolkové v brance se brankově neprosadil. Druhý poločas měl v poli daleko vyrovnanější průběh. Před brankami však nadále dominovaly Pardubice. Nejprve se z pravého křídla prosadila Faltová a konečný účet domácích završila kapitánka Krejcarová. V samém závěru soupeř využil drobnou chybu domácí obrany a korigoval na konečných 4 : 1.